Şimdi Ara

4 kg Çiğköfte 21,90 TL + Ücretsiz Kargo (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
1
Favori
2.789
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O konuda bir sıkıntı yok ama "benim alakam yok" demesi yanlış. "Çiğ Köfte Dükkanı Açmak" konusuna yazdığı mesaja bakın:
    quote:

Bende yakın sürede açmayı düşünüyorum dükkan arıyorum güzel bir konumda.Şu firmanın güzel kampanyaları var
    http://www.cigkoftemiss.com/cig-kofte-bayilik/

Daha önce bu siteden sipariş verdim, sorun yok üründe. Ben samimiyetteyim.
  • Fiyat güzel de acılı acısız seçeneği yok, daha önce alanlar acı durumu için ne diyorsunuz?
  • yigit__ist Y kullanıcısına yanıt
    2014'den beridir bu kadar konu açmışsınız ve "Çiğ Köfte Dükkanı Açmak" konusuna da zamanında buranın bağlantısını vermişsiniz. Joker.com.tr sizin değildir ama bu site ile bir bağınız olduğundan eminim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgehankalkan

2014'den beridir bu kadar konu açmışsınız ve "Çiğ Köfte Dükkanı Açmak" konusuna da zamanında buranın bağlantısını vermişsiniz. Joker.com.tr sizin değildir ama bu site ile bir bağınız olduğundan eminim.

Çiğköftemiss ile Adıyamanlı alim ustanın ne ilgisi var anlam veremedim ? Çiğköftemiss bayiliği vardı arkadaşımda hatta beraber bulmuştuk 2013 yılında çiğköftemissi bu yüzden önermiştim.(cigkofte.gen.tr meşhur adıyamanlı alim usta markasının satışı yapılır.Siz nasıl isterseniz o durumda olurum ben siz isteyin firma sahibide olurum.Grurlandırıyorsunuz siz beni teşekkürler.
  • Bu arada şaka maka stokta eridi. E bunda 3x4 kg alan benimde payım var:) memlekete gönderdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurkiller

Beyler ödemeyi yaptım bkm express ile karttan para çekilmiş ama siparişlerimde iptal edildi yazıyor sıkıntı olurmu

büyük sıkıntı

• Beyler admin iletişime geçen sıkıntı halledilecekmiş
  • ozcan_dk O kullanıcısına yanıt
    Siteye mail attım pazartesi hesaplar kontrol edilecekmiş şimdilik sıkıntı yok olursa buraya yazarım
  • ozcan_dk O kullanıcısına yanıt
    Bu arada çiğköfte sitesinin bu saatte müşteri hizmetlerinin açık olması şaşırtıcı mail attım sonra buraya yazdım direk iletişime geçtiler beyler aramızda ajan olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurkiller -- 26 Mart 2017; 8:21:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigit__ist

quote:

Çiğköftemiss ile Adıyamanlı alim ustanın ne ilgisi var anlam veremedim ? Çiğköftemiss bayiliği vardı arkadaşımda hatta beraber bulmuştuk 2013 yılında çiğköftemissi bu yüzden önermiştim.(cigkofte.gen.tr meşhur adıyamanlı alim usta markasının satışı yapılır.Siz nasıl isterseniz o durumda olurum ben siz isteyin firma sahibide olurum.Grurlandırıyorsunuz siz beni teşekkürler.

Boşverin polemik yapmayın. Fırsat sıcak mı sıcak çiğköfte lezzetli mi lezzetli gerisi teferruat :)

İsterse site sizin olsun hatta makinaya malzemeleri bile siz koyuyor olun varsa başka markaların fırsatları onlarıda paylaşında rahatlasın forum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 26 Mart 2017; 2:42:43 >

• şu etsiz çiğköfte olayına bir türlü ısınamadım. küçüklüğümden beri normal etli çiğköfteye alıştığımdan sanırım. en güzeli evde yapılan etli çiğköfte.. gece gece canım çekti
    Her ikisi de aynı şirket olduğu için olmasın.
    4 kg Çiğköfte 21,90 TL + Ücretsiz Kargo4 kg Çiğköfte 21,90 TL + Ücretsiz Kargo
    Devam edeyim. Oradaki konudan 4 dakika içerisinde ne ara gördünüz de burada paylaştınız fırsatı?
    4 kg Çiğköfte 21,90 TL + Ücretsiz Kargo

• Aldım 4kg 25lavaş, severim ben bu cigkoftee ürünlerini. Sanalpazar aktifken az etsiz çiğköfte yemedik o sebeple hepsini denemiştim :)

Online chat aktif, muhabbeti güzel, sağolsun stok konusunda yardımcı oldu. Bu fiyata daha ne olsun bence süper hizmet..

Bu arkadaşımız büyük ihtimal siteyide yönetiyor ama kime ne :) 3D secure ile ödeme yapıyoruz zaten..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 26 Mart 2017; 3:5:51 >
  • bilgehankalkan kullanıcısına yanıt
    Bu saatte ne enerji bu yav :) Domain sorgusu yapacak kadar ne yaptı adam, etsiz çiğköfte satıyor işte :)

Adamın R10 da zaten kapı gibi konusu var. Lezzet desen iyi yorma bu kadar.. DH ye kıyak geçildi işte sevin buna..

http://www.r10.net/alisveris-bolumu/1394927-4-kg-cig-kofte-28-tl-lavas-sos-ve-eldiven-secenekleriyle-ucretsiz-kargo.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 26 Mart 2017; 3:11:1 >
  • Şaka maka gece gece iyi Stok yaptılar.

Bizim forum sever çiğkofteyi

• quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

Bu saatte ne enerji bu yav :) Domain sorgusu yapacak kadar ne yaptı adam, etsiz çiğköfte satıyor işte :)

Adamın R10 da zaten kapı gibi konusu var. Lezzet desen iyi yorma bu kadar.. DH ye kıyak geçildi işte sevin buna..

http://www.r10.net/alisveris-bolumu/1394927-4-kg-cig-kofte-28-tl-lavas-sos-ve-eldiven-secenekleriyle-ucretsiz-kargo.html

Wipo davası açacak herhalde domainleri sahiplerinden almaları için.Arkadaşlar üstüne basa basa diyorum firmayla ilgim yok bu siteyle ilgilenen arkadaşla r10.net'de tanıştım ve güzel dostluğumuz var skypeden anlık olarak konuşuyoruz sürekli bir nevi sanaldan arkadaşız.Bende yardımcı oluyorum kendisi r10 ve ytpara haricinde diğer sitelerde konu açmıyor.Hatta bende dedim neden dh'de konu açmıyorsun kendin diye yoğun bir tempoyla çalıştıkları için forumlarda aktif olmaya zaman bulamadıklarını söyledi bana.Burdan ters bir durum olsa skypeden kendisine iletiyoru ve hemen ilgileniyor.Korkmayın bu firmada kesinlikle paranız kalmaz her zaman ürünlerinin arkadasındalar.Bende her zaman alıyorum ailecek yiyoruz.Olumsuz birşey olduğunda ben skypeden kendisine ileteceğim.Şuan skypede konuşuyoru kendisiyle.

• quote:

Her ikisi de aynı şirket olduğu için olmasın.
    4 kg Çiğköfte 21,90 TL + Ücretsiz Kargo4 kg Çiğköfte 21,90 TL + Ücretsiz Kargo
    Devam edeyim. Oradaki konudan 4 dakika içerisinde ne ara gördünüz de burada paylaştınız fırsatı?
    4 kg Çiğköfte 21,90 TL + Ücretsiz Kargo

İnanın çok boş işlerle uğraşıp vakit öldürüyorsunuz.Alttada yazmıştım sizede tekrar söyleyim.

Wipo davası açacak herhalde domainleri sahiplerinden almaları için.Arkadaşlar üstüne basa basa diyorum firmayla ilgim yok bu siteyle ilgilenen arkadaşla r10.net'de tanıştım ve güzel dostluğumuz var skypeden anlık olarak konuşuyoruz sürekli bir nevi sanaldan arkadaşız.Bende yardımcı oluyorum kendisi r10 ve ytpara haricinde diğer sitelerde konu açmıyor.Hatta bende dedim neden dh'de konu açmıyorsun kendin diye yoğun bir tempoyla çalıştıkları için forumlarda aktif olmaya zaman bulamadıklarını söyledi bana.Burdan ters bir durum olsa skypeden kendisine iletiyoru ve hemen ilgileniyor.Korkmayın bu firmada kesinlikle paranız kalmaz her zaman ürünlerinin arkadasındalar.Bende her zaman alıyorum ailecek yiyoruz.Olumsuz birşey olduğunda ben skypeden kendisine ileteceğim.Şuan skypede konuşuyoru kendisiyle.

Herşeyi geçtim r10 diyoruz yani, orada bu kadar uzun soluklu barınmak mümkün değil zaten son 10 safaya baksalar memnuniyeti görürler. Bizim burada adıyamanlı bir tip var adını unuttum birde komagene var. Kilosu 30TL ye çiğköfte satıyorlar. Buradan alınan ile aynı yanında bir marul 4 lavaş veriyor. Adam dükkan işletiyor şimdi onada hak veriyorum. Belki verdiği ürünün maliyeti 10TL yi geçmez ama dükkan işlet kirasıdır vergisidir çalışanıdır elde var koca bir sıfır 0 :)

Online olarak 2-3 farklı marka var zaten satan, cigkoftee iyidir hostur. Sizin arkadaşlığınızı bilmem ama ne bir ayıp var, ne bir usulsüzlük var.. Stoğu gece gece erittik gitti :)
    theVerge T kullanıcısına yanıt
    O zaman en baştan söyleyin bu durumu. Ben de sipariş verdim daha önce, şirketten ve üründen yana bir sıkıntım yok zaten.

@theVerge

Satılan üründen yana bir sıkıntım yok zaten, önemli olan samimiyet. Ortada olan bir gerçeği saklamanın manası yok.
  • 28 milyon çok eski fiyAta çekersen alırım

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.