Şimdi Ara

40.000 TL'ye kadar HB bayan için araç ne önerirsiniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
1.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sevdiğim değer verdiğim bir abim eşi için araç bakıyor. Bütçesi 40 civarı daha üstünü belki 1-2 ekler fazlası olmaz . 30-40.000 TL arası ne önerirsiniz.

1- Manuel vites olacak

2- Benzinli

Kendisinin fikri 1.4 Polo Comfort veya 1.4 Polo Chrome Editon

Ben Polo almamasını söyledim sizlere de danışayım ne dersiniz

• 1.6 astra alsın arabaya bindiğini anlasın yakıt olarak polodan ortalamada 1 litre yüksektir :)
  • Jazz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emr256

Jazz.
    Yeni Fiestayı düşünmezmisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreGLC

Alıntıları Göster
    o fiyatlara dizel b segmenti başka araç yokmu ? benzinli polo almaktansa dizel başka bir b segmenti araç bakarım ne olursa olsun dizel dizeldir aynı yolda yarı yarıya tasarruf yapmak var işin ucunda..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bugrahan27

Merhaba arkadaşlar.

Sevdiğim değer verdiğim bir abim eşi için araç bakıyor. Bütçesi 40 civarı daha üstünü belki 1-2 ekler fazlası olmaz . 30-40.000 TL arası ne önerirsiniz.

1- Manuel vites olacak

2- Benzinli

Kendisinin fikri 1.4 Polo Comfort veya 1.4 Polo Chrome Editon

Ben Polo almamasını söyledim sizlere de danışayım ne dersiniz

Astra HB Classic III

Model Motor Tip Anahtar Teslim Perakende (TL) Kampanyalı AnahtarTeslim (TL)
    Astra HB Classic III 1.6 i 16V (115 HP) HB Essentia 44.545 37.745

Bu aracı tavsiye ederim. b sınıfı polo yanında hikaye masal yada fıkra kalır.

• quote:

Jazz.

Daha çok otomatik tercih edenler için tavsiye ediyoruz, başarılı CVT şanzumanı sebebiyle. Ancak manuel de olsa ben de Jazz diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GAYRI

quote:

Jazz.

Daha çok otomatik tercih edenler için tavsiye ediyoruz, başarılı CVT şanzumanı sebebiyle. Ancak manuel de olsa ben de Jazz diyorum.

Alıntıları Göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mitsubishi-mitsubishi-lancer-1.6-invite-133114561/detay

• Astra 3 'ü arkadasıma bahsedeceğim .

Jazz'dan bahseden arkadaslar için Jazz ı düşünmüyor alacak kişi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreGLC

Uygun zamanda gidip bayide incelemeyi düşünüyor satış fiyatı üzerinden indirim mümkünmüdür diye bayi ile görüşecek
  • kardeşim bencede polo bir bayan için en iyi seçim olacaktır birde ek olarak park sensörü alırsanız park ederken sürtmek çarpmak imkansız olur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Falkee27

kardeşim bencede polo bir bayan için en iyi seçim olacaktır birde ek olarak park sensörü alırsanız park ederken sürtmek çarpmak imkansız olur...

Web sitesinde 650 veya 800 civarı rakam vardı fakat satış görevlisi 250 tl ye takarız demiş park sensörünü

2.eldede değeri az kaybeden araç olarak Polo düşünülüyor
  • çok haklısınız en az değer kaybedeb araç vw
  • Seat ibiza alabilir dediginiz fiyatlara ağzına kadar dolu araba alınabilir veya seat leon 1.2 tsi alınabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ernn93

Seat ibiza alabilir dediginiz fiyatlara ağzına kadar dolu araba alınabilir veya seat leon 1.2 tsi alınabilir.
    honda jazz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ernn93

Seat ibiza alabilir dediginiz fiyatlara ağzına kadar dolu araba alınabilir veya seat leon 1.2 tsi alınabilir.

Seat İbizanın içi çok basit duruyor . Sanırım Polo alınacak gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: conquête

honda jazz

Bayilerde Jazz yok sanırım .

Polo ya ise Şubat'a gün verdiler.
  • güvenlik paketli full fiesta derim. fordda indirim yaparlar 2-3 ek hediyelerde alırsınız bagaj havuzu ek anahtarlık paspaslar falan. vwde almak için mecliste tanıdığınızın olması falan gerekir çok cimriler bu konuda
  • Focus-astra-jazz üçünden birini seçsin. Hiçbiri Üzmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeklenenAdam

güvenlik paketli full fiesta derim. fordda indirim yaparlar 2-3 ek hediyelerde alırsınız bagaj havuzu ek anahtarlık paspaslar falan. vwde almak için mecliste tanıdığınızın olması falan gerekir çok cimriler bu konuda

Ford ile hiçbir alışverişim olmadı bu konuda bilgisizim mazur gör ne kadar bu bahsettiğin paket Fiesta liste fiyatı tabii , pazarlık bize kalmış :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.