Şimdi Ara

4200 TL bütçeyle oyun laptopu önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

4200 Tl ye kadar çıkabilirim. Pci express slotu olan değiştirilebilir ekran kartlı bir laptop arıyorum. Şu an Dell İnspiron 7567 ve Monster Abra A5 V12.1 arasında düşünüyorum. Dell'in pci express slotunun olmadığını biliyorum o yüzden başka laptoplara bakıyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

• PCI express'ten bağımsız olarak, 4200'e alabileceğiniz en iyi cihazları bulmuşsunuz zaten.
  • SlideToUnlock kullanıcısına yanıt
    Fakat acaba bildiğiniz PCI express li bir cihaz var mı? Çünkü işlemci artık çok büyük problem değil, çok eski i3 ler bile halen yeterli. Veya quad lar. Ram değişebilir hard disk değişebilir, klavye ışıklandırması aşırı önemli değil. Fakat aldığım bilgisayar 10 yıl gitsin istiyorum bu sefer. Gidiyim 5. yılında yeni bir ekran kartı gerekirse SLI takıyım ve aşırı fiat ödemeden yüksek peformansta kalıyım istiyorum.

Not: Yurt dışında tıp okuduğum için çok fazla yer değiştiriyorum. Laptop bu yüzden gerekli bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdogdu96

Fakat acaba bildiğiniz PCI express li bir cihaz var mı? Çünkü işlemci artık çok büyük problem değil, çok eski i3 ler bile halen yeterli. Veya quad lar. Ram değişebilir hard disk değişebilir, klavye ışıklandırması aşırı önemli değil. Fakat aldığım bilgisayar 10 yıl gitsin istiyorum bu sefer. Gidiyim 5. yılında yeni bir ekran kartı gerekirse SLI takıyım ve aşırı fiat ödemeden yüksek peformansta kalıyım istiyorum.

Not: Yurt dışında tıp okuduğum için çok fazla yer değiştiriyorum. Laptop bu yüzden gerekli bana.

İnanın hiç bilmiyorum. Eğer bulursanız, bana da haber verin lütfen, öğrenmiş olurum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.