Şimdi Ara

43000 TL.ye CRV Dolandırıcılara Dikkat (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Alfredo

ilan numarası vs varsa ilet bizde arayalım bakalım 43 diyecek mi? baktık demedi direkt şikayet hesaplari sildirelim, yazık günah.

Ülkenin en tepesinde bu kokuşmuşluk varsa, halkın düzgün olmasını beklemek beyhude bir çaba olur... Tuz bile kokmuş artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: umm.7

quote:

Orijinalden alıntı: e-rose

quote:

Buda linki bu ulkede neler neler oluyor gerisini hesab edin
    http://www.buguntv.com.tr/sahte-polis-gercek-polisi-dolandirdi-video-2760

Hiç kusura bakmasın ama o dolandırılan polis boşuna bunca yıl maaş almış, polislik payesini hiç hak etmemiş derim... İşin içyüzü başkadır mutlaka... Polise yem atmışlardır, havadan para kazanmak işine gelmiştir vs.vs.

Üzülmedim...

Uşak'taki sanayi esnafı dolandırıldı mı bir ders al, polis olmuş geçiniyor...

İşin ic yuzu varmi hepsi haberdeki gibimi bilemem haberdekine gore yorumluorum senin dedigin gibiyse kime neye aciyak herhalde yani

Olayların hepsinde görünmeyen bir iç yüz vardır, haberlerin hepsinde değenilmeyen bir nokta vardır. Ben bu ilkeye göre yorum yaptım...

İç yüzünde; polise yem atmışlardır şu kadar para getir, şu kadar para kazanacağız diye bu salak da yemiştir... İç yüzü yoksa da; polis olmuşsun hala dolandırıcılara mı inanıyorsun derim...

Eli titreyen cerrah olmaz, karanlıktan korkan gece bekçisi olmaz, ağız tadı bozuk aşçı olmaz... Böyle de polis olmaz...

• quote:

quote:

quote:

quote:

Buda linki bu ulkede neler neler oluyor gerisini hesab edin
    http://www.buguntv.com.tr/sahte-polis-gercek-polisi-dolandirdi-video-2760

Hiç kusura bakmasın ama o dolandırılan polis boşuna bunca yıl maaş almış, polislik payesini hiç hak etmemiş derim... İşin içyüzü başkadır mutlaka... Polise yem atmışlardır, havadan para kazanmak işine gelmiştir vs.vs.

Üzülmedim...

Uşak'taki sanayi esnafı dolandırıldı mı bir ders al, polis olmuş geçiniyor...

İşin ic yuzu varmi hepsi haberdeki gibimi bilemem haberdekine gore yorumluorum senin dedigin gibiyse kime neye aciyak herhalde yani

Olayların hepsinde görünmeyen bir iç yüz vardır, haberlerin hepsinde değenilmeyen bir nokta vardır. Ben bu ilkeye göre yorum yaptım...

İç yüzünde; polise yem atmışlardır şu kadar para getir, şu kadar para kazanacağız diye bu salak da yemiştir... İç yüzü yoksa da; polis olmuşsun hala dolandırıcılara mı inanıyorsun derim...

Eli titreyen cerrah olmaz, karanlıktan korkan gece bekçisi olmaz, ağız tadı bozuk aşçı olmaz... Böyle de polis olmaz...

Gecerli....

Olabilir bi ihtimal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

ilan numarası vs varsa ilet bizde arayalım bakalım 43 diyecek mi? baktık demedi direkt şikayet hesaplari sildirelim, yazık günah.

Adamın aradığı ilan bu :http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-honda-kazasiz-orjinal-71000-km-de-ilk-sahibinden-full-executive-156605136/detay
    Bence bu ilanı veren adamın hiç bir şeyden haberi yok. Benim görüştüğüm çok zeki arkadaş bu ilanı arıyormuş gibi yapıp kendi arkadaşını aradı bence. ben yarın uygun saatte bu ilanı arayıp olayı netleştircem. sonucu burada yazarım.

• quote:

quote:

Ülkenin en tepesinde bu kokuşmuşluk varsa, halkın düzgün olmasını beklemek beyhude bir çaba olur... Tuz bile kokmuş artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: baris_basar

quote:

Adamın aradığı ilan bu :http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-honda-kazasiz-orjinal-71000-km-de-ilk-sahibinden-full-executive-156605136/detay
    Bence bu ilanı veren adamın hiç bir şeyden haberi yok. Benim görüştüğüm çok zeki arkadaş bu ilanı arıyormuş gibi yapıp kendi arkadaşını aradı bence. ben yarın uygun saatte bu ilanı arayıp olayı netleştircem. sonucu burada yazarım.

hocam daha kolayı var, yarın sende ara bu ilanı aynı şekilde kendini yılmazlardan arıyorum diye tanıt.. hatta dünde konuşmuştuk 43 bin liradan daha aşağı olmaz mı diye sor bakalım ne diyecekler.. hatta daha ileri gidip alıcısının hemen hazır olduğunu size net konuştukları takdirde kapora alacağını falanda söyle.. bakalım ne çıkacak ne diyecekler, sonra duruma göre sende hareket edersin.. kimse 61 bin lira istediği arabaya 43 bin liraya düşmez..

• baris_basar kullanıcısına yanıt
    Tam kumpas Allah bunların eline düşürmesin adamı.
  • Ne günlere kaldık kaldık yarabbim hocam galerici milleti degilmi artık normal olarak karsılıyoruz bunların yaptıklarını hocam bu arada keske galerideyken tamam ben bin lira fazla veriyorum hemen getirin arabayı deseydiniz keske adamın o zamanki suratının halini görmek isterdim ama anlattıgınıza gore satıcının haberi yok merak ettim is nasıl sonuclanak takipteyim

• Memleket şerefsiz ve dolandırıcı dolu artık.

Çalışmadan, üretmeden başkalarının kazandığını borç alarak nereye kadar gidece ki.

2013 model bir arabam var. Fiyatı yüksek ve ikinci el piyasası zayıf. Neyse, ilan verdim geçenlerde, fiyatını da satın aldığım fiyat yazdım. Tak aradı bir tip. Nerelisin abi ehehühe falan diyor. Neyse geldi tipler. Biz İstanbul Avcılar' da Queen's cafe' nin sahibi oluyoruz. Eee, bundan bana ne dedim. Gel gidip yemek yiyelim falan diyor bunlar. neyse, elemanın biri yalandan birisine ruhsattaki numaraları okuyor, temiz diyor anında karşıdaki, anında bak. üstelik elemanın söylediği trafiğe çıkış tarihini dinliyorum, tip onu da yanlış okuyor karşıya. Neyse, bana ne , aldığım paraya bakarım dedim. Alıyoruz biz dedi bu. İyi , gidelim notere dedim. Bir saflığım arabayla gitmek oldu, gereksiz eylem. Çıktık, aabi yemek. İşim gücüm yığınla. Gidin yiyin gelin dedim. Vaz geçti bunlar yemekten. Neyse gittik. Bunlar, ee , abi vekalet versene demeye başladılar. Ne vekaleti be dedim. Biz özel plaka takacaz da abi ondan dedi bu. Noterde parayı verirsiniz, veririm vekaleti dedim.
    Yok , biz sana para vermeyelim, sen şu şoför arkadaşa satışı ver, çıkınca parayayı hazırlarız diyor bu sefer. Bankaya söylersiniz, ben cep telefon bankacılığı kullanıyorum, sizin havale ettiğiniz para hesaba girdiği anda zaten bana mesaj geliyor, o zaman veririm satışı. Yok , önceden, yok sonradan ile uğraşmam dedim.
    Eee, biz arabayı almaktan vaz geçtik dedi bu sefer bu tipler. O kadar çok ki sazan.avi

Seni dolandıramaz, beni dolandıramaz, gider hacı amcanın mercedesini dolandırır. Estetik cerrahı akrabam var, bak aklıma geldi. Geçenlerde iş yerine ziyarete, gittim, hoş beş ederiz beş on dakika diye. Gecikti, ameliyattan çıkamadı epey bi, neyse geldi. Ya sorma, bu ameliyattaki hacı amcayla beş saattir uğraşıyorum, dikişleri çoktu dedi. Ne olmuş dedim. Arabasını noterde satış vermiş bu tiplere. Noter çıkışında paranı vereceğiz demişler dayıya. Çıkışta, hani, nerede param deyince, yüzünü doğramışlar, göz kapakları, yüz, yanakları, dudakları.

Memleket şeresiz ve dolandırıcı dolu. Hızla ortadoğu ülkesi yapıyorlar zaten memleketi, farkında mısınız.

Bu başlıktaki konu için ise, bu tiplere araç vermemenizi ve mümkünse üstü kapalı hakaret edilmesi gerektiğini düşünüyorum. Bu insanlar, adamlıktan anlamazlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fxxx -- 9 Mart 2014; 13:59:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: fxxx

Memleket şerefsiz ve dolandırıcı dolu artık.

Çalışmadan, üretmeden başkalarının kazandığını borç alarak nereye kadar gidece ki.

2013 model bir arabam var. Fiyatı yüksek ve ikinci el piyasası zayıf. Neyse, ilan verdim geçenlerde, fiyatını da satın aldığım fiyat yazdım. Tak aradı bir tip. Nerelisin abi ehehühe falan diyor. Neyse geldi tipler. Biz İstanbul Avcılar' da Queen's cafe' nin sahibi oluyoruz. Eee, bundan bana ne dedim. Gel gidip yemek yiyelim falan diyor bunlar. neyse, elemanın biri yalandan birisine ruhsattaki numaraları okuyor, temiz diyor anında karşıdaki, anında bak. üstelik elemanın söylediği trafiğe çıkış tarihini dinliyorum, tip onu da yanlış okuyor karşıya. Neyse, bana ne , aldığım paraya bakarım dedim. Alıyoruz biz dedi bu. İyi , gidelim notere dedim. Bir saflığım arabayla gitmek oldu, gereksiz eylem. Çıktık, aabi yemek. İşim gücüm yığınla. Gidin yiyin gelin dedim. Vaz geçti bunlar yemekten. Neyse gittik. Bunlar, ee , abi vekalet versene demeye başladılar. Ne vekaleti be dedim. Biz özel plaka takacaz da abi ondan dedi bu. Noterde parayı verirsiniz, veririm vekaleti dedim.
    Yok , biz sana para vermeyelim, sen şu şoför arkadaşa satışı ver, çıkınca parayayı hazırlarız diyor bu sefer. Bankaya söylersiniz, ben cep telefon bankacılığı kullanıyorum, sizin havale ettiğiniz para hesaba girdiği anda zaten bana mesaj geliyor, o zaman veririm satışı. Yok , önceden, yok sonradan ile uğraşmam dedim.
    Eee, biz arabayı almaktan vaz geçtik dedi bu sefer bu tipler. O kadar çok ki sazan.avi

Seni dolandıramaz, beni dolandıramaz, gider hacı amcanın mercedesini dolandırır. Estetik cerrahı akrabam var, bak aklıma geldi. Geçenlerde iş yerine ziyarete, gittim, hoş beş ederiz beş on dakika diye. Gecikti, ameliyattan çıkamadı epey bi, neyse geldi. Ya sorma, bu ameliyattaki hacı amcayla beş saattir uğraşıyorum, dikişleri çoktu dedi. Ne olmuş dedim. Arabasını noterde satış vermiş bu tiplere. Noter çıkışında paranı vereceğiz demişler dayıya. Çıkışta, hani, nerede param deyince, yüzünü doğramışlar, göz kapakları, yüz, yanakları, dudakları.

Memleket şeresiz ve dolandırıcı dolu. Hızla ortadoğu ülkesi yapıyorlar zaten memleketi, farkında mısınız.

Bu başlıktaki konu için ise, bu tiplere araç vermemenizi ve mümkünse üstü kapalı hakaret edilmesi gerektiğini düşünüyorum. Bu insanlar, adamlıktan anlamazlar.

Hacı Amcaya çok üzüldüm. Adamcağız hem malından hem sağlığından olmuş. inşallah yapanlar en kısa zamanda layığını bulur. Sizde iyi temkinli davranmışsınız. Olan sinirlerinize ve vaktinize olmuş. Çok dikkat etmek gerek bu tiplere. Şimdi bende galericinin aradığını iddia ettiği ilanı arıyorum bakalım ne diyecekler.

• quote:

Orijinalden alıntı: baris_basar

Merhabalar. Bu gün başımdan komik hatta traji komik bir olay geçti. Aracım 2008 honda crv 90000 km çok güzel sıkıntısız bir araç. Üst üste bir kaç ufak kaza yaptım. Hanım tutturdu aracı sat diye. Bende sahibindene ilan verdim fiyatıda 2000-3000 yüksek yazdım. Bu günde vaktim vardı gideyim bir sorayım bayiler ne verecek diye dedim. Erzurumda yılmazlar diye bir yer var. mazda skoda ve suzuki nin bayiliğini yapıyorlar ve 2. el oto alıp satıyorlar.

Vardım kadir denen arkadaşla konuştum ettim 2. el araçlara baktık. Sıra benim crv ye geldi. Başladı eleman geçen ay bunun 2009 unu 47 ye sattıkta şöylede böylede demeye. bilirsiniz. Ben elemana dedim ben aracımı 55 ten aşağı bırakmam diye. Oda direkt kendinden emin bir şekilde hocam hemen sahibindene bakalım dedi. bu arada benim araca 45 fiyat biçti.

Üst sıralardan bir 2008 crv buldu. fiyatı 61000. bak hocam bunu bir arayalım dedi. bir numara çevirdi ben görmedim. Ben erzurum yılmazlardan arıyorum sizin bir crv var fiyatı 61000 nakit alıcam ne olur en son dedi. DİKKAT: adres veriyor erzurum yılmazlar diye ve 61000 diyor ilan fiyatını belirtiyor. o an hoparlörü açtı karışdaki eleman 43000 e bırakırım dedi Sorarım sizlere bir oto galerici 61000 dediği arabayı piyasası 43000 in çok üstündeyken 43000 e bırakırmı? Ben bu olayı tezgah olarak yorumladım. Bence eleman ilan sahibini değilde arkadaşını aradı. ve orada 61000 diye fiyatı verdi ve karşıdaki eleman çok daha altında olan 43000 tl gibi komik bir fiyat verdi.

Ben çok çirkin bir durumla karşılaştığımı düşünüyorum. İnsanların günahını almak istemem ama sizler bu konularda tecrübelisiniz. Ben mi çok kötü niyetli düşünüyorum acaba?

Şimdi istanbuldaki ilanı aradım adam en son 60000 e bırakırım diyor. Bizim arkadaş dün sizi arayıp fiyat alacaktı sizi hiç erzurumdan aradılarmı dedim. hayır aramadılar dedi ilan sahibi. Benim merak ettiğim ben bu erzurum yılmazlardaki kadir isimli çok zeki arkadaşı bir yere şikayet edebilirmiyim? Tabi polis falan değil. polislik bir durum yok sonuçta zarara uğratılmadım. bu galericilerin meslek odası tarzında bağlı oldukları bir yer var mı acaba?

• En son kaça bırakırsınız peki aracınızı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Resmi honda bayisi ise direk hondaya sikayet edin.

• Hocam Sende Hanımı Arayıp Bil Bakalım Ben Kimin Diye Dinletseydin , Dalga Geçer Gibi Dümene Yatıyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.