Şimdi Ara

43000 TL.ye CRV Dolandırıcılara Dikkat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar. Bu gün başımdan komik hatta traji komik bir olay geçti. Aracım 2008 honda crv 90000 km çok güzel sıkıntısız bir araç. Üst üste bir kaç ufak kaza yaptım. Hanım tutturdu aracı sat diye. Bende sahibindene ilan verdim fiyatıda 2000-3000 yüksek yazdım. Bu günde vaktim vardı gideyim bir sorayım bayiler ne verecek diye dedim. Erzurumda yılmazlar diye bir yer var. mazda skoda ve suzuki nin bayiliğini yapıyorlar ve 2. el oto alıp satıyorlar.

Vardım kadir denen arkadaşla konuştum ettim 2. el araçlara baktık. Sıra benim crv ye geldi. Başladı eleman geçen ay bunun 2009 unu 47 ye sattıkta şöylede böylede demeye. bilirsiniz. Ben elemana dedim ben aracımı 55 ten aşağı bırakmam diye. Oda direkt kendinden emin bir şekilde hocam hemen sahibindene bakalım dedi. bu arada benim araca 45 fiyat biçti.

Üst sıralardan bir 2008 crv buldu. fiyatı 61000. bak hocam bunu bir arayalım dedi. bir numara çevirdi ben görmedim. Ben erzurum yılmazlardan arıyorum sizin bir crv var fiyatı 61000 nakit alıcam ne olur en son dedi. DİKKAT: adres veriyor erzurum yılmazlar diye ve 61000 diyor ilan fiyatını belirtiyor. o an hoparlörü açtı karışdaki eleman 43000 e bırakırım dedi Sorarım sizlere bir oto galerici 61000 dediği arabayı piyasası 43000 in çok üstündeyken 43000 e bırakırmı? Ben bu olayı tezgah olarak yorumladım. Bence eleman ilan sahibini değilde arkadaşını aradı. ve orada 61000 diye fiyatı verdi ve karşıdaki eleman çok daha altında olan 43000 tl gibi komik bir fiyat verdi.

Ben çok çirkin bir durumla karşılaştığımı düşünüyorum. İnsanların günahını almak istemem ama sizler bu konularda tecrübelisiniz. Ben mi çok kötü niyetli düşünüyorum acaba?

• Uc bes fazla yazarlar ama okadarda degil yani. O ilandaki numarayi bide siz arasaydiniz hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pi

Uc bes fazla yazarlar ama okadarda degil yani. O ilandaki numarayi bide siz arasaydiniz hocam
    "Bu kadar düştü mü ya piyasa, o zaman bir tane de hanıma alayım" deyip konuştuğu kişiyi bayiye çağırtsaydınız keşke.
  • quote:

Orijinalden alıntı: spinattimyalnizliga

"Bu kadar düştü mü ya piyasa, o zaman bir tane de hanıma alayım" deyip konuştuğu kişiyi bayiye çağırtsaydınız keşke.

Alıntıları Göster
    hemen alıyorum deseydin.böyle durumlarda çakaldan daha çakal olmak lazım
  • quote:

Alıntıları Göster
    Daha neler görecez 45 e verip 43 e alaydınız, 2000 bin lira temiz kar

• quote:

Alıntıları Göster
    Birde o kadar komik ki ilan erzurumda değil istanbulda. o an bir şey demedim. ilk etapta uyanmadımda aslında. allah allah sahibinden bu kadar mı sağlıksız bir site. hiç mi gerçeği yansıtmıyor falan diye düşündüm. sonradan durdum daha önce sattığım arabaları aldığım arabaları arkadaşların aldığı sattığı arabaları falan düşündüm. yok ya bu eleman fazla zeki bizi salak yerine koyuyor dedim. Yarın arıycam o ilanı. cidden çok merak ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: weycell1905

Daha neler görecez 45 e verip 43 e alaydınız, 2000 bin lira temiz kar

O da bir şey mi. Sonra eleman bana 48000 fiyat verdi. Hocam takasta sana en son 48 veririm dedi. 45 le başladı. istanbuldan kendince 43 fiyat aldı en son 48e lütuf etti.
  • Aksam izledim ,sahte polis gercek polisi dolandirmis adam kalp krizi gecirmis kaybedilen para 60 bn tl
    Dolandiricidan gecilmior ortalik
  • Buda linki bu ulkede neler neler oluyor gerisini hesab edin
    http://www.buguntv.com.tr/sahte-polis-gercek-polisi-dolandirdi-video-2760
  • quote:

Orijinalden alıntı: umm.7

Buda linki bu ulkede neler neler oluyor gerisini hesab edin

Evet o haberi bende izledim. İnsan gerçekten üzülüyor ülkem ne halde diye.
  • tezgahı ıyı kurmuşlar
    ya tutarsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mnr980

tezgahı ıyı kurmuşlar
    ya tutarsa
    İyi de adam nerden bilsin sizin aracı satmaya getireceğinizi de fake ilan hazırlasın, yoksa bu adamlar her marka model için fake ilanlar mı açıyor?
  • Bir Yılmaz yılmazlar vakası dahabelki yeri değil ama bildiğiniz gibi kelebek mobilya el değiştirdi, doğtaş mobilya aldı bunları.Bu yılmazyılmazlarda erzurumda ki kelebek mobilyanın bayiliğini almış üzerine. Eski kelebek mobilya zannedip gidip aldım 2,5 ay ömrümü çürüttüler hâlâda sorunum tam olarak çözülebilmiş değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: redand

Bir Yılmaz yılmazlar vakası dahabelki yeri değil ama bildiğiniz gibi kelebek mobilya el değiştirdi, doğtaş mobilya aldı bunları.Bu yılmazyılmazlarda erzurumda ki kelebek mobilyanın bayiliğini almış üzerine. Eski kelebek mobilya zannedip gidip aldım 2,5 ay ömrümü çürüttüler hâlâda sorunum tam olarak çözülebilmiş değil

Demekki her sektörde farklarını konuşturuyorlar hocam. Bunu anlamış olduk buradan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: makturk42

İyi de adam nerden bilsin sizin aracı satmaya getireceğinizi de fake ilan hazırlasın, yoksa bu adamlar her marka model için fake ilanlar mı açıyor?

İlan fake değil zaten. adam ilanın numarasını arıyormuş gibi yapıp kendi arkadaşını arıyor. ben nasıl olsa aradığı numarayı görmüyorum ya. direkt ben yılmazlardan arıyorum diyor. sonrada sizi crv vardı diyor fiyatı 61000. orada fiyatıda söylüyor. telefondaki elemanda onun söylediği fiyata istinaden çok aşağısına yani 43000 e bırakırım diyor. Bana çok bariz tezgah yapıyorlar gibi geldi. kim 61000 e ilan veripte arayana anında 43000 e bırakırım der ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris_basar

quote:

Orijinalden alıntı: redand

Bir Yılmaz yılmazlar vakası dahabelki yeri değil ama bildiğiniz gibi kelebek mobilya el değiştirdi, doğtaş mobilya aldı bunları.Bu yılmazyılmazlarda erzurumda ki kelebek mobilyanın bayiliğini almış üzerine. Eski kelebek mobilya zannedip gidip aldım 2,5 ay ömrümü çürüttüler hâlâda sorunum tam olarak çözülebilmiş değil

Demekki her sektörde farklarını konuşturuyorlar hocam. Bunu anlamış olduk buradan.

Alıntıları Göster
    aynı ilanı açın yazan telefonu telefonunu çevirin fiyat alın durum anlaşılsın başka yolu yok

• quote:

Aksam izledim ,sahte polis gercek polisi dolandirmis adam kalp krizi gecirmis kaybedilen para 60 bn tl
    Dolandiricidan gecilmior ortalik

Buyur burdan yak... gulermisin aglarmisin...

Hocam piyasa cakal dolu aman diyim temkinli olun... bu adamlar analari boyar babalarina kiz diye satarlar
  • quote:

Hiç kusura bakmasın ama o dolandırılan polis boşuna bunca yıl maaş almış, polislik payesini hiç hak etmemiş derim... İşin içyüzü başkadır mutlaka... Polise yem atmışlardır, havadan para kazanmak işine gelmiştir vs.vs.

Üzülmedim...

Uşak'taki sanayi esnafı dolandırıldı mı bir ders al, polis olmuş geçiniyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: e-rose

quote:

Hiç kusura bakmasın ama o dolandırılan polis boşuna bunca yıl maaş almış, polislik payesini hiç hak etmemiş derim... İşin içyüzü başkadır mutlaka... Polise yem atmışlardır, havadan para kazanmak işine gelmiştir vs.vs.

Üzülmedim...

Uşak'taki sanayi esnafı dolandırıldı mı bir ders al, polis olmuş geçiniyor...

İşin ic yuzu varmi hepsi haberdeki gibimi bilemem haberdekine gore yorumluorum senin dedigin gibiyse kime neye aciyak herhalde yani

• ilan numarası vs varsa ilet bizde arayalım bakalım 43 diyecek mi? baktık demedi direkt şikayet hesaplari sildirelim, yazık günah.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.