Şimdi Ara

4500 tl ye kadar buzdolabı tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, 4500 liraya kadar kombi tipi beyaz buzdolabı bakıyorum. Arçelik 270560EB düşünüyorum fakat Profilo BD3076W3AN de iyi dolaba benziyor. Arçeliğin hacmi 560lt diyor ama biryerde arçeliğin belirtilen hacimlerinin gerçek hacim olmadığını okumuştum. Siz ne tavsiye edersiniz?

• Profilo’yu tercih edin derim. Bsh grubundan bosch’un benzer modelini kullanıyorum. Ses sorunu haricinde tavsiye ederim. Soğutma performansı Arçelik’ten daha iyi.
  • FaTeeH kullanıcısına yanıt
    selam hocam, dolabınız buz kırma sesi yapıyor mu? sizde BD3076W3AN muadili olan bosch var sanırım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MacGyver.

selam hocam, dolabınız buz kırma sesi yapıyor mu? sizde BD3076W3AN muadili olan bosch var sanırım?
    Kgn56aw30n var bende. Buz kırma sesinden ziyade hırıltı tarzı sesler vardı. Bu arada benim dolabı bir takım sorunlardan dolayı değiştirdiler. Yeni gelen 2019 ağustos üretimli ve bunda bahsettiğim sesler yok gibi. Bakalım umarım devamında da ses sorununu yaşamam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaTeeH

Kgn56aw30n var bende. Buz kırma sesinden ziyade hırıltı tarzı sesler vardı. Bu arada benim dolabı bir takım sorunlardan dolayı değiştirdiler. Yeni gelen 2019 ağustos üretimli ve bunda bahsettiğim sesler yok gibi. Bakalım umarım devamında da ses sorununu yaşamam.

Alıntıları Göster
    Bende almayı düşünüyorum ama sıkıntı neydi ? Memnun musunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yapayzeka037

Bende almayı düşünüyorum ama sıkıntı neydi ? Memnun musunuz ?

Alıntıları Göster
    Çizik geldiğinden değişim yapıldı. İyiki de değişmiş. Gelen dolap eskisinden çok daha sessiz. Ve önceki mesajda da belirttiğim gibi performansından gayet memnunuz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.