Şimdi Ara

49 K HUKUK GELİR Mİİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
1.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet beyler , 20klık gelir diyende çok ucundan bi yer gelir diyende çok , ben çok ümitli değilim ama 50knın içinde 30k mfci olduğunu düşünüyorum , yorumlayın

• 30 k mfci ,say ilk 50 k da yoktur. Saka bir yana 30 k mf yoktur. 15 k kesin 20 k belki
  • 30 k mf olduğuna nasil ulastin ? Hocalar mi söyledi bir yerlerden bazi veriler mo topladın
  • sanmıyorum ya en kötü hukuk 28k(hem erzurumda,hem ikinci öğretim),21k oynaması çok mantıksız
  • Geçen yine Vanda askerim kullanıcısına yanıt
    Hocam 30k var fakat asıl soru geçen sene kaç orada kaç k mf vardı?
  • Serhtt44 S kullanıcısına yanıt
    Haklısın. Mf'lerden bildiğim kadarıyla edebiyat sinavina giris epey vardi geçen senelerde. Çok oynama olmicak gibi
  • Geçen yine Vanda askerim kullanıcısına yanıt
    Geçen sene çok kiş girdiği sanmıyorum girenlerde ilk 5k hedefi olan adamlarsı emin ol bu sene ilk 50kda daha çok mf ci var mf sıralamaları çok iyi tm sıraları gibi
  • Kaçtan başlarsın hocam yazmaya
  • Serhtt44 S kullanıcısına yanıt
    Senin sıralama kaç geldi hocam
  • 49K’ya hukuk gelmesi ütopyadan başka hiçbir şey değil hocam. Kusura bakmayın.
  • Zor ama Kıbrıs tam bursluları gelir bence
  • 32.6k ya gelir mi devlet hukuk
  • Hocam şöyle bir tezim var ;

Geçen senelerde tmlerin önüne geçen mfciler , ya ilk 1 k ego için , ya mfden bişi ummayıp tmden yazarım diyenler , böyle böyle 2 3 seçenek daha söylenirdi , misal 1 mil mfden 100 k giren olurdu diyelim . ama bu sene bu ayrıyetten girme olayı kalkıp direkt tüm 1 milyon mfcinin tm sıralaması eşşek gibi çıktı , ayrıca sıralamaların geriye düşeceği kesin tek bir havuza toplandığından , ve bu kadar mfcide aşırı iyi tm sıralaması alındığı görülünce bu 45 50 k muhabbeti çıktı , Normal de sadece havuz olayından 35 k denirdi , mantıksızda düzeltin
  • 52k dayım kaç binden yazmaya başlamalıyım ?
  • Bencede 49k ya kadar gerileyemez ama hukuk yazmayı ihmal etmeyin
    İstiyosanız Kıbrısta yazın

Bu arada ea sıralamam 35704
    devlette hukuk gelir mi, gelirsede nereler gelir?
  • hocam puanınız ve netleriniz paylaşabilir misiniz
  • Sanmıyorum hocam 20 k gerilemesini düşünmek polyannacılık olur
  • zoptrick kullanıcısına yanıt
    38 hukuktan ümidi kestim gibi
  • Hocam şöyle birşey de var ki , geçen sene de 49k , ama bu seneki netlerim geçen seneye göre çok daha iyi tamam bende pek ümitli değilim ama bence 25 30k mfci vardır 50k içinde
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.