Şimdi Ara

5.1 kulaklık tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 3-4 sayfa gezdim istediğim cevabı bulamadığım için açtım konuyu. Fiyatı 150 lirayı geçmeyecek, 4-5 saat kullanımda dahi kulakları ağrıtmayacak rahat bir 5.1 kulaklık almak istiyorum pc için. Benim için birinci öncelik rahatlıktır kulakları kesinlikle ağrıtmaması gerek. Tavsiyelerinizi bekliyorum. İyi forumlar..

• yok mu şu işten anlayan kimse bu forumda?
  • Önce sen biraz araştır , anla şu işi , biz gerisine yardım ederiz.

5.1 olayı hoparlörler için çıkarılmış bir şey.Çevre hissini verebilmek için doğru aralıklarla doğru uzaklıkta çok sayıda hoparlör dizmekten ibaret.
    Düzgün bir kulaklık bu çevre hissini sadece sağ ve sol sürücülerle zaten verir.Bir tarafa 1 düzgün hoparlör yerine 3 ufak hoparlör koymanın pek bir artısı yok , zararı bile var.

Forumda bir arkadaş Sennheiser hd438'i ucuza bulduğunu yazmıştı.Bulabilirsen ondan al derim
  • Ben araştırdım ''5.1 kulaklık'' denen şey var. Bu konuda sanırım senin eksiğin var. Ayrıca bu forumlar ne için var? Anlamadığım bir konuyu araştırmışım bulamamışım belki size soruyorum. Anlasam zaten neden konu açayım buraya. Herneyse önerdiğin Sennheiser hd438 i araştıracağım.
  • Ben yok demedim zaten , hoparlör sisteminin kulaklığa sırf satış amaçlı uyarlanması dedim.
  • Bence hiç bulaşma 5.1 kulaklıklara eğer oyun oynamıyorsanız tabi. Müzik için pea arkadaşımızın söylediği kulaklık yeterli olur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.