Şimdi Ara

50 bin TL'ye kadar dizel otomatik tavsiye.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aracı 190 boyunda biri kullanacak tek ölçüt bu. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hangi segment dusunuyorsunuz ? Sedan hactcback ?

Km siniriniz varmi ?

Ben size 2010 model 308 oneririm

42-43 e alirsiniz temizini

Kalan parayida mazot parasi - sigorta - kasko - bakim (2. Elde hicbir comar arabayi bakim yapip satmaz her zaman bakim gerektirir)

Ici disardan gorundugunden daha genistir segment olarak c+ diyebilirsiniz

Yada 2. Bir alternatif dusuk km temiz cruze alirsiniz 42 -43 e

Kalan parayi lpg - kasko -sigorta - gaz parasi - bakim parasi olarak kullanabilirsiniz

• balikcibili B kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim 308 benim listemde de var cruzeyi hiç düşünmemiştim. Lpgden soğudum artık senelerce kullan kullan bagajin daralması kapalı otoparklara gitmemek filan bezdirdi. 2.0 CDTI insignialar nasıl sizce?

Edit. Sınıf olarak c ve d sınıfı düşünüyorum. Geçenlerde Laguna 3 bakmıştım da 1.5 dizellerde otomatik seçeneği yok. 2.0 dizellerde ise otomatik var ama arabanın piyasası yok gibi. O yüzden şimdilik askıya aldım Laguna aşkımı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi curomulu -- 9 Ağustos 2017; 17:8:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: curomulu

Teşekkür ederim 308 benim listemde de var cruzeyi hiç düşünmemiştim. Lpgden soğudum artık senelerce kullan kullan bagajin daralması kapalı otoparklara gitmemek filan bezdirdi. 2.0 CDTI insignialar nasıl sizce?

Edit. Sınıf olarak c ve d sınıfı düşünüyorum. Geçenlerde Laguna 3 bakmıştım da 1.5 dizellerde otomatik seçeneği yok. 2.0 dizellerde ise otomatik var ama arabanın piyasası yok gibi. O yüzden şimdilik askıya aldım Laguna aşkımı :)

Insignia piyasasini hic bilmiyorum

Icinede hic binmedim ama d segmenti oldugu icin ici genistir sanimca

2000 cc non MTV si fazla oldugu icin ben almazdim acikcasi

• fluence veya megane baktn mı onlardan bulabilirsin
  • 2.0dci lagunayı şiddetle tavsiye ederim. 6 ileri jatco tam otomatik şanzıman var o arabada, efsane ömürlük bir şanzımandır.
  • Corolla 👍

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevaplariniz için teşekkür ederim arkadaşlar bakmaya devam ediyorum yazdığınız ve benim kafamda olan arabalara.

• O boyla sadece caddy olur. Dsg ile binilir komşum vardı 1.90 caddy sattı pişman oldu hiç bir arabaya bınemedi gitti tekrar caddy aldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xpowex -- 10 Ağustos 2017; 13:59:30 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.