Şimdi Ara

500-600 Arası telefon arıyorum arkadaşlar yardım lütfen

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar öğrenciyim ve 4-5 ayda anca biriktirebildiğim parayla alacağım.Encardım var ve enparayla birlikte max 600 e gelecek bi telefon arıyorum.Öyle çok sık telefon değiştiren biri değilim bi önceki telefonumu 4.5 yıl kullandım(nokia n78).Beni 2-3 sene götürebilecek internette ve genel olarak kasma yapmayacak, kamerası 5mp den yüksek , orta halli oyunları kasmadan oynatabilecek , ekranı 4-4.5 inç arası, tercihen android işletim sistemli olan bi telefon arıyorum ne önerirsiniz?

yaklaşık iki aydır hem para biriktirip hem araştırıyorum bu fiyat aralığında GMD var ama uzun süre dayanmayacağı konuşuluyor forumlarda. Ölü piksel, şarj soketi , kasa kalitesi gibi sorunlardan dolayı vazgeçtim. Xperia m, lumia 520,huawei p1, htc one v gibi telefonlar var bu aralıkta. sizler ne öneriyosunuz ? Beklemekten sıkıldım artık 3 aydır philips 180 kullanıyorum :) önerilerinizi alabilir miyim ?

• sen 5800 al. gmd de ölü pixel çıkar mazallah gözün kör olur sonra.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaMeT_60

arkadaşlar öğrenciyim ve 4-5 ayda anca biriktirebildiğim parayla alacağım.Encardım var ve enparayla birlikte max 600 e gelecek bi telefon arıyorum.Öyle çok sık telefon değiştiren biri değilim bi önceki telefonumu 4.5 yıl kullandım(nokia n78).Beni 2-3 sene götürebilecek internette ve genel olarak kasma yapmayacak, kamerası 5mp den yüksek , orta halli oyunları kasmadan oynatabilecek , ekranı 4-4.5 inç arası, tercihen android işletim sistemli olan bi telefon arıyorum ne önerirsiniz?

yaklaşık iki aydır hem para biriktirip hem araştırıyorum bu fiyat aralığında GMD var ama uzun süre dayanmayacağı konuşuluyor forumlarda. Ölü piksel, şarj soketi , kasa kalitesi gibi sorunlardan dolayı vazgeçtim. Xperia m, lumia 520,huawei p1, htc one v gibi telefonlar var bu aralıkta. sizler ne öneriyosunuz ? Beklemekten sıkıldım artık 3 aydır philips 180 kullanıyorum :) önerilerinizi alabilir miyim ?

xperıa M,yenı nesıl kraıt ıslemcısı ve adreno 305 gpusu (s4mını ve htc one mınıdekı gpu) ıle bence fıyatına gore hayli cazip,alternatıf olarask htc 500 e de bakabılırsın.

• quote:

arkadaşlar öğrenciyim ve 4-5 ayda anca biriktirebildiğim parayla alacağım.Encardım var ve enparayla birlikte max 600 e gelecek bi telefon arıyorum.Öyle çok sık telefon değiştiren biri değilim bi önceki telefonumu 4.5 yıl kullandım(nokia n78).Beni 2-3 sene götürebilecek internette ve genel olarak kasma yapmayacak, kamerası 5mp den yüksek , orta halli oyunları kasmadan oynatabilecek , ekranı 4-4.5 inç arası, tercihen android işletim sistemli olan bi telefon arıyorum ne önerirsiniz?

xperıa M,haftalardır servıste dıscoverysını bekleyen arkadaslarım var,ne bır maıl nede bır telefona cevap muhattap olan yok telpadan

• mu5tafa kullanıcısına yanıt
    niçin böyle bi yorum yapma gereği duydunuz acaba .Ben de uzun zaman boyunca takip ettim GMD yi ama yakın bi arkadaşım alıp aynı sorunlarla karşılaştığı için pek sıcak yaklaşmadım çünkü verebileceğim para belli ve bu parayı söylediğim gibi bi zamanda bişeylerde kısarak biriktirdim. GMD den yalnızca ölü piksel çıkabileceği için değil şarj soketi, kendi kendine açılıp kapanma sorunu, kasasının dandikliği herhangi bir düşürmede ezilip bozulacağı , telpanın verdiği garanti gibi sebepler yüzünden vazgeçtim. bana en uzun süre gidecek ve herhangi bi sorunda garantisinin beni yormayağı bi telefon almayı düşünüyorum. öneri için teşekkürler
  • grndy80 kullanıcısına yanıt
    öneri için teşekkürler. peki huawei p1 nasıldır işlemcisi ve şekli iyi gibi geldi ama kullanan tanıdğınız var mı acaba ?
  • Bayramdan once arastırdım olu pıksel sorunlarına ragmen cesaret ettım taksdıtle aldım,halada oduyorum halıylen olu pıksel cıkmadı cok sukur dedım,oyunlar falan oynuorum ooo fena dedım bu fıayat aldık ıyıde goturuyo,burası aynen boyle oyunların cogunu ındırme sorunu olmazsa oynuor,dedımkı dusurmedıkce bunu kullanırım ben kasa ultra dandık cunku,en azından bana gore...

neyse kılıf falan arıyoru o sıra bulunmuyor pek,sarj az gıdıo ama batarya oturunca duzelır falan dedım forumları okuyorum oyle denıyor yaa ama bu sure uzamadaı hatta kısaldı gıbı gelıodu ınceden kıllandım ama yersızdır dedım,bır sabah geceden taktıgım sarj sabah dolmamaıstı gecede elektrık kesıldı belkıde dedım,buda fazla ıyımserlıkmıs anladım aynı gun arkadasın sarjı ıle denedım mafıs,ıkı uc sefer sonra duzeldı sonra yıne aynı,servıse gıttık tabı halıylen caaatt para ısteme mevzusu ınceden lafları soktum ama adamlar pıskındı bıldıgın...

kasanın dandıklıgı tamamda,sevısın dandıklıgını allah yasatmasın ,ucretı ıle yaptırdım daha 1 aylık telefonumu soket bılmem nesı falan ıcıne 50 lıra sıkısmıs sanırsam,neyse dedım telefon 700 e gelmıs gıbı sayarım dıye tesellı buldum uc-5 gun sorna telefonun ıcnınde bırsey sallanıomus gıbı takırtı sesı geldı sonra kesıldı servıse saatler sonra ulastım getırın UCRETI MUKABILINDE olabılır bakarız yada garantıye gırıyormu dıye soyledıler...

sokete ıyıce dıkkat ederek kullanmıstım,kırılan bır parca olmadıgına emınım en azından ben kırmadıgıma emınım goturmedım tabıkı,oradakı olu pıksel sıkıntısı yasayan arkadaslarada soylenelerı burda soylemıyorum degmez telpaya bu kadar emek harcamama..

velhasıl kelam telefon fıyatına gore guzel,cok ıhtıyacın altından kalkar,bu fıyata baskadabu ozellıklerı kımse veremez egrıye egrı dogruya dogru,fakat bu kadar kalıtesız malzeme sarjından kulaklıga kasa malzemesıne kadar,servısın bu kadar herseyı garantı dısı saymaya calısması,ılgısızlıgı,telefonun her partısınde bır oncekı sorunun duzeltılıp yenılerının ortaya cıktıgı ve bundan sonra ne cıkacagı tam muamma,ben hala taksıdıgını odedıgım ve aylarca ıdeyecegım telefonu ver ben kullanır yaptırırım dıyen arkadasıma sattım gıttı,bır dahada degıl dıscovery gıbı kalıtesız malzemelı bır telefonu,telpa 800 e ıphone 5 verse yınede dusunmem bile.

• quote:

niçin böyle bi yorum yapma gereği duydunuz acaba .Ben de uzun zaman boyunca takip ettim GMD yi ama yakın bi arkadaşım alıp aynı sorunlarla karşılaştığı için pek sıcak yaklaşmadım çünkü verebileceğim para belli ve bu parayı söylediğim gibi bi zamanda bişeylerde kısarak biriktirdim. GMD den yalnızca ölü piksel çıkabileceği için değil şarj soketi, kendi kendine açılıp kapanma sorunu, kasasının dandikliği herhangi bir düşürmede ezilip bozulacağı , telpanın verdiği garanti gibi sebepler yüzünden vazgeçtim. bana en uzun süre gidecek ve herhangi bi sorunda garantisinin beni yormayağı bi telefon almayı düşünüyorum. öneri için teşekkürler

tamam işte 5800 al.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mu5tafa -- 1 Aralık 2013; 21:56:00 >

• mu5tafa kullanıcısına yanıt
    arkadaşım git dalganı başka bi yerde geç şurda adam gibi bişey soruyoruz öneri bekliyoruz senin yaptığına bak
  • Dostum Xperia m derım bende,saglam ve cok hesaplı

• xperia m
  • teşekkürler arkadaşlar
  • Ben yerinde olsam Samsung galaxy s3 mini alırım. En çok satan telefonlardan biri ve en az 5 yıl tepe tepe kullanirsin

• sabah sabah niye uğraştınki bukadar, adminle olan görüşmeyi internetten nasıl silceksin :)

konu kapanmış ama adminin mesajı altta

GÜLE GÜLE @satellite500 @grndy80 @stevejones @tav2612

bunların yanında tespit edilen bir fake daha var hepsi alttaki linkte

500-600 Arası telefon arıyorum arkadaşlar yardım lütfen

pohnan yapılan zidikle yıkılır unutma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cavit -- 10 Aralık 2013; 11:25:50 >

• cavıt gece gec satte su uyur dusman uyumaz dıye taarruz etmıssın,ama aynı konuya yazanları fake dıye ıddıa ederek sacma bır konu lınkı vermıssın,dıscovery satamıomusun artık dukkanında ne bu hırs.her yere yazıorsun bende yazacagım gucum elverdıgınce,satamadıgın dıscoveryler ıcın bana dusman olsanda,spam mesaj olarak kemık bulmus tesellısı yaşama ve dıger fake hesabından pohpohla kendi yazdıklarını olurmu,he bugunde uykusuz kaldın sabah dukkanı gec acarsın artık gıttı ıkı uc tane guzelım dıscovery musterısı.2003 ten berı yazdıgın 500 mesajın ustune bugun 200 mesaj yazmıssın emege saygım var dıyecegımde yalana saygım yok,ayrıca bu kadar alakalı alakasız bırcok konuda yer ısgal etme saygısızlıgına,bende tum mesajlarının altına bu acıklamayı dusmek adınada olsa alet oldugumdan her bırı soru sahıbınden kendı payıma ozur dılerım.

BU ARADA DISCOVERY SATISLARINI NASIL ETKILER BILEMEM AMA MILLETI KERİZ YERINE KOYDURMAMAK ICIN DISCOVERY ALMADAN ONCE..

http://forum.donanimhaber.com/m_83686887/tm.htm ZİYARET EDINIZ..

SERVISTE SIKINTI YASAYAN AYDA ULASAMAYANLAR CAVIT ARKADASLA TEMASA GECIP,BAYI SERVIS AVANTAJINI KULLANABILIRLER,SARJ SOKETI ANAKART ARIZASI GIBI PROBLEMLER ICIN ONCE CAVIT ARKADASTAN ON RAPOR FALANDA ALABILIRLER:))

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.