Şimdi Ara

500 TL'ye Kadar MP4 Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ipod touch alacaktım ama vazgeçtim. Büyük ihtimal yanında Brainwavz m1 kullanacağım.

500 TL üst bütçe olmak üzere "Türkiye'den" alacabileceğim -mağaza tercihimdir ama olmasa da olur- bir mp4 oynatıcı arıyorum. Tek aradığım özellik ses kalitesinin iyi olması. Bunun yanında şarj süresi de ortalama bir değeri yakalarsa yeterlidir.

Hiç bilgim olmadığımdan buradan araştırabildiğim kadarıyla, Cowon ve Sandisk arasında kaldım. Sandisk Fuze 200TL. Ama acaba ses kalitesi olarak Clip ve Clip+'a göre nasıl? Cowon hakkında ise hiçbir bilgim yok. Birkaç kişi de SonyA845 önermişler. Ama karşılaştırma yapamıyorum.

Ayrıca bu mp4 oynatıcılar üzerine inceleme ve karşılaştırma yapan siteler de önerirseniz çok memnun olurum. Aynı head fi sitesi gibi. Türkçe olmasına gerek yok.

Bir de Ipod Nano 6.Nesil'in ses kalitesi nasıldır?

• TR'de bulabileceğin en iyi seçenek A845 olur. Ya da forum 2. el bölümünden X1050.

www.anythingbutipod.com 'a bakabilirsin karşılaştırma için.
  • Mağaza olmasına şart yok. Gittigidiyor gibi sitelerden de alabilirim sanırım. O yüzden Cowon ve Sansa markalı ürünleri de alabileceğimi düşünüyorum. Halihazırda Sansa Fuze alabilirim sanırım Türkiye'den.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Calm Down

Mağaza olmasına şart yok. Gittigidiyor gibi sitelerden de alabilirim sanırım. O yüzden Cowon ve Sansa markalı ürünleri de alabileceğimi düşünüyorum. Halihazırda Sansa Fuze alabilirim sanırım Türkiye'den.

Haftaya önerilere devam ederiz.
  • bende cowon d2 var.ses kalitesi en iyi cihazlardan biridir ama kulaklığını değiştirmen lazım.ama ben senin yerinde olsam a845 alırdım.çünkü cowonda derin basslar sony kadar iyi değil.hatta ben a845 in ucuzlamasını bekliyorum.ucuzlayınca ben de alıcam.
  • A860 serisi çıkıyor ağustosta.onu bekleyin derim.

http://www.sony.com.tr/product/nws-a-series/nwz-a865

500 TL'ye Kadar MP4 Tavsiyesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi electrostatic -- 28 Temmuz 2011; 12:43:43 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.