Şimdi Ara

500 tlye kadar telefon

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar abime telefon alıcaz en fazla 500 tl lik çok fazla özelliğe gerek yok ama almışken çok da boş telefon olmasın marka sorun değil ne önerirsiniz arkadaşlar

• General Mobile Discovery (GMD) veya S3 mini. 500 tlden biraz fazla olabilir fakat bu telefonlar 500-750 aralığında alınabilecek en iyi telefonlardır hele de GMD
  • gmd abimde görmüş bi modelini o mu bilmiyorum ama çok fazla veremez s3mini fazla kaçar gdm bakıyim bi başka ne öneriyorsunuz arkadaşlar önerilerinizi bekliyorum ayrıca sağol kardeş önerin için gdm de fazla biraz indirim çeki falan varsa alınır arkadaşlar burdan da söyliyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selo88 -- 6 Aralık 2013; 17:20:56 >
  • Samsung galaxy ace

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lumia 520 açık ve net
  • galaxy ace eski bi telefon değilmi 3 4 senelik var galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: selo88

arkadaşlar abime telefon alıcaz en fazla 500 tl lik çok fazla özelliğe gerek yok ama almışken çok da boş telefon olmasın marka sorun değil ne önerirsiniz arkadaşlar

lumıa 520 yada xperıa e
  • Lumia 520 en doğru karar olur. Araştırmanızı öneriyorum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lumıa 520 kesın ve net
  • lumia 520
  • sağolun arkadaşlar teşekkür ederim fiyatta biraz sıkıntı yaşıyorum ama yapıcaz birşeyler tekrar teşekkürler
  • arkadaşlar bu iki telefon nasıl acaba Nokia Asha 501 Sony Xperia tipo fiyat aralığı bu miktarlar yarın alıcaz da fikirleriniz nelerdir
  • bütçe ne kadar oldu?
  • 400 tl ye düştü :)
  • Lumia 520 al keyfine bak donma çökme gibi sıkıntıları yok o fiyat aralığında bence windows phone dan şaşmamalı
  • sabah sabah niye uğraştınki bukadar, adminle olan görüşmeyi internetten nasıl silceksin :)

konu kapanmış ama adminin mesajı altta

GÜLE GÜLE @satellite500 @grndy80 @stevejones @tav2612

bunların yanında tespit edilen bir fake daha var hepsi alttaki linkte

500 tlye kadar telefon

pohnan yapılan zidikle yıkılır unutma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cavit -- 10 Aralık 2013; 11:28:34 >

• cavıt gece gec satte su uyur dusman uyumaz dıye taarruz etmıssın,ama aynı konuya yazanları fake dıye ıddıa ederek sacma bır konu lınkı vermıssın,dıscovery satamıomusun artık dukkanında ne bu hırs.her yere yazıorsun bende yazacagım gucum elverdıgınce,satamadıgın dıscoveryler ıcın bana dusman olsanda,spam mesaj olarak kemık bulmus tesellısı yaşama ve dıger fake hesabından pohpohla kendi yazdıklarını olurmu,he bugunde uykusuz kaldın sabah dukkanı gec acarsın artık gıttı ıkı uc tane guzelım dıscovery musterısı.2003 ten berı yazdıgın 500 mesajın ustune bugun 200 mesaj yazmıssın emege saygım var dıyecegımde yalana saygım yok,ayrıca bu kadar alakalı alakasız bırcok konuda yer ısgal etme saygısızlıgına,bende tum mesajlarının altına bu acıklamayı dusmek adınada olsa alet oldugumdan her bırı soru sahıbınden kendı payıma ozur dılerım.

BU ARADA DISCOVERY SATISLARINI NASIL ETKILER BILEMEM AMA MILLETI KERİZ YERINE KOYDURMAMAK ICIN DISCOVERY ALMADAN ONCE..

http://forum.donanimhaber.com/m_83686887/tm.htm ZİYARET EDINIZ..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.