Şimdi Ara

55'' LG-Samsung-Sony arasında seçim yapmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    öncelikle merhaba,
    55'' tv almak istiyorum.
    kriterlerim, görüntü iyi olsun,dahili hd uydu alıcı olsun, kanal geçişleri yavaş olmasın, mesela youtube açılış hızı yavaş olmasın, usb den her türlü filmi ve altyazıyı oynatabilsin, çerçeveleri kibar olsun. 4k falan istemiyorum.
    3d illaki olsun demiyorum.
    aşağıdaki tv ler arasında kaldım, siz hangisini önerirsiniz? veya başka bir tv mi önerirsiniz?

samsung ue55h6470 - 2600 tl civarı ( akıllı kumanda mevcut )
    LG 55LF650V - 2600 tl civarı ( akıllı kumanda var mı bilemiyorum )
    SONY KDL55W805B - 2800 tl civarı ( akıllı kumanda var mı bilemiyorum )

• Ben de Lg ile Samsung arasında kaldım. Lg'nin ips panel olması sebebiyle siyah görüntülerde çok başarılı olmadığını duydum. Samsung'ta ışık sızması problemi çokmuş. Sony'yi arkadaşım aldı geçen evine gittim yakından mı seyrediyordum ya da başka bir problem mi vardı anlamadım ama görüntü Hd kanallarda bile vasattı. Sanırım kablolar ile ilgili sıkıntı vardı yoksa hd kanallarda bile çamur görüntü olmazdı.
    Aslında sorunsuz tv yok gibi bir şey. Artık en az sorunluyu en uygun fiyata nereden bulursam onu alacağım. Kampanya yakalamaya çalışıyorum. Bence siz de öyle yapın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tbn57

arkadaşlar
    öncelikle merhaba,
    55'' tv almak istiyorum.
    kriterlerim, görüntü iyi olsun,dahili hd uydu alıcı olsun, kanal geçişleri yavaş olmasın, mesela youtube açılış hızı yavaş olmasın, usb den her türlü filmi ve altyazıyı oynatabilsin, çerçeveleri kibar olsun. 4k falan istemiyorum.
    aşağıdaki tv ler arasında kaldım, siz hangisini önerirsiniz? veya başka bir tv mi önerirsiniz?

Hocam selamlar,

Bu aralar sony'e taktım ve az biraz bilgi sahibi oldum. Sony'de akıllı kumanda çıkmıyor malesef. Normal kumanda var sadece. Bir de ben şu anda 805C'yi takip ediyorum. gittigidiyordan'da şu anda 3.550 TL'ye kadar fiyatlar var. Ben maximum kredi kartı kampanyası ile birleştirip, ürünü 1.000'er TL olarak böldürdüğü takdirde 4 kartla 350 TL puan kazanıp nette 3.200 TL gibi bir fiyata mal etmeyi planlıyorum. Ürünü fırsata çevirmeye çalışıyorum açıkçası. Paylaşayım dedim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: tengin78

quote:

arkadaşlar
    öncelikle merhaba,
    55'' tv almak istiyorum.

Hocam selamlar,

Bu aralar sony'e taktım ve az biraz bilgi sahibi oldum. Sony'de akıllı kumanda çıkmıyor malesef. Normal kumanda var sadece. Bir de ben şu anda 805C'yi takip ediyorum. gittigidiyordan'da şu anda 3.550 TL'ye kadar fiyatlar var. Ben maximum kredi kartı kampanyası ile birleştirip, ürünü 1.000'er TL olarak böldürdüğü takdirde 4 kartla 350 TL puan kazanıp nette 3.200 TL gibi bir fiyata mal etmeyi planlıyorum. Ürünü fırsata çevirmeye çalışıyorum açıkçası. Paylaşayım dedim.

Ben dün gittigidiyordan 43w805c aldım. 2.399 tl. Evet maksimum kart kampanyası var ama 4 farklı kart ile alım yapıp 4 kartı da bu kampanyadan yararlandıracağına emin misin. Bence olmaz. Ödeme ekranında böyle bir seçenek ile karşılaşmadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Hubifrit

Ben de Lg ile Samsung arasında kaldım. Lg'nin ips panel olması sebebiyle siyah görüntülerde çok başarılı olmadığını duydum. Samsung'ta ışık sızması problemi çokmuş. Sony'yi arkadaşım aldı geçen evine gittim yakından mı seyrediyordum ya da başka bir problem mi vardı anlamadım ama görüntü Hd kanallarda bile vasattı. Sanırım kablolar ile ilgili sıkıntı vardı yoksa hd kanallarda bile çamur görüntü olmazdı.
    Aslında sorunsuz tv yok gibi bir şey. Artık en az sorunluyu en uygun fiyata nereden bulursam onu alacağım. Kampanya yakalamaya çalışıyorum. Bence siz de öyle yapın.

dediğiniz gibi her tv nin ayrı bir kusuru var, mükemmeli bulmak zor.
    kampanya kovalıyorum tabiki,
    ama sanırım tercihimi lg den yana kullanacağım, zaten mevcut 47 inch olan da lg ve memnunum

• quote:

Orijinalden alıntı: tengin78

quote:

arkadaşlar
    öncelikle merhaba,
    55'' tv almak istiyorum.

Hocam selamlar,

Ben de bu televizyonu takip ediyorum. O dediğiniz fiyatları gördüm Gittigidiyor'da gördüm. Hatta şuan Teknosa'da 3599 lira. Dün baktığımda Teknosa'da 3999 liraydı bugün %10 indirimli 3599 görünüyor. Hediye çekim vs olsa hemen alacağım ama maalesef yok. O dediğiniz 4 kartla indirimli nasıl alacaksınız öyle bir seçenek var mı ?

• Burberrys42 B kullanıcısına yanıt
    Hocam,
    Bu işlemin aslında ödeme ekranı ile alakası yok. Satıcı ile anlaşıp aşmak istediğiniz ürün bedelinin toplam tutarını oluşturacak farkla ilanlar artırmanız gerekir. Mesela 3.500 TL TV için 3x1.000 + 1x500 TL değerinde ilan açtırır, daha sonra her bir ürünü farklı kartla alırsanız toplamda 350 TL puan geliyor. Bu puanlarında hızlıal.com sitesine atar (sıcak fırsatlarda anlatılıyor) ve tek bir hesapta kullanabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.