Şimdi Ara

55SV685 mi yoksa 50ST50 mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yaza düğün var ve benim görevim bir tek televizyonu seçmek. Bir yanda çıktığı günden beri göz ağrım olan, fiyatı da oldukça düşmüş olan Toshiba 55SV685, bir yanda da Panasonic'in giriş seviyesi olmasına rağmen çok övgü alan 50ST50'i var. Seçeneklerimi bu ikisine kadar düşürdüm. İki ürünün de fiyatları birbirine oldukça yakın. Benim için bu televizyonlar en çok HD film ve dizi izlemek için kullanılacak. SD performansı çok da önemli değil. Bir de konsol ile oyun oynanacak.

55SV685

+ 5 inch daha büyük
    + En düşük arıza çıkartan tv lerden
    + Full led + Local Dimming

- Sadece teşhir olarak bulunuyor
    - 3d yok (Çok önemli değil aslında benim için)
    - Kısıtlı multimedya özellikler

50ST50

+ Genel olarak çok başarılı bir plazma olduğu söyleniyor yabancı kaynaklarda
    + Yeni gözlükleriyle iyi 3d performansı
    + İyi multimedya özellikleri

- Yeni bir tv olduğu için arıza çıkartma durumunu bilmiyorum
    - Sonuçta plazma olduğu için daha yüksek güç tüketimi
    - Burn in gibi plazmalara özgü riskler

Bu iki tv hakkında ilk aklıma gelenler bunlar. Aslında tv yi almak için acelem yok. Fakat piyasada 55SV685 bitmek üzere. Yaza kadar kalacağını, kalsa da temiz bir teşhir bulunamayacağını düşünüyorum. Siz ne dersiniz bu konuda?

Saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: Arphenion

Merhaba arkadaşlar,

Yaza düğün var ve benim görevim bir tek televizyonu seçmek. Bir yanda çıktığı günden beri göz ağrım olan, fiyatı da oldukça düşmüş olan Toshiba 55SV685, bir yanda da Panasonic'in giriş seviyesi olmasına rağmen çok övgü alan 50ST50'i var. Seçeneklerimi bu ikisine kadar düşürdüm. İki ürünün de fiyatları birbirine oldukça yakın. Benim için bu televizyonlar en çok HD film ve dizi izlemek için kullanılacak. SD performansı çok da önemli değil. Bir de konsol ile oyun oynanacak.

55SV685

+ 5 inch daha büyük
    + En düşük arıza çıkartan tv lerden
    + Full led + Local Dimming

- Sadece teşhir olarak bulunuyor
    - 3d yok (Çok önemli değil aslında benim için)
    - Kısıtlı multimedya özellikler

50ST50

+ Genel olarak çok başarılı bir plazma olduğu söyleniyor yabancı kaynaklarda
    + Yeni gözlükleriyle iyi 3d performansı
    + İyi multimedya özellikleri

- Yeni bir tv olduğu için arıza çıkartma durumunu bilmiyorum
    - Sonuçta plazma olduğu için daha yüksek güç tüketimi
    - Burn in gibi plazmalara özgü riskler

Bu iki tv hakkında ilk aklıma gelenler bunlar. Aslında tv yi almak için acelem yok. Fakat piyasada 55SV685 bitmek üzere. Yaza kadar kalacağını, kalsa da temiz bir teşhir bulunamayacağını düşünüyorum. Siz ne dersiniz bu konuda?

Saygılar

İkisi farklı özellikte tv'ler.Bence plazma'mı led'mi diye önce karar vermelisin aradığın özelliklere göre tv bakman lazım hangisi senin istediğin özellikleri karşılıyor.

• sv685 i lanlar mevcut full led local dimming var tv de ama ekranı fazla yansıma yapıyor, ancak düzgün ayarlarla gayet iyi görüntü veriyor. arızası pek çıkmayan uzun ömürlü bir tv , ama tvyi bizzat görüp alman daha iyi olacaktır.
  • Yarin gidip bakacagim magazadaki teshirlere. Temiz bir tane bulursam SV685 olacak secimim.
    Tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.