Şimdi Ara

<<57$ a PHILIPS DVD WRITER>> (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
195
Cevap
0
Favori
8.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • normal cdleri felan okumuo ? okuması lazım degil mi ?
  • ankarada sadece mavicom.net te var şuan oda 57 ye satıyor ama yanında indirim mindirim birşeyler yazıyor 10 dolar diye
  • Philips 1640p BenQ DW-1620 ile aynı temele sahipmiş. Nec daha iyi ama aradaki fiyat farkını verecek kadar iyi midir acaba?
    10 dvd yazıcı testi
    Tom's Hardware Guide - Türkiye
    Sayfa Bulunamadı
    http://www.tomshardware.com.tr/storage/20041125/index.html
  • ya kim dio yazdıını okumuo die,
    alete bok atmayın. bendekinin yazmadığı / okumadığı cd - dvd yok.

okumuosa da sizinkinde sorun vardır.
  • ya link verdik kardeşim en azından açın sonuç yazan bölümü okuyun yada philips hakkında ne demiş ona bakın boşboş konuşmayın

bu ucuz modelin pahalısından tek farkı ön paneli jaç kere sölücesss

www.pclabs.gen.tr
    pclabs.gen.tr
    http://www.pclabs.gen.tr/article.asp?doc=418
    link bu tıklayın bi bakın madem bu kadar meraklısınz....

tomshardware linkindeki test biraz eski vede buna göre daha kısıtlı üstteki pclabs testi artışmalara nokta koyacaktır eminim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoMiSeR -- 17 Şubat 2005, 22:45:21 >

• HeLLaNGeL sen çok memnunsun sanırım sen kimden aldın alırken firmaya ön kapak niye böyle dedin mi en azından firmanın neden böyle oldugunu söylemesi lazım durup dururken niye on kapagı farklı yapmışlar
  • lanet olsun bu philipse 70+kdv den aldım. bir baktım aynı alet 52+kdv aynen gittim iade ettim.

2-3 gün kullandım alet çayır çayır çalışıyodu. hiçbir sorunda yoktu.sadece az daha bekliyorum yine aynı fiyata 52+kdv ye yada benzeri bi fiyata bulabilirmiyim diye.bulamazsam tekrar alcam philipsi.(bu arada eskişehirde satan duyarsanız haber verin maille falan)
  • quote:

Orjinalden alıntı: fx2

HeLLaNGeL sen çok memnunsun sanırım sen kimden aldın alırken firmaya ön kapak niye böyle dedin mi en azından firmanın neden böyle oldugunu söylemesi lazım durup dururken niye on kapagı farklı yapmışlar

http://www.pclabs.gen.tr/article.asp?doc=418 yta bu linke tıklayıp en azından sonuç yazan yeri bi oku arkadaşım

philipsin kndisi demiş ub üç model arasındaki tek fark ön kapaktır, çeşitli kullanıcı grupları için bu şekilde üretülmiştir diye

arkadaşlar da belirtmişler monitör kampanyasıyla gelen bu writterları satıyolar 57$+kdv ye ank.da 49$+kdv

bu fiyata satmayanlar da fazla kar ediyolara anlayacağın

onalara da kocaman

• kesinlikle phılıps
  • quote:

Orjinalden alıntı: SPaCeLoRD

ya kim dio yazdıını okumuo die,
    alete bok atmayın. bendekinin yazmadığı / okumadığı cd - dvd yok.

okumuosa da sizinkinde sorun vardır.

örnek verırmısn hangı markalar
    sendeki 1640P mi ?
  • g ie b modeli arasında ne fark var ki bilen var mı
  • renkleri farklı sadece p de g de b de aynı yani anlıcağın dtcf denmisin bu arada???
  • k yazan modeli var bir de kitapçıgında
  • omodelle g modeli aynı hıç fark yok
  • HeLLaNGeL hangi marka boş dvd kullanıyorsun şuan
  • ses ve görüntü ürünlerinde philipsler çok iyi ama.CD Rom DVD Rom CD Write vb... sürücelerde en kötü marka diyebilirm.6-7 yıldır bilgsyr la yakından ilgileniyorum ve aşağı yukarı yıldır satışınıyapıyorum sürücülerde LG ve Samsung dan başkası yalan derim
  • Lg neyse de bari samsung demeseydin kardeş. Biraz daha incele bence.
    quote:

Orjinalden alıntı: KillForYou!

ses ve görüntü ürünlerinde philipsler çok iyi ama.CD Rom DVD Rom CD Write vb... sürücelerde en kötü marka diyebilirm.6-7 yıldır bilgsyr la yakından ilgileniyorum ve aşağı yukarı yıldır satışınıyapıyorum sürücülerde LG ve Samsung dan başkası yalan derim
  • quote:

Orjinalden alıntı: metin2001

phılıps alınmaz niye mi 1- adamlar türkiyeye yatırım yapıp servis istasyonları kurmuşlar

2- arızalanınca yenisini veriyorlar
    3- lg gibi arızalanınca başka bir arızalıyı tamir edip vermiyor

Bende Cd- RW ı vardı İçinde Cd parçalandı yenisini alman 1 hafta sürmedi ve hiç zorluk çıkarmadılar 1 senelik rw ı değiştirdiler kutusunda yeni bi tane gönderdiler

Phılıps alınır
  • bende kullandım sorun yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: şeytan

HeLLaNGeL hangi marka boş dvd kullanıyorsun şuan

şu an dms kullanıyorum, div-x lerimi DVD ye alıyorum yaklaşk 4 aydır,

dms hiç bi sorun çıkarmadı

-4x kullanıyodm, LG dvd wirter seçiyodu ilkin
    ancak onlarda firmware yaptlar şu an 8xlerine sorunuz 12x yazıyorum + ve - lerde,
    yalnz LG-8x e 12x yazmyo, çnkü -yazma hızı maximum 8x,
    dms yani netice de şu an kullandğım,

sakın kullanma diyeceğim medya ise princo(dvd için)

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.