Şimdi Ara

<<57$ a PHILIPS DVD WRITER>> (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
195
Cevap
0
Favori
8.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dms bende denedim guzel tdk da iyi ama pahalı
  • princo marka dvd cd kullanmayın ben memnun kalmadım
  • oof of biz hala cdlerle uğraşıyoruz ya millete bak
  • zaten dvd cd ler iyice ucuzlamaya başladı cd nin anlamı kalmıyor
  • aşmış millet ben alıcaktım vaz geçtim keşke alsamıydım diom karar veremedim
  • Artık Cd-rom lar disket sürücüler gibi 5-10$ olur yakında.Hatta Cd-rom lar kalkar. Cd 700 mb, Dvd 4.3 gb çok fark var.
    quote:

Orjinalden alıntı: şeytan2000

zaten dvd cd ler iyice ucuzlamaya başladı cd nin anlamı kalmıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: asprin

Artık Cd-rom lar disket sürücüler gibi 5-10$ olur yakında.Hatta Cd-rom lar kalkar. Cd 700 mb, Dvd 4.3 gb çok fark var.
    quote:

Orjinalden alıntı: şeytan2000

zaten dvd cd ler iyice ucuzlamaya başladı cd nin anlamı kalmıyor

cd zatn 200kuruş oldu, yaknd bi sakz parasına inerler

herkese dvd ye gçmesini tavsiye ederim,
    öle aha cd almıyo, sığmadı, olmadı derdi olmuyo en azından

• Evet Bencede bir kaç tane cd'de denenmeli.ondan sonra burada herşey konuşulmalı.
  • bana princo sorun çıkardı
  • şimdi öle falzla usatmamak lazım :)
    bi dvd-r ırı kaç saate yada dakkada yazıyo ....çeşitli sölentiler varmı yoksa deneyip görenler varsa bi yazsın ...bi zamet
  • quote:

Orjinalden alıntı: teknikservisim

şimdi öle falzla usatmamak lazım :)
    bi dvd-r ırı kaç saate yada dakkada yazıyo ....çeşitli sölentiler varmı yoksa deneyip görenler varsa bi yazsın ...bi zamet

3-4 aydan fazladır LG dvd r kullanıyorum, geçen haftalarda da Philps 57$+kdv lik olanlardan aldm,

her ikisi de 4x:15dk(philips yarm dk. daha yavaaş ld.den),
    8x(11dk), 12x 8dk don ikisini daha tam olarak test etmedm, bilgilerinize,
    bu arada Philips de yazdğm her dvd ye data kontrolü yaptırdım, 57$+kdv den şüphelendiğim için,
    maşallah hiç sorunsuz yazıyo alet

• Bende bugün Philips 1640B'lendim Hadi hayırlısı

Elimde DMS 4X - medya oldugundan şimdilik aşağıdaki veriyi verebiliyorum size
    4424 MB bir veriyi 4X DVD-R (-) medyaya 4X hızda 16:02 Dk da yazdım, zaten önce 2X bir veriyi başka bir dvd-rw ile 28 dk da yazdıgıma göre hızın 2 kat artmasıyla süreninde bu civarda azalması mantıklı geldi,

Keza bu alete sahip bir başka arkadaşımda bana 8X (+) Medyaya 7-8 dk da yazdıgını söylemişti, @hellangel 8X leri 11 Dk da yazıyor demiş ama bana biraz şaşırtıcı geldi açıkçası bu süre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eozen81 -- 26 Şubat 2005, 1:58:08 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: metin2001

phılıps alınmaz niye mi 1- adamlar türkiyeye yatırım yapıp servis istasyonları kurmuşlar

2- arızalanınca yenisini veriyorlar
    3- lg gibi arızalanınca başka bir arızalıyı tamir edip vermiyor

Bak burasi harbiden doğru.. kimse yanliş yaparim diye korkmasin bende bu zamana kadar birkaç dwd yazdim ama kalitesiz dwdrlardı , en iyisi dmsydi hepsini yazdi ama kendisi okumadi fakat evdeki vestel dwdplayerda okudu..
    sonra bende tdk aldim cd olarak onda sorunsuz çalişiyor kişisel bir dwdrw olduğu için (sadeçe kendime cdçekiyorum)cdlerimin de kaliteli olmasini tercih ediyor tdk veya verbatimden devam ediyorum..
    ilerde bir sorun cikarsada adamlarin bana tamir yerine sifirini vereçekleri rahatliğini yaşiyorum..
  • üç dört dvd ye yazdım hiçbir problem yok gayet iyi herkeze tavsiyemdir. 79milyon kdv dahil aldım istanbuldan

okumuyor demişler anlatım hatası var yavaş okuyor mesela 3.7 ile okumaya başlıyo testlere bende bide msı dvd rom var o 6.8 ile başlıyor.

ama mükemmelle yakın yazıyo diyebilirim.

dms 4x medyaya 4.7gb olmasına rağmen 4.5gb nin üzerinde yazabilmeyi başarabilmiş değilim ama Eskişehirde bile 70 krs a aldığım bu medya için iyi sayılır diye düşünüyorum.

Arşiv yapmak için iyi değil yazılmış katılmıyorum çok düzgün ve hatasız yazıyor.
  • filipse laf atanlar filips kullanammış kişileridr.
    şiddetle kınıyorum.
  • 50 verbatim aldim 50ytl ye basicam dwdyi :) kaliteli cdde bir sorun yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: Phyro

50 verbatim aldim 50ytl ye basicam dwdyi :) kaliteli cdde bir sorun yok

nerden aldn verbatimleri bi de 50ytl ye ve kaç x ????
  • bugün yeni bilgisayarımın siparişini verdim hadi vermişken 4 dolar fazla oldu ama 57 dolara phlips modelinin siyahını alacağım

anladığım kadarıyla bahsettiğiniz firmware
    dvd writerın programı oluyor

ve normalde writer sadece + ayzıyor ancak programı update edince yani 3.2 sanıırm o sürmünü kurunca - disklere de ayzabiliyoruz dopru mu anladım acaba arkadaşlar?
  • quote:

Orjinalden alıntı: fatihelloween

bugün yeni bilgisayarımın siparişini verdim hadi vermişken 4 dolar fazla oldu ama 57 dolara phlips modelinin siyahını alacağım

anladığım kadarıyla bahsettiğiniz firmware
    dvd writerın programı oluyor

ve normalde writer sadece + ayzıyor ancak programı update edince yani 3.2 sanıırm o sürmünü kurunca - disklere de ayzabiliyoruz dopru mu anladım acaba arkadaşlar?

firmware i yaptktan snra herşeye yazabiliyor,
    ayrıca bazı medyalara yazım hızı artıyor,
    örneğin double layer a 4x yazabiliyo firmwareden snra
  • arkadaşlar hala mavicom da varmıdır sizin kullandıklarınız mavicom dakinin aynısı mı valla bende almaya niyetliyim
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.