Şimdi Ara

<<57$ a PHILIPS DVD WRITER>> (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
195
Cevap
0
Favori
8.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: şeytan

3.4 ü kullananlar sorun yasadı mı

Firmwarelerin hiçbirisini kabul etmiyor pdf dosyalarinda gözüme bişey takildi orada sürücünün adi Dwdr1640p olarak gözüküyor..
    benim alet PBDV1640p sanırım bu yüzden kabul etmiyor...
    nasil halledilcek bu merak ettim
  • ühühühü kampanya bitti dün şimdi 80 dolara satıolar
  • ben bugün aldım 86.5 milyona mavicom.net adamların ellerinde iki renkte var sorduk
  • ya kullanan arkadaşlar plm 4x medya denedinizmi mersinde bundan satıyolar 6ytl 10 lusu
  • BEN DMS ALACAM BUGUN ARASTIRDIM FORUMDA SORUN YAŞAYAN OLMAMIŞ 550 BİNDE İYİ FİYAT
  • Dün Gold'dan peşin 79 ytl (52$+kdv) ye aldım.
    3.2 yükledim.iomega medyaya sorunsuz bir dvd yazdım.
    Alet güzel gibi.
  • Arkadaşlar, elimdeki firmware update'i PBDV1640P alete (normalde 3.2 son update'i) 3.4 update'i çakmanıza yardımcı oluyor. Ayrıca bundan sonra DVDR1640P modeli için çıkan update'leri kurabiliyorsunuz. Ama dosyayı ekleyecek yer yok, nerede host edicez dosyayı? Bulduğum link'i de kaybettim. Çok yer dolaştım, history'den de bulamıyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: diabolical

Arkadaşlar, elimdeki firmware update'i PBDV1640P alete (normalde 3.2 son update'i) 3.4 update'i çakmanıza yardımcı oluyor. Ayrıca bundan sonra DVDR1640P modeli için çıkan update'leri kurabiliyorsunuz. Ama dosyayı ekleyecek yer yok, nerede host edicez dosyayı? Bulduğum link'i de kaybettim. Çok yer dolaştım, history'den de bulamıyorum.

Bende ayni sorunu yaşiyorum nasil çözücem anlayamadim ama benim sorunum firmware yi kabul etmiyor bu versiyon bu makineye yüklenemez tarzinda bir hata veriyor cdinfo.com daki firmvareleri kuramiyorum bu yüzden helpp
  • princo da hata vermedi kim verdi diyordu
  • dms denedim bende de sorun yok
  • brnde sorun yasamadım
  • cdrinfo.com dan en son updatei indirince hiçbir sorun kalmiyor.. her dwdr a yazdim sorun yok..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Phyro

quote:

Orjinalden alıntı: diabolical

Arkadaşlar, elimdeki firmware update'i PBDV1640P alete (normalde 3.2 son update'i) 3.4 update'i çakmanıza yardımcı oluyor. Ayrıca bundan sonra DVDR1640P modeli için çıkan update'leri kurabiliyorsunuz. Ama dosyayı ekleyecek yer yok, nerede host edicez dosyayı? Bulduğum link'i de kaybettim. Çok yer dolaştım, history'den de bulamıyorum.

Bende ayni sorunu yaşiyorum nasil çözücem anlayamadim ama benim sorunum firmware yi kabul etmiyor bu versiyon bu makineye yüklenemez tarzinda bir hata veriyor cdinfo.com daki firmvareleri kuramiyorum bu yüzden helpp

http://www.cdrinfo.com/fw/Philips/PBDV1640_B3.2.zip

Bu dosyayı sorunsuz bu writer için kullanıyor olman lazım lakin, şu an en son çıkan versiyon bu cdrinfo.com da

• 63$ olmuş goldda alamadık
  • iyi günler arkadşlar. Bende 1 ay önce 125 YTL (6 taksit) aldım..Çok memnunum. Ama bir türlü NT marka DVD-RW medyaya yazdıramadım.DVD-RW yi hiç görmüyor. Fakat DVR-+R medyalarda problem yok çok güzel hem yazıyor hem okuyor. Yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürler.Firmware3.2.
  • 3.4 den 3.2 ye donme şansımız var mı bilen yok mu
  • quote:

Orjinalden alıntı: tylor

ya hocam bende bu aleti alcaktım.bi yamugunu gorurmuyum.gerci benim daha cok kullandıgım ozelligi cd cekmek ama bazı ozel seylerimi dvd ye cekicem.bu fiyat cok iyi geldi. alsam pişman olurmuyum?

alanlar da deneyenlerde iyide dese mutlaka bir malın bozuğu çıkar o yuzden alacak ve deneyeceksin çoğunluk ne diyorsa o olur ben monitör alıcaktım % 90 samsung deyince onu aldım bilmem anlatabildimmi ?
  • 3,2 firmware update ile Philips'te her cd ve dvd'yi rahat bir şekilde, tamamen sorunsuz yazabiliyoruz.
    Kesinlikle tavsiye olunur...
  • şimdiye kadar bende sorun yaşamadım yalnız princoda sorun çıkartıyor diyorlar
  • dogru princoda sorun var
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.