Şimdi Ara

5s'ten Z2'ye Geçiyorum Doğru mu Sizce (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
1.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 5S ten sonra batarya ve büyük ekran sizi tatmin edecektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gecılmez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Z3 yada z3 compacta geçilir,ôzellikle z3c diyorum.z2 ye geçilmez.

• Hemen hemen çoğu telefon marka modellerini kullanmış biri olarak şu an elimde 5s var. Hiç bir Android tabanlı telefonu kullanmam şu an itibari ile. Heleki z2 kesinlikle tavsiye etmiyorum xperia arayüzü diğer modellerinkine göre çok başarısız. Z2 kasa olarakta çok Hantal bir telefon aldığım günün ertesinde elimden çıkartmıştım.
    Tabi bunlar benim düşüncelerim memnun kalacağını zannetmiyorum.
    Pilse tek sorun iPhone 6 bak
    Android e geçeceğim diyorsanda uygun fiyatlı g2 tavsiyem.

• androide bulaşma kardeşim belli bir sene geçince yavaşlamaya başlıyo, sana tavsiyem büyük ekran, stabilite, sarj, iphone 6 al bak keyfine, değer çok kaybetmiyo pişman olursun dostum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bakalemun090 -- 26 Ocak 2015; 19:10:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RioDeJaneiro

quote:

Orijinalden alıntı: Androidd

quote:

Orijinalden alıntı: eeznoraa

İyi geceler arkadaşlar 5s telefonumdan genel olarak memnundum. Ama şarj olayı büyük sıkıntı. Bu yüzden z2 ye geçme kararı aldım. Siparişi verdim, cihaz daha ulaşmadı. 5s imi de satmadım henüz.

Sizce doğrumu yapıyorum değiştirmekle, yorumlarınız nedir?

Ben 5s ten g2 ye gectim. Model fark etmez. Ama kesinlikle gecilmez. Cunku android uygulamalari yuklerken istedikleri izinler guvende olmadigimi hissettiyor. En kisa surede iphone alacam. Ve iphone dan baska telefonda kullanmam

Androidde görüpte o kabul etme yada etmeme seçeneği olan erişim izinlerini apple da direk uygulamanın inmesiyle onaylamış oluyorsun tüm izinleri.Fakat o izin aşamasını sana gösterilmiyor

Facebook yada whatsapp yada herhangi bir uygulamanin fotograflarima miktofona kameraya yada baska biseye erisme iznini ben veriyorum. Bu androidte yok. ios tan gizlilik bolumune bakiniz

• quote:

quote:

quote:

quote:

İyi geceler arkadaşlar 5s telefonumdan genel olarak memnundum. Ama şarj olayı büyük sıkıntı. Bu yüzden z2 ye geçme kararı aldım. Siparişi verdim, cihaz daha ulaşmadı. 5s imi de satmadım henüz.

Ben 5s ten g2 ye gectim. Model fark etmez. Ama kesinlikle gecilmez. Cunku android uygulamalari yuklerken istedikleri izinler guvende olmadigimi hissettiyor. En kisa surede iphone alacam. Ve iphone dan baska telefonda kullanmam

Androidde görüpte o kabul etme yada etmeme seçeneği olan erişim izinlerini apple da direk uygulamanın inmesiyle onaylamış oluyorsun tüm izinleri.Fakat o izin aşamasını sana gösterilmiyor

Facebook yada whatsapp yada herhangi bir uygulamanin fotograflarima miktofona kameraya yada baska biseye erisme iznini ben veriyorum. Bu androidte yok. ios tan gizlilik bolumune bakiniz

Bu kadar çok güvenliğini önemseyip bunun sadece iphone da olduğunu düşünüyorsan telefonunu ilk aldığında kurarken çıkan o sözleşmeyi oku derim o zaman

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bu kadar çok güvenliğini önemseyip bunun sadece iphone da olduğunu düşünüyorsan telefonunu ilk aldığında kurarken çıkan o sözleşmeyi oku derim o zaman

Siz apple dan bahsediyorsunuz bende 3 parti uygulamalardan. Facebbok yada baska biri ben istedigim surece erisim saglyabiliyormu ?

Apple yada google ios yada andorid bunlarin bazi verileri kaydettigini zaten blyrm merak etmeyin

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.