Şimdi Ara

5s'ten Z2'ye Geçiyorum Doğru mu Sizce

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
1.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi geceler arkadaşlar 5s telefonumdan genel olarak memnundum. Ama şarj olayı büyük sıkıntı. Bu yüzden z2 ye geçme kararı aldım. Siparişi verdim, cihaz daha ulaşmadı. 5s imi de satmadım henüz.

Sizce doğrumu yapıyorum değiştirmekle, yorumlarınız nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: eeznoraa

İyi geceler arkadaşlar 5s telefonumdan genel olarak memnundum. Ama şarj olayı büyük sıkıntı. Bu yüzden z2 ye geçme kararı aldım. Siparişi verdim, cihaz daha ulaşmadı. 5s imi de satmadım henüz.

Sizce doğrumu yapıyorum değiştirmekle, yorumlarınız nedir?

Ben 5s ten g2 ye gectim. Model fark etmez. Ama kesinlikle gecilmez. Cunku android uygulamalari yuklerken istedikleri izinler guvende olmadigimi hissettiyor. En kisa surede iphone alacam. Ve iphone dan baska telefonda kullanmam
  • eeznoraa E kullanıcısına yanıt
    Pek bir şey fark edeceğini sanmıyorum. Sony nin arayüzü hoşuna gitmeyebilir. Kamera olarak ta 5s ten üstün bir şey bekleme belki 5s daha iyidir. Stabilite konusunu tam bilemem xperia hiç kullanmadım. Bende 5s bayağı bir kullandım çok harika cihaz sadece şarj süresi çok iyi değildi. İhtiyaçtan satmış bulundum. Maddi problemini giderdikten sonra paranın geri kalan kısmına g2 aldım. Bu cihaz da çok stabil ve hızlı , 5s o hiç aratmıyor hiz konusunda misal, şarj süresi de 5s e göre neredeyse 2 katı gidiyor. Fakat kamera ve arayüz ve de sistem olarak hoşuma gitmiyor. İos alıştığım için belki de . Ama diğer türlü z2 de sağlam,stabil dır.

Edit : İmlâ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi techniquest35 -- 25 Ocak 2015; 2:39:11 >
  • Bende ne alacagimi sasirdim iphone 6s plus tam istedigim ozellikde olacak onu bekliuorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: techniquest35

Pek bir şey fark edeceğini sanmıyorum. Sony nin arayüzü boşuna gitmeyebilir. Kamera olarak ta 5s ten üstün bir şey bekleme belki 5s daha iyidir. Stabilite konusunu tam bilemem xperia hiç kullanmadım. Bende 5s bayağı bir kullandım çok harika cihaz sadece şarj süresi çok iyi değildi. İhtiyaçtan satmış bulundum. Maddi problemini giderdik tek sonra paranın beri kalan kısmına g2 aldım. Bu cihaz da çok stabil ve hızlı , 5s o aratmıyor biz konusunda misal. Fakat kamera ve arayüz ve de sistem olarak hoşuma gitmiyor. İos alıştığım için belki de . Ama diğer türlü z2 de sağlam,stabil dır.

Ben bir sene Z1 kullandim ve ciddi ciddi ozluyorum. Su an iphone 6 kullaniyorum ve bi an Z4 ciksa da onu alsam diyorum. İphone nun eski kalitesi ve stabilitesi kalmamis ortada. Kac ay oldu hala sorunlar var. İos 9 u tanitacaklar bi kac ay sonra

• quote:

Orijinalden alıntı: ferrari091

quote:

Pek bir şey fark edeceğini sanmıyorum. Sony nin arayüzü boşuna gitmeyebilir. Kamera olarak ta 5s ten üstün bir şey bekleme belki 5s daha iyidir. Stabilite konusunu tam bilemem xperia hiç kullanmadım. Bende 5s bayağı bir kullandım çok harika cihaz sadece şarj süresi çok iyi değildi. İhtiyaçtan satmış bulundum. Maddi problemini giderdik tek sonra paranın beri kalan kısmına g2 aldım. Bu cihaz da çok stabil ve hızlı , 5s o aratmıyor biz konusunda misal. Fakat kamera ve arayüz ve de sistem olarak hoşuma gitmiyor. İos alıştığım için belki de . Ama diğer türlü z2 de sağlam,stabil dır.

Ben bir sene Z1 kullandim ve ciddi ciddi ozluyorum. Su an iphone 6 kullaniyorum ve bi an Z4 ciksa da onu alsam diyorum. İphone nun eski kalitesi ve stabilitesi kalmamis ortada. Kac ay oldu hala sorunlar var. İos 9 u tanitacaklar bi kac ay sonra

Bu kadar yavas olmasinin sebebi apple saatinin cikmasi. Onunla birlikte yazilima entegre edecekler. 8.2 o zaman cikck. Haklsnz cok gec kaldilar

• ferrari091 kullanıcısına yanıt
    Benim xperia da hoşuma gitmeyen bir arayüz bir de kalın kasa gerisini bilemem ama kasma,donma olduğunu zaten sanmıyorum. G2 kasmıyor ve donmuyorsa z2 ve ya z3 te hiç kasmıyordur zaten. Ama 5s ten ne kadar değer geçmek orasını bilemem. Fakat büyük ekranın ferahlığını yaşayacaktır eminim. Ben buna rağmen ios alıştığımdan mütevellit g2 satıp iphone 5 almayı düşünüyorum.
  • quote:

Benim xperia da hoşuma gitmeyen bir arayüz bir de kalın kasa gerisini bilemem ama kasma,donma olduğunu zaten sanmıyorum. G2 kasmıyor ve donmuyorsa z2 ve ya z3 te hiç kasmıyordur zaten. Ama 5s ten ne kadar değer geçmek orasını bilemem. Fakat büyük ekranın ferahlığını yaşayacaktır eminim. Ben buna rağmen ios alıştığımdan mütevellit g2 satıp iphone 5 almayı düşünüyorum.

Hocam androiddeki ozgurlugu ozluyorum. Yani pc ye baglayinca istedigim gibi at bitir isini. Bunda oyle de degil sd kart girisi de yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferrari091

quote:

Hocam androiddeki ozgurlugu ozluyorum. Yani pc ye baglayinca istedigim gibi at bitir isini. Bunda oyle de degil sd kart girisi de yok.

Jailbreak?

Cihaz seçimi kişisel bir tercihtir. Senin de belirttiğin gibi şarj, hafıza gibi ufak tefek eksiklikleri olsa da hız, güvenlik, stabilite ve uzun yazılım desteğiyle iPhone genelde daha iyi ve uzun soluklu bir seçim oluyor. Ekran boyutu konusunda da artık sıkıntısı yok. Yine de jbsiz bir iPhone pek de iyi bir seçim sayılmaz; jb yapmayacak birisinin iPhone seçmesi ciddi anlamda hatadır.

• Geciyorsaniz g3 32 ye yada note 4 e falan gecin.z2 dogru karar olmayacaktir.
  • Bence geçmemelisiniz Apple'ın müşteri memnuniyeti politikası hiç bir markada henüz yok
  • lg 2 daha iyi bir seçim gibi duruyor veya g3.
    sony e bi türlü ısınamadım
  • Apple in en Sevdiğim tarafı yazılım desteği.. Android de bu maalesef yok.. 1 sene önce aldığın cihaza bekle babam bekle yazılım güncellemesi gelsin...
  • Herkese teşelkürler arkadaşlar. Dediğim gibi benim değişim nedenim tamamen şarj olayından. Şimdi benim bakış açım şu şekişde bir telefon ne kadar iyi olursa olsun bataryası kötüyse nimetlerinden faydalanamıyorsunuz adam akıllı. Hepimiz iphone kullanıcısıyız eğri oturup doğru konuşalım 3g yi açınca bu telefon resmen sömürüyor şarjı. Şahen ben bu yüzde eve gidecek kadar idare etsin diye şarj sadece whatsup filan ihtiyacında 2g olarak kullanıyorum. Oyun oynamak zaten hayal dışardayken 1tane bile oyun yok telimde

Apple ürünlerini gerçekten severim. İPad airim var aynı zamanda. iPhone 5s inde görünüşü çok gerçekten, zaten bu yüzden telefona bakınca kıyamıyorum satmaya 😃
  • Hocam malzeme kaltesi benim için çok önemli o yüzden Lg ve Samsung u tamamen sildim. Z2yi inceledim bir çok kez. Çok sağlam bir kasası var. Bir de başlıktada belirttiğim gibi benim en önemli problemim şarj olayı. G3 bildiğiniz gibi 4k ekranla pil/işlemci arasında uyumsuzluk var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eeznoraa -- 25 Ocak 2015; 10:05:37 >
  • htc one m8 daha iyi bir tercih olurdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: bygamer

htc one m8 daha iyi bir tercih olurdu
    bence en azından note4 yada note edge geçilmeli
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

bence en azından note4 yada note edge geçilmeli

Alıntıları Göster
    5s iyi telefon. Ekran büyüklüğü ve batarya için geçiyorsan geçilebilir ama onun dışında ben olsam geçmem.
  • Gece çekiminde z2 in kamerası gerçekten kötü çok fazla noise var.Kamera konusunda 5s i ararsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkbrktgl

5s iyi telefon. Ekran büyüklüğü ve batarya için geçiyorsan geçilebilir ama onun dışında ben olsam geçmem.

Alıntıları Göster
    5S'ten HTC M8'e geçtim, hayatımın en iyi kararını verdim. Çok efsane bir telefon bu

Ama 5S'i özlemiyorum değil, özellikle apple store'u.. ipad mini retinam var her elime alışımda iphone u özlüyorum :D porsche'u olup bmw 5.20sini özlemek gibi :D
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.