Şimdi Ara

6 adet GP 2700 AA Şarjlı Pil - 25 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
1
Favori
12.852
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu site zaten çoğu pili uygun fiyattan veriyor güvenilir olduğunu biliyorum yerleride perpa iş merkezinde, gp değilde aynı sitede vartahttp://www.pilburada.com/Sarjli-Piller/VARTA-PROFESSIONAL-2-x-AA-2700-mAh--SARJ-EDILEBILIR-KALEM-PIL-6-224.htm, 2 lisi 16.7 tl fiyat normalde 22 den aşağı görmedim forumda pil bölümünde de ilk tavsiye edilen bu pil, elimdeki pillerden memnun değilim ben bunu almayı düşünüyorum, bende gp 2500 serisi var şarj oluyor ertesi gün pil yarı yarıya boşalmış, yeni gp leri bilmiyorum ama yeşil kaplamalar bu şekildeydi

edit: yau gp 4+2 imiş çok çok uygun o zaman anlaşılmıyor tam olarak, başlığa en azından beliğrtseniz iyi olurdu ben 4 pil diye bakıyorum 4+2 imiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SpyWar -- 20 Ekim 2009; 14:59:18 >

• piller ile ilgli yorum yapmıyacağım ama

PİLBURADA.com dan daha önce alışverişim oldu.

Çok kısa sürede işlemleri gerçekleştirdiler.. Telefon ile de çok kolay ulaşmıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marine-gear

arkadaşlar kodak pilleri aldığım yerde bunun aynısı 22 tl idi heralde 20 tl'ye alınabilir bu fiyata göre arkadaşın gösterdiği site daha pahalı kalıyor.

6 tane 2700 GP pili 20 TL 'ye vermezler o gördüğün 4'lü paket olmasın.
    eğer gerçekten 6'lı ise yeri tarif edermisin lazım olunca oradan alalım
  • tahtakele alışveriş merkezi var eminönünde onun hemen yakınında bir han var içeride pil satan bir dükkan var hatta yolun ortasında tezgahta satanlar var onlarda o dükkanın satıcıları orayı bulursan kesinlikle pazarlık yap adam fiyatta indirim yapıyor diyelimki 25 dedi 20 veririm filan de veriyor bide aldığım kodak piller orjinal japon malı daha öncede kullanmıştım yoksa almazdım zaten
  • Tek diyeceğim şey pilleri güvendiğiniz yerlerden alın, tezgah satıcılarından değil ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hypericum

Tek diyeceğim şey pilleri güvendiğiniz yerlerden alın, tezgah satıcılarından değil ..

yok zaten güvendiğim bir yer adam dükkanı içerde kalıyor diye hanın önüne tezgah koymuş içerde dükkanı var zaten eminönündeki satılan bütün dükkandaki pilleri bu adam dağıtıyor yani toptancı gibi bişey o yüzden ucuz satıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: freeman6161

ebayden kargo dahil 8$'a 12 adet 2500 lük bu pilden alabilirsiniz.ben aldım.ama önermiyorum birşeye yaramıyorlar

Birde gp pillerin kalitesi kıyaslanamaz.gp'nin pil çeşitlerini başka hiçbir markada bulamazsınız.Benim imzamdaki aleti 90 kilometre hıza çıkaran gp pillerdir

Hocam hangi satıcıdan aldınız. Ben bulamadım da.
    http://electronics.shop.ebay.com/i.html?_nkw=gp+2500&_sacat=48446&_trksid=m270&_stpos=&LH_BIN=1&_sop=15&gbr=1&LH_IncludeSIF=1&_odkw=2500&_osacat=48446

• quote:

Orijinalden alıntı: orislevin

quote:

Orijinalden alıntı: freeman6161

ebayden kargo dahil 8$'a 12 adet 2500 lük bu pilden alabilirsiniz.ben aldım.ama önermiyorum birşeye yaramıyorlar

Birde gp pillerin kalitesi kıyaslanamaz.gp'nin pil çeşitlerini başka hiçbir markada bulamazsınız.Benim imzamdaki aleti 90 kilometre hıza çıkaran gp pillerdir

Hocam hangi satıcıdan aldınız. Ben bulamadım da.
    http://electronics.shop.ebay.com/i.html?_nkw=gp+2500&_sacat=48446&_trksid=m270&_stpos=&LH_BIN=1&_sop=15&gbr=1&LH_IncludeSIF=1&_odkw=2500&_osacat=48446

ben link koymayı unutmuşum 8$'a dediğim piller BTY marka,gp değil yani.çok kalitesizler ancak

• ARKADAŞLAR AYNI SİTEDE DURACELL VAR.2 TANESİ 10 TL 6 ADET ALSANIZ 5 TL FARKEDER AMA HEPSİNE 5 ÇEKER... SAYGILAR
  • GP RECYKO 2100 SERIES 4+2 AA SIZE Ni-MH 2050 mAh ŞARJ EDİLEBİLİR PİL

Şimdi de Recyko aynı fiyat. Hangisi daha avantajlı dersiniz?

6 adet GP 2700 AA Şarjlı Pil - 25 TL

http://www.pilburada.com/Sarjli-Piller/GP-RECYKO-2100-SERIES-4-2-AA-SIZE-Ni-MH-2050-mAh-SARJ-EDILEBILIR-PIL-6-1394.htm

6 adet GP 2700 AA Şarjlı Pil - 25 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakanbehcan -- 23 Ekim 2009; 21:12:50 >

• varta aldım ben ulus ( ankara ) 35 tl (cihaz + 4*2500mah) gerçek deger gp deki gibi degil
    2 tane varta 900mah aaa ve 2 tanede 2700gp pil aldım toplamda 50 tl verdim.
  • Ben son 6-7 yıl içinde 20 adet üzerinde GP şarz edilebilir pil aldım. Sadece 3 tanesi bozuldu. Fuarda da kendilerine 3 adedi bozuldu dedim. Yanınızda ise hemen değiştirelim dediler sağolsunlar. Yok dedim yanımda değil, kartlarını verip kargo etmemi söylediler ama yapmadım, kargo ile uğraşmaya değmez.
    Sonuçta hele şu 2700 yazanlardan çok memnunum. Bir zamanlar gerçek indragandi vardı ve recyko pilleri oradan almıştım. Perfomansını çok beğenmedim, 2700 ler çok daha uzun süre gidiyor, ancak recyko da denemedim ama dururken boşalmıyor.
    O yüzden bu fiyatlara GP gibi bir marka üstelik son derece memnun olduğum piller varken hiç başka marka maceralarına giremem. Sony dahi olsa aynı fiyata tercihim GP olacaktır. Evdeki tüm saat, klavye mouse, taşınabilir hoparlör ve uzaktan kumandalarda yani pilli ne varsa onlar için şarzlı pil kullanıyorum. Pillerin çevre açısından son derece bela olduğunu sanırım hepimiz biliyoruz. Burada sadece çelişkide kaldığım nokta Recyko mu yoksa eski teknoloji olan üzerinde 2700 yazanlar mı avantajlı noktası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakanbehcan -- 24 Ekim 2009; 0:23:13 >

• Gp dünyadaki en önemli şarjılı pil üreticilerinden biri ama yakın bir kaç seneden beri türkiyeye gelen pillerle ilgili çok fazla şikayet var. Arkadaşlardan biri üzerinde 2100 yazan (2000maH) pili yıllardan beri kullandığını söylemiş. Aynı pillerden bendede var çok kötü şartlarda kullanmama rağmen hala sorunsuzlar. Ama daha sonra aldığım 2500 yazan 4 adet pilden sadece birisi sağlam kullanıyorum.
    Bazı arkadaşlar değinmiş ama yinede belirtmekte yarar var. Kullanım amacına göre pil seçmeniz gerekiyor eğer fazla tüketimi olmayan uzun süre beklemesi gereken saat,kumanda gibi kullanım alanlarında yeni nesil şarjlı piller kullanılmalıdır. Şarjlı piller hakkında detaylı bilgi edinmek isterseniz Şarjlı Piller Hakkında Her Şey girerseniz aklınıza takılan bütün sorulara cevap bulabilirsiniz.

• Ya bu siteden alışveriş yapmak için resmen internet ve bigisayar ile boğuştum.
    Sunucuları son derece yavaş çalışıyor. Firefox ile sayfaların yarısı bazen yüklendi bazen yüklenmedi. Her ne ise internet explorere geçtim. Zaten oldukça can sıkan bir durum. Mesela form çıkıyor, dolduruyorsunuz, o da ne sayfanın altında ok falan kısımları yüklenmemiş.

Her ne ise sonunda başardım, bana bir referans numarası verdi. O numarayı havaleye açıklama yazıp gönderin dedi. Ben de netten havale ettim 2 gün önce. Şimdi bakıyorum para gitti, ürün ne siparişte görünüyor ne de başka bir yerde. Muhtemelen sonunda yine onay falan gibi butonlar olacaktı ancak yüklenmemişti.
    Ama benim müşteri olarak beklentime göre havale ile ürün alımında bana ref no ve banka hesap no ları verdi ise her işlem bitmiş demektir. Ama onlara göre bitmemiş.

Sonuçta anladım ki ben bu işi başaramayacağım. Ücreti geri istedim. Bakalım gönderecekler mi, müşteri hizmetleri de siteleri hızında mı çalışıyor ya da hiç mi çalışmıyor göreceğiz.

Bu siteden alışveriş yapmak için denetçi gibi sayfada eksik fazla ya da tuhaf durum var mı, yazılanlar neler sürekli kontrol edeceksiniz. Sabrınızın sınırı olmayacak. Bu sitenin sizden beklentilerini tahmin edeceksiniz. Vs. Vs. Belki kredi kartlı alımda daha kolaydır, bilemiyorum.

• Bugün bana ulaşarak ücreti geri yatıracaklarını istersem alışverişe devam edebileceklerini söylediler.
    Ben de pilleri almaya karar verdim. Internet Explorer ile alışveriş yapınız.
  • İstanbul'da ya da Ankara olanlar nasıl daha ucuza bulamıyorlar ilginç.
    Pillerimi daima Ankara'da Konya sokaktan aldım. Eskiden Maltepe pazarından da alıyordum ama artık gidemiyorum oraya.
  • Hacılar bu nasıl ben 14.5 a almıştım zamlanmış. Bunnar ready 2use özellikli 1 sene bile dursa %100 den %85 düşüyorm(muş)
    http://www.hizlial.com/elektronik/sarjli-piller-sarj-cihazlari/varta-usb-pil-sarj-cihazi-2-x-2100-mah-aa-kalem-pil-2-x-800-mah-aaa-ince-kalem-pil-paketi_05.010.5103.0002.htm

edit: yok ya bende bu fiyata almışım kdv hariç kalmış aklımda :P

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gprs78 -- 27 Ekim 2009; 16:17:56 >
  • yakında tumax marka flash alacağım onun için 4 tane gp pil almayı düşünüyorum. Bu pilleri herhangi bir pil şarj aletine taksak oluyor mu? Yoksa GP nın kendi şarj aletini mi almak zorundayız? Eğer öyle ise 60 tl gibi bir rakam oluyor.
  • http://www.bitenekadar.com/index.cfm?fuseaction=gecmis.urundetay&id=1902

Burada 19.90 TL. Arada bir çıkıyor. Genelde bu fiyata dolaşıyor zaten piyasada.

Ben de bir zamanlar sıkı bir GP savunucusuydum. Varta'yı kullandıktan sonra bıraktım GP 'yi.
  • Ben geçen gün şarjlı pil almak çiin gittiğim işyerinde Gp 2700 lerin 4 adeti 15 TL idi. Linkteki fiyat kargo ile aynı fiyata geliyor bence hiç uğraşmayın. Ben ise GP yi tercih etmedim 2500 mAh 4 adet Varta power accu aldım. Bipekkan tavsiyesi üzerine 4 adet Varta pawer accu 1400mAh pil aldım. Evdekilerle birlikte beni uzun süre idare eder.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.