Şimdi Ara

6 adet GP 2700 AA Şarjlı Pil - 25 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
1
Favori
12.852
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.pilburada.com/Sarjli-Piller/GP-2700-SERIES-4-2-AA-SIZE-Ni-MH-2600-mAh-SARJ-EDILEBILIR-PIL-6-1383.htm sitede 6 adet 2700 SERIES AA SIZE Ni-MH 2600 mAh şarjlı pil 25 tl...fiyat uygun gibi geldi..sizlere de bilgi vermek istedim...

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orijinalden alıntı: ntquartex

Bu mesaj silindi.
    valla ben 2500 mah kodak 4 adet pili 15 tl'ye aldım ona göre bence bu pahalı çünki 2 adeti 7.5 tl'ye geliyor + 15 22,5 eder ve kodak kalitesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: marine-gear

valla ben 2500 mah kodak 4 adet pili 15 tl'ye aldım ona göre bence bu pahalı çünki 2 adeti 7.5 tl'ye geliyor + 15 22,5 eder ve kodak kalitesi

nereden aldınız acaba?
  • quote:

Kodak'ın ikincil üreticilere kendi markasını bastırarak fason yaptırdığı piller, GP den iyi değildir.
    ama 6 pil 25 liraya sıcak mı ? o ayrı. araştırmak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: keleminabi

quote:

Kodak'ın ikincil üreticilere kendi markasını bastırarak fason yaptırdığı piller, GP den iyi değildir.

Alıntıları Göster
    bir sey dıyeyım su anda ıcım cızladı
    nt den 2 tanesınu bugun 17 lıraya adım
    ve 20 dakıka once sarja koydum... buradan arastırmadım.. ilk defa
    ama neyse lazımdı 3-5 e bakmıyım lazımdı aldım (kendımı kanrıyom) aldıgım urunler 2700 mAh GP aynısı 2 lısı 15.90 veya 17.90 dı aldım bugun... pehh

• quote:

quote:

Alıntıları Göster
    fiyat iyiymiş ama piller orjinal mi onu bilemem

• quote:

quote:

GP den daha iyi bir üreticiye fason üretim yaptırdıysa neden daha iyi olmasın ki piller konusunda araştırma yaptığımda kodak piller edilen beğenilen piller arasındaydı gp ile ilgili olumsuz yorumlar gördüm kodakta ise kötü yoruma hiç rastgelmedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karmaşık -- 19 Ekim 2009; 22:49:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: karmaşık

quote:

quote:

GP den daha iyi bir üreticiye fason üretim yaptırdıysa neden daha iyi olmasın ki piller konusunda araştırma yaptığımda kodak piller edilen beğenilen piller arasındaydı gp ile ilgili olumsuz yorumlar gördüm kodakta ise kötü yoruma hiç rastgelmedim

Alıntıları Göster
    eminönünden aldım tahtakale yakınında bütün pil markalarını satan bir dükkandan dükkanda en çok pil vardı ve adam dedi ben kodak öneririm fiyatları birbirine yakındı gp ile aynıydı hatta ama kodak çok daha iyi zaten daha öncede iki markayıda kullanmıştım kodak çok daha iyiydi

• quote:

eminönünden aldım tahtakale yakınında bütün pil markalarını satan bir dükkandan dükkanda en çok pil vardı ve adam dedi ben kodak öneririm fiyatları birbirine yakındı gp ile aynıydı hatta ama kodak çok daha iyi zaten daha öncede iki markayıda kullanmıştım kodak çok daha iyiydi

Alıntıları Göster
    Orijinalse gayet iyi fiyat ama kargoyu da hesaplamak lazım
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orijinalden alıntı: Hypericum

Orijinalse gayet iyi fiyat ama kargoyu da hesaplamak lazım

Alıntıları Göster
    Bende zamanında sipariş vermeyi dusunmustum bu siteden ama kredi kartı ile alışveriş güven vermediği için vazgeçmiştim zira https baglantısı yoktu ama suan icin bi yorum yapmiyim.
  • quote:

2 sene kadar önce yazıcıoğlu ndan 4 kodak pil 2500 mah aldıydım, 1 sene kullanamadım, hiç şarj tutmuyorlar, full şarjdan sonra 1 gün geçmeden kendiliğinden bitiyor pil, yaklaşık 5 sene önce aldığım 2100 mah panasonic piller bile hala çok iyiler, geçen sene aldığım duracell 2650 mah ise mükemmel, fotoğraf makinamda uzun süre kullanıyorum, uzun süre gücünü koruyor, geçen hafta da ew den aldığım GP recyko lar duracell kadar
    güçlü olmasa da gayet başarılı, foto. makinada test ettim ama zaten wii kumandası, çocuk oyuncağı gibi her zaman kullanılmayan şeylerde kullanmak için aldım, 1-2 ay kullanılmasada şarj bitmesin..

• quote:

Orijinalden alıntı: sailor24

quote:

2 sene kadar önce yazıcıoğlu ndan 4 kodak pil 2500 mah aldıydım, 1 sene kullanamadım, hiç şarj tutmuyorlar, full şarjdan sonra 1 gün geçmeden kendiliğinden bitiyor pil, yaklaşık 5 sene önce aldığım 2100 mah panasonic piller bile hala çok iyiler, geçen sene aldığım duracell 2650 mah ise mükemmel, fotoğraf makinamda uzun süre kullanıyorum, uzun süre gücünü koruyor, geçen hafta da ew den aldığım GP recyko lar duracell kadar
    güçlü olmasa da gayet başarılı, foto. makinada test ettim ama zaten wii kumandası, çocuk oyuncağı gibi her zaman kullanılmayan şeylerde kullanmak için aldım, 1-2 ay kullanılmasada şarj bitmesin..

Alıntıları Göster
    ebayden kargo dahil 8$'a 12 adet 2500 lük bu pilden alabilirsiniz.ben aldım.ama önermiyorum birşeye yaramıyorlar

Birde gp pillerin kalitesi kıyaslanamaz.gp'nin pil çeşitlerini başka hiçbir markada bulamazsınız.Benim imzamdaki aleti 90 kilometre hıza çıkaran gp pillerdir

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkcemre29

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    kodakın şarj edilemez pillerinden topluca aldım, hakikaten para etmiyorlar. Duracellin 4 ay gittiği yerde en fazla 1,5 ay gidiyorlar.

Benzer olarak 2 adet Konnoc 3000 mAH almıştım, ancak 800 mAHlık emektar panasoniclerden çok az daha fazla dayanabiliyorlar. Bu pillerde denetim şart.

Bu arada ürün özelliklerinde 1,2 volt yazmış. 1,2 volt, AAA pillerin gerilimi değil mi? 1,2 voltluk AA pil mi var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qzwxec -- 20 Ekim 2009; 9:41:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qzwxec

kodakın şarj edilemez pillerinden topluca aldım, hakikaten para etmiyorlar. Duracellin 4 ay gittiği yerde en fazla 1,5 ay gidiyorlar.

Benzer olarak 2 adet Konnoc 3000 mAH almıştım, ancak 800 mAHlık emektar panasoniclerden çok az daha fazla dayanabiliyorlar. Bu pillerde denetim şart.

Bu arada ürün özelliklerinde 1,2 volt yazmış. 1,2 volt, AAA pillerin gerilimi değil mi? 1,2 voltluk AA pil mi var?

Alıntıları Göster
    aa ve aaa ların şarjlı olanlar 1.2 volttur normal pilleri ise 1.5 volttur.
    şu ebay ın linkini biri atabilirmi :D

• quote:

Orijinalden alıntı: eagen

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    GP satıyorum, piyasanın en iyi pilleri arasında. neredeyse sorunsuz.
    bu 6 lı paketi yeni çıkardılar
    çifti mediamarkt'ta 18.90 tl
    bununla mukayese edersek sıcak bir fırsat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sceptic

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Bence fiyat cok iyi. 2lisini 15-17 arasinda satiyorlar normalde.Bu sitenin kapida ödeme secenegi de varmis.Daha ne olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: hegoatANKARA

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    gerçekten 6 tane GP pil için fiyat çok güzel
    aldığım 2500 mAh Gp pilleri 4 senedir kullanıyorum. GP'yi tavsiye ederim.
    tekrar pil lazım olduğunda bilmediğim fakat ucuz olduğu için digimax marka 2700 mAh pil almıştım.
    tamamen rezalet çıktı hem düzgün şarj olmuyor hemde hemen bitiyor.
    sadece üzerindeki mAh değerleri yüksek diye bilmediğiniz markaları almayın adamlar pilin dışına yazıyorlar 2700 mAh ama alakası yok.
    Digimax'in 2700 mAh diye sattığı piller GP'nin 2500 mAh pillerinin yarısı kadar dayanmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: fredy2

gerçekten 6 tane GP pil için fiyat çok güzel
    aldığım 2500 mAh Gp pilleri 4 senedir kullanıyorum. GP'yi tavsiye ederim.
    tekrar pil lazım olduğunda bilmediğim fakat ucuz olduğu için digimax marka 2700 mAh pil almıştım.
    tamamen rezalet çıktı hem düzgün şarj olmuyor hemde hemen bitiyor.
    sadece üzerindeki mAh değerleri yüksek diye bilmediğiniz markaları almayın adamlar pilin dışına yazıyorlar 2700 mAh ama alakası yok.
    Digimax'in 2700 mAh diye sattığı piller GP'nin 2500 mAh pillerinin yarısı kadar dayanmıyor.

Alıntıları Göster
    arkadaşlar kodak pilleri aldığım yerde bunun aynısı 22 tl idi heralde 20 tl'ye alınabilir bu fiyata göre arkadaşın gösterdiği site daha pahalı kalıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: doganozlu

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    4-5 sene önce HB'de 10 kusur liraya aldığım 4 adet 2300mAh Kodak piller orijinal Japon üretimi idi ve hala verimli şekilde kullanıyorum (Tabii ki ilk gün gibi değil)

Eğer bunlar da Japon ise direkt alınabilir. Çin ise bir düşünmek lazım.

Bu arada, bana kalırsa bu vakitten sonra klasik Nimh piller yerine yeni nesil, kendiliğinden deşarjı düşük olan nimh pillere (panasonic infinium, Gp recyko) bakmak lazım. 2000mahlık Panasonic Infinium ve Camelion Alwaysready aldım ikşer tane. Performansları çok iyi, bekledikçe kendilerini kaybetmiyorlar. Pilleri uzun zamanda tüketiyorsanız düşük deşarjlı olduğundan 2800mahlardan bile çok dayanabilir. Piller ise birbirinin tıpatıp aynısı, aynı yerde üretildikleri besbelli. Zaten çok sayıda üretici de yok ortada, hepsi hemen hemen aynı yerlere ürettiriyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Swift

4-5 sene önce HB'de 10 kusur liraya aldığım 4 adet 2300mAh Kodak piller orijinal Japon üretimi idi ve hala verimli şekilde kullanıyorum (Tabii ki ilk gün gibi değil)

Eğer bunlar da Japon ise direkt alınabilir. Çin ise bir düşünmek lazım.

Bu arada, bana kalırsa bu vakitten sonra klasik Nimh piller yerine yeni nesil, kendiliğinden deşarjı düşük olan nimh pillere (panasonic infinium, Gp recyko) bakmak lazım. 2000mahlık Panasonic Infinium ve Camelion Alwaysready aldım ikşer tane. Performansları çok iyi, bekledikçe kendilerini kaybetmiyorlar. Pilleri uzun zamanda tüketiyorsanız düşük deşarjlı olduğundan 2800mahlardan bile çok dayanabilir. Piller ise birbirinin tıpatıp aynısı, aynı yerde üretildikleri besbelli. Zaten çok sayıda üretici de yok ortada, hepsi hemen hemen aynı yerlere ürettiriyorlar.

Alıntıları Göster
    GP gerçekten kaliteli pil üretiyor.. Bende 2100 lük AA 4 adet şarjlı pil var 6 sene oldu hala kullanıyorum.. Fiyatta gayet uygun çünkü bu piller 2700 lük.. biraz daha iyi yani benim pillerden..

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.