Şimdi Ara

6 adet GP 2700 AA Şarjlı Pil - 25 TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
1
Favori
12.852
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ::FoxRiver::

yakında tumax marka flash alacağım onun için 4 tane gp pil almayı düşünüyorum. Bu pilleri herhangi bir pil şarj aletine taksak oluyor mu? Yoksa GP nın kendi şarj aletini mi almak zorundayız? Eğer öyle ise 60 tl gibi bir rakam oluyor.

Başka şarj aletleri ilede şarj yapabilirsin
  • gp piller uzun ömürlü olmuyor varta daha uzun ömürlü duracell hiç kullanmadim.gp lerin şarzı ii gidiyor ama 1 yılda performansi % 30 lara falan düşüyor.varta lar 1 yıldır aynı performansta nerdeyse.

dslr fotoğraf mak da kullanıyorum.bnce sıcak fırsat.
  • pilburada.com sitesini tavsiye ederim daha önce alışveriş yaptım güvenilir bir firmadır müteri hizmetleri iyidir bütün sorunlarınız çözülür.

• İyi fiyat..
  • Gittigidiyor'da daha ucuzu var. Satıcı da gayet güvenilir gibi duruyor.

http://urun.gittigidiyor.com/Gp-2700Mah-Sarjli-Pil-4-2-6-adet-Kampanya_W0QQidZZ21684693

21 TL + Kargo
  • Teşekkürler bencede çok uygun fiyat ama ben gg den aldım, mediamark ta 2 adeti 20 küsüre satılıyor eskişehirde. çok iyi oldu 21tl ye 6 adet hemde GP
  • GP 2700 Pil kullandım, fena değillerdi. Fakat asıl şansım SONY de oldu. hizlial dan Duracell 2650 Mah sipariş etmiştim, tadarik edemeyeceklerini onun yerine SONY 2500 mah gönderebileceklerini söyledidler ben de SONY yi bilmeden biraaz da üzülerek(2650 yerine 2500 mah olmasından) kabul ettim. Fakat gelince piller beni resmen utandırdı. 2700 lük GP lerden açık ara önde SONY. Hem çekilen fotoğraf sayısı olarak hem de çok uzun süre şarjını kaybetmemesi olarak. Ben DSLR makinada kullanıyorum ve çok çok memnunum SONY den.
  • ANKARA 365 ELECTROWORLD DE 32 TL BU ÜRÜN..ANKARADAKİLER KARGO PARASI VERMEK YERİNE GİDİP ORADAN ALSIN BENCE..
  • aynı ürün 19.90

http://www.bitenekadar.com/index.cfm?fuseaction=gecmis.urundetay&id=1902

yalnız bu GP'ler bana göre sabıkalı. yani mediamarkt'a satılan gp'ler ile bunlar arasında kesinlikle kalite farkı var bana göre. ben 4 sene önce 2600 mah GP almıştım ve şu anda 16 tanesi 1.5 liraya satılan en dandik pillerden bile daha beter durumdalar. 3 sene önce de panasonic 2100 mah almıştım, onların durumu gp'ye göre iyiler fakat sıradan bir fotoğraf makinesini bile 10 dakika çalıştıramıyorlar. yani panasonic'ler 10 dakika ancak çalıştırıyor, gp'ler açmıyor bile... bazı gp'ler beklenen performansı verse de bazı gp'ler çok düşük performanslar gösteriyorlar. kumar oynamak size göreyse verin 19 lira...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kontendoo -- 31 Ekim 2009; 22:47:56 >

• arkadaşlar bu gp2700 mü yoksa gp recyko 2100 mü daha iyi, hangisini tavsiye edersiniz ? fotoğraf makinesinde kullanıcam..
  • camelion 2700 mah tavsiye ederim firma USA pil devidir fakat üretim prc dir.
  • pilburada'dan bende alışveriş yaptıp kısa sürede ürünler elime ulaştı hatta kutuya atık pil poşeti falanda koymuşlar:)
    çocuğun oyuncaklarına pil yetişmiyor zaten :) gp 2700 lerden ,energizer lardan, uniross lardan ,duracellerden kullandım. gpler hızlı şarj etmediğiniz sürece çok sorun çıkartmıyor.. ha önerin ne olur derseniz en son panasonic infinium aldım piller direk şarşlı geliyor aç paketi tak kullan.varta ready2go larda bu tarz tak kullan.. panasoniclerden 2 sini wii kumandasına takmıştım baktım energizer yarılanmış panas. aynen full.. idaa ettikleri şu ; şardan sonra 1yıl dışarda bırakıldığında pil %80 kadar doluluğunu koruyormuş... ayrıca bir diğer önerimde Sanyo eneloop pillerdir.. japon bir tanıdığınız varsa japonyanın elektronk devi kimdir diye sanyo cevabını duyacaksınız....
  • gp2700 mü yoksa gp recyko 2100 mü ben de kararsızım, fikri olan var mı
  • ankara maltepe pazarında 15 tl ye 4 tanesi satılıyor gp lerin. aldım fakat memnun değilim. mecburen medimarketden de 32 tl ye 4 tane aldım. mediamarketden aldıklarım en az 1.5 kat daha fazla dayanıyor. bu sitede satılanlarında kalitesiz olduklarını düşünüyorum..
  • gp recyko siparişi verdim, 6 adet 19,90 TL kargo ücretsiz. Gelsin görücez bakalım umarım iyi çıkar.
    Durduğu yerde biten 2700 yerine kullanılmadığında şarzı koruduğunu iddia eden 2100 ü tercih ettim.
    Daha önce gp 2500 kullandım, piller birdenbire şarz tutmamaya başladı, birdenbire derken 3 seneyi geçti yani alalı yeterli sayılabilir kullanım ömrü. Kesinlikle 1000 kere şarz olmadı o ama, en fazla 100 kez şarz edilmiştir. Bendeki cihaz 10 saatte şarz ediyordu ama tam doldumu 1 hafta yetiyordu. Umarım bunları 2 günde bir şarz etmek gerekmez.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.