Şimdi Ara

6 Ay Sonra İPhone 5S

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar 4s kullanmaktayım :) askerden gelince 5s almak istiyorum ama aklımda bazı sorular var yardımcı olursanız sevinirim :)

1-) şuan 2149 apple store da bu fiyat 6 ay sonra düşer mi ? tahmini ne olur ? ( apple store dan alıcam )

2-) sizce diğer kasıma kadar bekleyip yeni iphone alınırmı ? bence içinde ki işlemci değişmeyeceği için ( değişir mi ? ) pek alasım yok ama çok farklı olur mu dersiniz iphone 6 ?

3-) S ler her zaman daha kaliteli sanki o yüzden 6 almaktan şüpheliyim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blghn21 -- 3 Kasım 2013; 14:39:47 >

• Normalde yurtdisinda apple store fiyatlarinda yil icinde dusme olmaz. Turkiyede de sanmiyorum ama bellide olmaz tabi :)
    Iphone 6 da islemciden, ekrana hersey degisecek. Beklerim nolcak diyorsan bekle.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • blghn21 kullanıcısına yanıt
    1- apple store da fiyat değişmez 2149 dan satışa devam edilir ancak diğer perakendeci mağazaar daha ucuza satabilir.
    2-beklemek bence mantıksız 6 çıkar bu sefer bekle 6s çıksın hep beklemeyle geçer ama yine senin tercihine kalmış birşey
    3-banada nedense S serileri daha uzun ömürlü ve kalıcı gibi geliyor şahsen şuan 5s kullanıyorum birdaha ki telefonum büyük ihtimal 6s olur tabi böyle devam ederse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gskayas -- 3 Kasım 2013; 14:44:25 >
  • teşekkür ederim cevaplar için. bende aslında hepsiburada dan almıştım 4s i ve hiçbir sorun çıkmadı 2 yıldır mükemmel hala kullanıyorum :) apple store da düşme olmassa yine oradan alabilrim çok fark olursa sanırım bende sizin gibi yapıcam :) 5s alıp sonra 6s :)
  • bir sonraki teknolojiyi beklemenin sonu yok.

ayrıca apple ürünleri herzaman elindeki ürünle tüm ihtiyaçlarını giderebileceğin şekilde , güncelliğini korumasıyla bazı noktalara gelmiş bir markadır. o sebeple 6 ay sonra alsında 5s ile uzun süre mutlu mesut gidersin :)

s ler herzaman bir önceki ana modelin , rutuşlanmış hali olur ve ufak tefek yaşanan sıkıntıları giderilmiş versiyondur. açıkçası S serilerinin daha uzun ömürlü olduğunu düşünüyorum.
  • Apple store un altında bir fiyat verebileceklerini sanmıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gerçi doğru önceden apple store yoktu :) işler değişebilir fiyat anlamında
  • blghn21 kullanıcısına yanıt
    1-) 6 ay sonra yeni bir model bile çıkmış olabilir. Fiyat mutlaka düşer.

2-)I phone almak için bir sonraki kasımı beklemek tamamen senin bileceğin bir şey. Bence seneye işlemci değişecektir.

3-)S ler her zaman daha gelişmiş oluyor...

not: 4S kullanıp ta S'in ne anlama geldiğini bilmeyen insanlar tanıyorum. Siri diye bir şeyin varlığından haberi olmayan kişiler tanıyorum. Sen de telefondan beklentilerini belirleyip 5s alıp almama kararı verebilirsin.
  • Banada düz modelleri kullanmak daha mantıklı geliyor.S serileri daha iyi deniyorda neye göre sonuçta 5 4s den daha iyi.Düz seriden gidersen hep güncel kasayı kullanmış oluyorsun.Yerinde olsam 6 yı beklerdim.
  • Apple storede düşmez ama mağaza kampanyalarında 1800-1900tl gibi olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: web101

Apple storede düşmez ama mağaza kampanyalarında 1800-1900tl gibi olur

ucuz değilmi daha pahalı olur düşmez bence fiyat
  • Şuan apple storede havale fiyatı 2060tl hafta sonu indirimleri puan vs kampanyaları ile düşer bence

• quote:

Orijinalden alıntı: web101

Şuan apple storede havale fiyatı 2060tl hafta sonu indirimleri puan vs kampanyaları ile düşer bence

dediğiniz gibi olursaa çook güzel olur ya inşş olur
  • Sağolun arkadaşlar yorumlarınız için :)

• Şu ana kadar 3G ' den itibaren bütün modelleri kullandım 3G-3GS-4-4S şimdide 5 kullanıyorum. Ancak bende bundan sonra düz modellerden gideceğim, S beklersem hep adapte olamıyorum bir türlü telefona. Bence 6 ay sonra alsanız bile senelerce götürecektir o telefon sizi her türlü. Şu an bile hala 4 'ün güncelleme aldığını varsayın ve aktif olarak kullanıldığını. Arada nesil farkı var yani o kadar. Senelerce kullanabileceğiniz bir telefon, emin olun 6 ay sonra almanız şu anda almanızdan pek farklı olmayacaktır.
  • ilk seriler hep tehlikeli bende hep s' lerden yanayım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.