Şimdi Ara

+6 SHELI +7 BASICAM DA...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yemio arkadaşlar ve trina ile +7 ye geçme şansı kaç sizce %51 bile derseniz bu işi bu akşam yapıcam..

• Trian ile % 51 değil :D ... Ama %30+%20 : % 50 şansın war...
  • Ben senin yerinde olsam bişiler yakıp basardım.Nasılsa yancak ...önden değerli itemler basss derimmmm!!!
  • ya şans işi.Bir anımı anlatıyım.shell +7im vardı adam satarmısın dedi bende makul bi fiyata sattım sonra onun yarısı ile +6 bi shell aldım.gaza getirdi arkadaşlar gittim sadece BUS ile +7 bastım.Balım aşırı olduğundan mı ne +7 oldu yani bana göre % işi değil bal işi:P
  • walla belii olmaz

kafana göre takıl ama % 50 şansın war

• kimse webali üstüne almak istemez
    şans işi çünkü
  • Yaw ben edanada glaveyi +6 ya trina ile basarken yaktım nasıl olsa basar die bişeyler yakmadan. Ama +7ye bascaksan mutlaka bişeyler yak. Peşpeşe 2 item yak 3.yü trina ile koy. Riske atma demi shelli
  • quote:

Orjinalden alıntı: TeoManiaC

ya şans işi.Bir anımı anlatıyım.shell +7im vardı adam satarmısın dedi bende makul bi fiyata sattım sonra onun yarısı ile +6 bi shell aldım.gaza getirdi arkadaşlar gittim sadece BUS ile +7 bastım.Balım aşırı olduğundan mı ne +7 oldu yani bana göre % işi değil bal işi:P

kardeş zaten % işi de şans işidir % 51 olcak desen bile olmayabilir yani
  • quote:

Orjinalden alıntı: peSimiStic

quote:

Orjinalden alıntı: TeoManiaC

ya şans işi.Bir anımı anlatıyım.shell +7im vardı adam satarmısın dedi bende makul bi fiyata sattım sonra onun yarısı ile +6 bi shell aldım.gaza getirdi arkadaşlar gittim sadece BUS ile +7 bastım.Balım aşırı olduğundan mı ne +7 oldu yani bana göre % işi değil bal işi:P

kardeş zaten % işi de şans işidir % 51 olcak desen bile olmayabilir yani

yani:Po yüzden sonra basıyım şimdi basıyım die bişi yok bende.Felsefem ''vur yansın''

• %50 SANS iyi bir sans ama adı üstünde sans ne olucak bilmiyorum basıcam aksama dogru sonucu sizlere bildirirm hatta beramusta +7 citinshell rouge pauldron almak isteyen varsa kıyak yaparıs:))HA YADA +6 isteyen varsa dusunurus:D[;
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.