Şimdi Ara

600 lira nakitim var wifi olan iyi kalitede foto çeken tlfn arıyorum yardımcı olabilirmisiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • telfonun sıfır veya 2 . el olması önemli değil sizce ne almalıyın wifisi olan ve iyi fotograf cekebileceğim

• N79
  • quote:

Orijinalden alıntı: Profesyonel Okur

N79
    iyi fotoyu daha cok N82 ceker...
    ama ben sana N79 tavsıye edıyorum...
  • Sıfır istiyorsan N79 ikinci el istiyorsan N82 tavsiye ederim zaten N82nin sıfırı yok bitti ve üretilmiyor
    Ben genelde sıfır cihaz alırım onun için bence N79 almalısın
  • n79 sifir alabilirsin ikinci el n 82 ve n95 issrarla tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: delimotorcu

n79 sifir alabilirsin ikinci el n 82 ve n95 issrarla tavsiye ederim
    e 71 var 3.2mpx. ince ve güzel tasarlanmış bi tlfn ama işte fotograf kalitesi nası olur bilmiyorum n79 a da şimdi baktım ama ço kaba gibi geldi almışken birazda kullanışlı olsun isiyorum uzun süre kullanmak istiyorum cunkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zafer0060

e 71 var 3.2mpx. ince ve güzel tasarlanmış bi tlfn ama işte fotograf kalitesi nası olur bilmiyorum n79 a da şimdi baktım ama ço kaba gibi geldi almışken birazda kullanışlı olsun isiyorum uzun süre kullanmak istiyorum cunkü.

Alıntıları Göster
    N82 güzel cihazdır fakat eskidi artık.Fotoğraf konusunda başarılıdır o ayrı.

N85 kullanıyorum tavsiye edebileceğim bir cihaz.Garantisi devam eden 1-2 aylık cihaz bulursun o rakamlara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sayın

N85 kullanıyorum tavsiye edebileceğim bir cihaz.Garantisi devam eden 1-2 aylık cihaz bulursun o rakamlara.

n85e baktım hoşuma gitti fakat n85 le n 95 aarasında ki fark n95 8 gb olması mı baska bi fark var mı?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sayın

n85e baktım hoşuma gitti fakat n85 le n 95 aarasında ki fark n95 8 gb olması mı baska bi fark var mı?

Alıntıları Göster
    Evet ama zaten N85 in üstünde 8gb hafıza kartı geliyor hafıza işini kafaya takma.
    N85 N95 e göre bence daha iyi. GPS olsun WIFI olsun daha hızlı bağlanıyor.

Ben geçen hafta N79 aldım çok hoş telefon.

Buradanda 5mp nokia telefonların çekim kalitesine bakabilirsin bir çok sayfa var.
    http://forum.donanimhaber.com/m_27833223/mpage_18/key_//tm.htm#35240479

• quote:

Orijinalden alıntı: armor1

Evet ama zaten N85 in üstünde 8gb hafıza kartı geliyor hafıza işini kafaya takma.

Buradanda 5mp nokia telefonların çekim kalitesine bakabilirsin bir çok sayfa var.

çok teşekkür ettim n79un fotografları gercekten de cok kaliteli .. fakat benim şekli hoşuma gitmedi n85 birazdaha kibar gibi bu hafta sonu na kadar araştırıym hafta sonu alıcam inş bi karar verebilirsem

• quote:

quote:

çok teşekkür ettim n79un fotografları gercekten de cok kaliteli .. fakat benim şekli hoşuma gitmedi n85 birazdaha kibar gibi bu hafta sonu na kadar araştırıym hafta sonu alıcam inş bi karar verebilirsem

Alıntıları Göster
    Üzerlerindeki kamera aynı zaten İnternetten baktığın temsili resimlere göre karar verme.
    Herhangi bir teknoloji mağazasına gidip eline alıp bakıcaksın oradaki resimlerden daha güzel gözüküyor.

Sıfır alıcaksan kızaklı istersen N85 Bar tipi istersen N79
    2.el alıcaksan yine kızaklı istersen N95 Bar tipi istersen N82 derim.

Şuda var nokia'nın kızaklı modellerinde kızak sorunu çeken çok kişi var N95,N96,N85 bölümlerine girip sorabilirsin

• quote:

Üzerlerindeki kamera aynı zaten İnternetten baktığın temsili resimlere göre karar verme.
    Herhangi bir teknoloji mağazasına gidip eline alıp bakıcaksın oradaki resimlerden daha güzel gözüküyor.

Şuda var nokia'nın kızaklı modellerinde kızak sorunu çeken çok kişi var N95,N96,N85 bölümlerine girip sorabilirsin

baktım da adamın birisi yazmış ki kızagı bi sallanıyor sanki 6.1 şiddetinde deprem genel olarak kızak şikayeti var dediğin gibi. n85 in bar tipi nasıl oluyor kafam cok karıstı walla inş c.tesiye kadar bi karar verebilirim .

• quote:

quote:

baktım da adamın birisi yazmış ki kızagı bi sallanıyor sanki 6.1 şiddetinde deprem genel olarak kızak şikayeti var dediğin gibi. n85 in bar tipi nasıl oluyor kafam cok karıstı walla inş c.tesiye kadar bi karar verebilirim .

Alıntıları Göster
    Hayır N85 kızaklı model demiştim. Bar tipi istersen yani N79,N82 tarzı oluyor.

Bu arada az önce verdiğim fotoğraf bölümüne yeni resimlerde ekledim N79'un çekim kalitesi hakkında sana fikirler vericektir

• quote:

Hayır N85 kızaklı model demiştim. Bar tipi istersen yani N79,N82 tarzı oluyor.

Bu arada az önce verdiğim fotoğraf bölümüne yeni resimlerde ekledim N79'un çekim kalitesi hakkında sana fikirler vericektir

Alıntıları Göster
    Monoblok telefon her zaman için daha iyidir bence de.. Kızaklı telefonlar da kızak ve film temassızlık sorunları olabiliyor..
    f/p açısından N79 iyi bir seçim olur.. üstelikte elinde ki parayla sıfır telefon sahibi olursun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frux -- 21 Ekim 2009; 14:44:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: frux

Monoblok telefon her zaman için daha iyidir bence de.. Kızaklı telefonlar da kızak ve film temassızlık sorunları olabiliyor..
    f/p açısından N79 iyi bir seçim olur.. üstelikte elinde ki parayla sıfır telefon sahibi olursun..

Alıntıları Göster
    sadece N serisi mi almam gerekiyor peki. bu özelliklerde başka bir tlfn bulamam mı .?
  • quote:

sadece N serisi mi almam gerekiyor peki. bu özelliklerde başka bir tlfn bulamam mı .?

Alıntıları Göster
    5800 da iyi bir seçim olabilir dokunmatik şuan 550 lira wifi güzeldir fakat kamerası o kadar iyi değil fakat yine de idare eder
  • quote:

Orijinalden alıntı: Makina Soğuk

5800 da iyi bir seçim olabilir dokunmatik şuan 550 lira wifi güzeldir fakat kamerası o kadar iyi değil fakat yine de idare eder

Alıntıları Göster
    E 71 kullanan veya E 71 hakkındaki fkirleriniz nelerdir acaba _? yardımcı olursanız sevinirim..
  • N85 in bar tipi hali N79 dur çünkü fiziksel dizayn hariç tüm donanımsal özellikleri aynıdır aralarında hiç bir fark yok
    N85 in N79 a karşı iki büyük artısı var ve ikiside ekranla ilgili artılardır
    1.N85 te oled ekran kullanılmıştır ve oled ekranlar tft ekranlara (N79 daki ekran) göre daha az güç tüketirler buda batarya ömrünün daha uzun olmasını sağlar daha az güç tükettikleri gibi görüntüleri daha net daha keskin daha canlı ve daha parlak gösterirler ayrıca görüş açısı da tft ekranlara göre daha geniştir ama direk güneş ışığı altında da biraz zor görünür
    2.N79 un ekranı 2.4 inç N85 in 2.6 dır arada 0.2 inç fark var ve ciddi anlamda fark ediyor ekran olarak
    N79 un artışı da sağlamlık yönündedir çünkü bar tipi olduğu için kızaklı yapıda olan N85 ten daha sağlamdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

N85 in bar tipi hali N79 dur çünkü fiziksel dizayn hariç tüm donanımsal özellikleri aynıdır aralarında hiç bir fark yok
    N85 in N79 a karşı iki büyük artısı var ve ikiside ekranla ilgili artılardır
    1.N85 te oled ekran kullanılmıştır ve oled ekranlar tft ekranlara (N79 daki ekran) göre daha az güç tüketirler buda batarya ömrünün daha uzun olmasını sağlar daha az güç tükettikleri gibi görüntüleri daha net daha keskin daha canlı ve daha parlak gösterirler ayrıca görüş açısı da tft ekranlara göre daha geniştir ama direk güneş ışığı altında da biraz zor görünür
    2.N79 un ekranı 2.4 inç N85 in 2.6 dır arada 0.2 inç fark var ve ciddi anlamda fark ediyor ekran olarak
    N79 un artışı da sağlamlık yönündedir çünkü bar tipi olduğu için kızaklı yapıda olan N85 ten daha sağlamdır
    hiç E serisi telefon kullanan yok mu yardımcı olabilcek

• quote:

hiç E serisi telefon kullanan yok mu yardımcı olabilcek

Alıntıları Göster
    e71 cok ıyı bır telefon... aklına gelebılecek tum modellerı neredeyse kullandım.. e71 bambaska bır telefon.. cok serı cok şık... grı olanını satıp beyazını aldım.. daha sonra onuda satttım pişmanım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.