Şimdi Ara

6233 ALIYORUM /// ALMASAMMI :?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BAYAGI BI ARASTIRMA YAPTIM 550-600 YTL ARASINDA FIYATI VE OZELLIKLERINE UYGUN ALINACAK EN IYI TELEFON OLARAK KARAR VERMIS BULUNMAKTAYIM
    KARARIMDAN VAZGECIRECEK OLUMSUZ DUSUNUNEN VQRMI

• quote:

Orijinalden alıntı: DigitalWorld

http://forum.donanimhaber.com/m_9011878/mpage_27/key_/tm.htm

En iyi seçim bence al.

.
    Nokia 6233

- 320x240 piksel TFT ekran
    - 2 MP kamera
    - 640x480@15 FPS video kaydı
    - MP3 kalitesi
    - Hoparlör ses çıkışı (Stereo)
    - Malzeme kalitesi

gibi özellikleriyle başarılı bir telefondur. Tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ..Knight..

Nokia 6233

- 320x240 piksel TFT ekran
    - 2 MP kamera
    - 640x480@15 FPS video kaydı
    - MP3 kalitesi
    - Hoparlör ses çıkışı (Stereo)
    - Malzeme kalitesi

gibi özellikleriyle başarılı bir telefondur. Tavsiye ederim.

Alıntıları Göster
    ben de tavsiye dediyorum bizim peder bey de vaar gaayet memnun
  • quote:

Orijinalden alıntı: go_spurs_go

ben de tavsiye dediyorum bizim peder bey de vaar gaayet memnun

Alıntıları Göster
    emsalleri arasında 1. sırada, gönül rahatlığıyla alabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nervium

emsalleri arasında 1. sırada, gönül rahatlığıyla alabilirsin.

Alıntıları Göster
    Fiyat/performans olarak alıcacak bi telefon.

Ama tipi benim hoşuma gitmediği için 6280 öneririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: metintekin

Fiyat/performans olarak alıcacak bi telefon.

Ama tipi benim hoşuma gitmediği için 6280 öneririm

Alıntıları Göster
    Bence K 750 alsan daha iyi.Flaş+makro+autofocus+çekilen fotoya tarih atma+en az 100-130 YTL daha uygun fiyat.Tamam malzeme kalitesi olarak 6233 daha iyi ama sonuç itibariyle alacağın telefon senlen yaşlanmayacak ki.Kullandığın süre zarfında alacağın maksimum fayda önemli.Sadece gündüz değil loş ışıkta veya karanlıkta da çekim yapman gerekecek.Eğer etrafında bu iki telefonu da kullanan arkadaşın varsa ikisinin de gece çekimini mukayese etmeni öneriririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: AMADEUS36

Bence K 750 alsan daha iyi.Flaş+makro+autofocus+çekilen fotoya tarih atma+en az 100-130 YTL daha uygun fiyat.Tamam malzeme kalitesi olarak 6233 daha iyi ama sonuç itibariyle alacağın telefon senlen yaşlanmayacak ki.Kullandığın süre zarfında alacağın maksimum fayda önemli.Sadece gündüz değil loş ışıkta veya karanlıkta da çekim yapman gerekecek.Eğer etrafında bu iki telefonu da kullanan arkadaşın varsa ikisinin de gece çekimini mukayese etmeni öneriririm.

Alıntıları Göster
    aynen katiliyorum, k750 nin resim kalitesi cok daha iyi,
    quote:

Orjinalden alıntı: AMADEUS36

• quote:

Orijinalden alıntı: kara_eylül

aynen katiliyorum, k750 nin resim kalitesi cok daha iyi,
    quote:

Orjinalden alıntı: AMADEUS36

Alıntıları Göster
    kaliteli ve güzel bir tel bence vazgeçmeden almalısın alternatifi w810 olabilir ama ses özellikleri 6233 de daha iyi.gerçi w810 dada foto iyi, sen en iyisi kararını vermişken al biraz daha beklersen kafan karışabilir demedi deme

• quote:

Orijinalden alıntı: centre

kaliteli ve güzel bir tel bence vazgeçmeden almalısın alternatifi w810 olabilir ama ses özellikleri 6233 de daha iyi.gerçi w810 dada foto iyi, sen en iyisi kararını vermişken al biraz daha beklersen kafan karışabilir demedi deme

Alıntıları Göster
    6233 teknik açıdan k750i'den daha üstündür
    kasa kalitesi,ekran kalitesi(240*320 pixel+262000renk),tasarım,video kayıt kalitesi(640*480 pixel çözünürlük),mp3 kalitesi(piyasanın en iddialılarından biri)+hoparlör sesi(stereo çift hoparlör) gibi özellikleriyle şimdilik alınabilecek en iyi java telefonu

• quote:

Orijinalden alıntı: Nokia-fun

6233 teknik açıdan k750i'den daha üstündür
    kasa kalitesi,ekran kalitesi(240*320 pixel+262000renk),tasarım,video kayıt kalitesi(640*480 pixel çözünürlük),mp3 kalitesi(piyasanın en iddialılarından biri)+hoparlör sesi(stereo çift hoparlör) gibi özellikleriyle şimdilik alınabilecek en iyi java telefonu

Alıntıları Göster
    K750-W700-6233 bunların hepsi çok güzel telefonlar ....

6233 yerine K750 alabilirsin çünkü 2mp kamerası daha üstün W700'de keza öyle ama onda da auto focus ile makro yok

Bu arada k750'ler ne hikmetse çabuk yıpranıyor gözlemlediğim kadarıyla W700 (W800 gibi) plastik açısından daha dayanaklı dış yüzeye sahip

Sonuçta zor karar

Biraz daha ekleyip W810 alırsan en iyisi olacak ...

• quote:

Orijinalden alıntı: over and under

K750-W700-6233 bunların hepsi çok güzel telefonlar ....

6233 yerine K750 alabilirsin çünkü 2mp kamerası daha üstün W700'de keza öyle ama onda da auto focus ile makro yok

Bu arada k750'ler ne hikmetse çabuk yıpranıyor gözlemlediğim kadarıyla W700 (W800 gibi) plastik açısından daha dayanaklı dış yüzeye sahip

Sonuçta zor karar

Biraz daha ekleyip W810 alırsan en iyisi olacak ...

Alıntıları Göster
    bir müddet beğenerek kullandığım güzel bir tel hem malzeme kalitesi çok iyi hemde özellikleri iyi, ses konusunda şu an için rakibi yok bence buna w810da dahil rokr e2 çıktı belki o daha iyi olabilir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuRaN.z -- 21 Kasım 2006; 21:35:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TuRaN.z

bir müddet beğenerek kullandığım güzel bir tel hem malzeme kalitesi çok iyi hemde özellikleri iyi, ses konusunda şu an için rakibi yok bence buna w810da dahil rokr e2 çıktı belki o daha iyi olabilir..

Alıntıları Göster
    tel resımde cok basıtmıs gıbı duruyo ama tele baktım seklıde guzel ozellıkle gumus rengıde daha guzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: rapgun2006

tel resımde cok basıtmıs gıbı duruyo ama tele baktım seklıde guzel ozellıkle gumus rengıde daha guzel

Alıntıları Göster
    foto k750i çok iyi,
    Ama iş video'ya gelince 6233 okyanusları aşar haberin olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ormancı7

foto k750i çok iyi,
    Ama iş video'ya gelince 6233 okyanusları aşar haberin olsun.

Alıntıları Göster
    almazsan kafayı ha boyle yaparsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: gayberi

almazsan kafayı ha boyle yaparsun

Alıntıları Göster
    bence çok iyi bi süşünce. forumda incelediğime göre iyi bi cihaz. tavsiye ederim fiyatının hakkını verir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reis-i Eagles

bence çok iyi bi süşünce. forumda incelediğime göre iyi bi cihaz. tavsiye ederim fiyatının hakkını verir

Alıntıları Göster
    Bence cok güzel bir telefon kacırma derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: sunay89

Bence cok güzel bir telefon kacırma derim

Alıntıları Göster
    al piyasadaki en ii tellerden biri
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mert

al piyasadaki en ii tellerden biri

Alıntıları Göster
    bencede al.
  • quote:

Orijinalden alıntı: amedo21

bencede al.

Alıntıları Göster
    rapgun2006
    Uzaklaştırılmış
    ¥ gün kaldı.

Sonsuz gün kalmış uzaklaştırılma süresinin dolmasına ...

Eğer hala okuyorsan diye yazıyorum, ben çok uzun süre araştırdım ve 6233 aldım. Benim w810 ile 6233 kıyaslamam şöyle;

FOTO:W810 fotoğraf özellikleri kesinlikle daha iyi, hatta 2mp de SE tel.ler en iyisi.
    MP3:W810 da Walkman uygulaması var ki 6233ün bence en zayıf noktası.
    SES: 6233 ün Stereo Speakerları müthiş, dinlettiğim herkesin gözleri açılıyor...
    VIDEO: normal telefonların videoları sadece telefon ekranından izlenebilecek kalitede, 6233-6280-N93 ise 640*480 ile en yüksek çözünürlüğü sunuyorlar.
    EKRAN: İşte bu çok önemli, benim W810 almama nedenim budur, imkanın olursa iki telefonu yan yana koy ve ekranlarındaki görüntüye bak. Çözünürlük ve boyut çok farklı.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.