Şimdi Ara

6600 VEYA SX1 HANGİSİ DAHA İYİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
0
Favori
3.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

6600 VEYA SX1 HANGİSİ DAHA İYİ

(En Son Oy Tarihi: 30.6.2011)
Giriş
  • sx2 de tuş takımına yönelik bir değişiklik yaparlarsa sx2 alırım şimdilik 6600
  • SX1'ciler ve 6600'cılar kesinlikle birbirini kırmamalı, çünkü telefonlar birbirine benzer. Her ikisi de şu anda özellik bakımından üst seviyede. Bu teknoloji epey bir gideceğe benzer.
    Almak isteyenler için ise; İlle Nokia diyorlarsa 6600'ı tavsiye ederim.
    Şöyle uçuk-kaçık, çizgi ötesi bir model düşünüyorlarsa SX1'i derim.
    6600 = SX1

6600 VEYA SX1 HANGİSİ DAHA İYİ
  • 6600 uine de en iyisi diyorum ben
  • quote:

Orjinalden alıntı: ihakang

6600 uine de en iyisi diyorum ben

• Arkadaslar sx1 diyosunuz ama ben 2 telefonu yanyana koyup ekranlarına baktıgımda sx1 ekrenı 6600 a göre cok mat ve cansız renkler sunuyor.Yalan mı????
  • Bence SX1 Limited Edition (bu siemens tanıdık geliyor ama nerden yoksa şuan bulunduğum yermi???)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzm@n -- 30 Mart 2005, 13:11:29 >

•  6600 VEYA SX1 HANGİSİ DAHA İYİ
  • quote:

Orjinalden alıntı: noss

Arkadaslar sx1 diyosunuz ama ben 2 telefonu yanyana koyup ekranlarına baktıgımda sx1 ekrenı 6600 a göre cok mat ve cansız renkler sunuyor.Yalan mı????

birincisi yalamam

ikinci olarakda ekranları yana çeviripi baktığında 6600 bi acayip oluyor, görüntü kayboluyor, ama sx1de nerden bakarsan bak görüntü hep aynı
  • 6600 el atarisi diyorum. Tlf görüntüsü yok diyorum. Hiç gavurların elind bu telden gördünüz mü diyorum? Türkiye olmasa bu telefonu kime satarlardı diyorum siz halaaaa 6600 diyorsunuz. Bir kere sx1 in ekranını 6600 la yanyana koyup her türlü inceledik. Sx1 çok daha güzel. Diğer tüm özellikleride iyi zaten. 6600 celeronsa sx1de amd dir. Amd ilk yayılmaya aşladığında da böyle söylemler vardı. Yok ısınıyormuş yanıyormuş vs vs diye. 6600 cılar artık kabul etsinler. Kendilerinde o tlf var ama kazık yediler işte. Sx1 ondan daha iyi ve daha ucuz bir tlf. Tuş takımı falan hikaye. Kimse anasının karnında öğrenmedi bu tuş takımlarını. Hele benim gibi mesaj atacağına açıp arkadaşının halini hatrını soran biriyseniz dert bile olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hellmarch -- 30 Mart 2005, 14:15:45 >

• Sx1 tabiki
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hellmarch

6600 el atarisi diyorum. Tlf görüntüsü yok diyorum. Hiç gavurların elind bu telden gördünüz mü diyorum? Türkiye olmasa bu telefonu kime satarlardı diyorum siz halaaaa 6600 diyorsunuz. Bir kere sx1 in ekranını 6600 la yanyana koyup her türlü inceledik. Sx1 çok daha güzel. Diğer tüm özellikleride iyi zaten. 6600 celeronsa sx1de amd dir. Amd ilk yayılmaya aşladığında da böyle söylemler vardı. Yok ısınıyormuş yanıyormuş vs vs diye. 6600 cılar artık kabul etsinler. Kendilerinde o tlf var ama kazık yediler işte. Sx1 ondan daha iyi ve daha ucuz bir tlf. Tuş takımı falan hikaye. Kimse anasının karnında öğrenmedi bu tuş takımlarını. Hele benim gibi mesaj atacağına açıp arkadaşının halini hatrını soran biriyseniz dert bile olmaz.

dikkat bu adamı geçen gün siemens reklam müdürüyle gördüm karakter başına maaş alıyor, uzattıkça uzatmış

• quote:

Orjinalden alıntı: cLk

quote:

Orjinalden alıntı: Hellmarch

6600 el atarisi diyorum. Tlf görüntüsü yok diyorum. Hiç gavurların elind bu telden gördünüz mü diyorum? Türkiye olmasa bu telefonu kime satarlardı diyorum siz halaaaa 6600 diyorsunuz. Bir kere sx1 in ekranını 6600 la yanyana koyup her türlü inceledik. Sx1 çok daha güzel. Diğer tüm özellikleride iyi zaten. 6600 celeronsa sx1de amd dir. Amd ilk yayılmaya aşladığında da böyle söylemler vardı. Yok ısınıyormuş yanıyormuş vs vs diye. 6600 cılar artık kabul etsinler. Kendilerinde o tlf var ama kazık yediler işte. Sx1 ondan daha iyi ve daha ucuz bir tlf. Tuş takımı falan hikaye. Kimse anasının karnında öğrenmedi bu tuş takımlarını. Hele benim gibi mesaj atacağına açıp arkadaşının halini hatrını soran biriyseniz dert bile olmaz.

dikkat bu adamı geçen gün siemens reklam müdürüyle gördüm karakter başına maaş alıyor, uzattıkça uzatmış

Herkese BMW vermiyorlar diye kıskanma

• En IYISI Anküsörlü telfon

SX1
  • K700i deeeermişi ortalığı gereeeermişim
  • sx1 in yüzdelik dilimi fazla gibi duruyor.

burda olan insanlar sx1 kullanıyor olabilir ama halk bunu kullanıyor
    6600
  • Bu konunun yeri burası degil... mobile mobile
  • ikisi de kotu telefon ikisi de buyuk sx1 de ki tus takimi cok kotu ve ikisinin de pili az gidiyo
    sonuc olarak oylamada ucuncu bir sik olmaliydi: ikisi de kotu diye
  • mobile kardes mobile
  • hicbiri iyi degil.en iyi 6681 yada s700i.Ama en super telefon 7610(onun gonlumdeki yeri başka).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tylor -- 30 Mart 2005, 19:48:16 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.