Şimdi Ara

6600 VEYA SX1 HANGİSİ DAHA İYİ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
0
Favori
3.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git

6600 VEYA SX1 HANGİSİ DAHA İYİ

(En Son Oy Tarihi: 30.6.2011)
Giriş
  • yaw b1rak1n böyle laflar1 isteyen istedigini kullan1r ben kar1smam ama sx1 le laf att1n m1 da yasatmam... yani sx de su söle 6600 da bu böle yaw b1rak1n isteyen istedigini kullans1n ... ama soruldugu üzere cevap veriyom tabiki sx1 6600 dan daha iyidir...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ***@rmour***

Hocam senin sorunun nedir?
    piyasada sx1 le alakalı ne topoic varsa hepsini hortlatmışsın.

sen de galatasaraylı gözüken fenerliler gibi olmayasın.
  • SX1 Rulzzzz... Gerçi benim yokta
    CX65'le idare ediyoz ama kardeşimin olcak SX1'i çalcam sonra onu eheueeheue
  • herseyi de ama galatalı gözüken deme ayıp
    hem nereyi hortlatmısım yaw adam topıc açmıs arastır siteyi bul ondan sonra uyar bakalım ...
  • SX1 rules!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: obiriks

quote:

Orjinalden alıntı: El Turco

+1000000000000

aga bende burdayim üssü 10 üssü 10

sx1 in programi bozuk kitlenip duruyo. restart cekmen gerekiyo.. sürümü bozuk kanı bozuk .. ama ben sx1 e karsı seviyorum 6600 yoksa babası 6630 .

biri ordan sallamıs yok sx1 kullanıcıları şöyle böyle.. sürümü bozuk olan tlf un kullanıcıları olsa olsa böle olur O euehuehe

varsa yoksa 6600..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nic -- 15 Nisan 2005, 0:12:50 >

• arkadaşlar tartışılmayacak şeyleri tartışıyorsunuz . kimisi diyor git sx1 i sat kaça alırlar. yapmayın böle tamam ucuza alırlar ama bizim satma gibi bir ihtimalimiz olmaz cunku o bunu haketmiyor öle güzel bir teli asla satmam . 6600 da almam alanlara gecmiş olsun kazık yediler neyse sx1 bizim herşeyimiz tartışmayın artık yenildiğinizi kabul edin 6600 cılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan258 -- 10 Mayıs 2005, 12:47:34 >

• PROTOCHIP hoşgeldin seni kaybettik diye üzülüyoduk valla sx1 cilerin sana ihtiyacı var baba
    quote:

Orjinalden alıntı: PROTOCHIP

SEVGILI ARKADASLAR,

O TEK KELİMEYLE SeXy1....

SAYGILAR...
  • at-awrat-sx1 zuhaaaaaaa
  • quote:

Orjinalden alıntı: oksit

arkadaşlar sakın sx1 almayın tuşlar berbat özellikle joystick tuşu berbat ötesi, symbianlı telefonlardan en iyisi 6600. çünkü en çok bu telefona göre program ve oyun bulabilirsiniz nette.

senın bu yazdıgın ne ya espiri mi en cok 6600 a gore program varmıs muahahahahah ulan sx1de butun progmlar calısıyo catır catır sonucda o da s60
  • Zannedersem bu ankete birde SE ceptelefonundan bir model koysalardı bukadar lafa gerek kalmayacaktı...
  • Kesinlikle yapar
  • Yorumlara bakıyorumda o zamanki seviyeye bak birde simdikine...
  • İyiymiş, nostalji yapmış olduk.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.