Şimdi Ara

6630 Almak istiyorum ama :-/

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
1.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • slm arkdaşlar neden bilmiyorum ama bnde 6630 a karşı bi sempati oluştu... ve başka telefon alasım gelmiyor.....
    6630 da çok büyük gelio bana kullanan arkdaşlar görüşlerini yazarsa sevinirim... büyüklüğü sorun oluyor mu acaba??
    cepte filn taşırken.......

yoksa k750i filn alıcam ne dersiniz??????????????????

• Eğer symbian işletim sistemi şart değil diyorsan nokia 6270 i öneririm. Çok daha küçük kullanışlı fm radyo 2 mp kamera 128 mb Mini sd 262144 renkli ekran ve birçok özellik daha. Çok hoş bi telefon...
  • quote:

Orijinalden alıntı: emperor1907

Eğer symbian işletim sistemi şart değil diyorsan nokia 6270 i öneririm. Çok daha küçük kullanışlı fm radyo 2 mp kamera 128 mb Mini sd 262144 renkli ekran ve birçok özellik daha. Çok hoş bi telefon...
    bende öyle 6630 istiyorum ama büyüklüğü bizi korkutuyo arkadaşlardan kullananlar var hepsi memnun ama cep telefonu ama cebe sığmıyo sorun o işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: McLanE

bende öyle 6630 istiyorum ama büyüklüğü bizi korkutuyo arkadaşlardan kullananlar var hepsi memnun ama cep telefonu ama cebe sığmıyo sorun o işte

Alıntıları Göster
    Büyüklüğü cebe sığdırmak için diyorsan sığmıyor ceket cebi gibi geniş ceblerde rahat oluyor . Ben hep öyle taşıyordum. Ama uygun bir kılıf bulup kılıfta taşıyarak cep sorununu ortadan kaldırırsında ben pek sevmiyorum kılıfı başka da hiç bir sorunu yok ayrıca gayet şık bir tel yani artık sen bilirsin en hızlı sybian dır kendileri

• quote:

Orijinalden alıntı: join

Büyüklüğü cebe sığdırmak için diyorsan sığmıyor ceket cebi gibi geniş ceblerde rahat oluyor . Ben hep öyle taşıyordum. Ama uygun bir kılıf bulup kılıfta taşıyarak cep sorununu ortadan kaldırırsında ben pek sevmiyorum kılıfı başka da hiç bir sorunu yok ayrıca gayet şık bir tel yani artık sen bilirsin en hızlı sybian dır kendileri

Alıntıları Göster
    Ya o kadar da büyük değil. Cebe falan sığıyor. Hiç sorun olmuyor. Alırsan çok menun kalırsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: :::Banner:::

Ya o kadar da büyük değil. Cebe falan sığıyor. Hiç sorun olmuyor. Alırsan çok menun kalırsın.

Alıntıları Göster
    ben olsam k750i yi tercih ederim
    büyüklüğü bencede sorun
  • quote:

Orijinalden alıntı: 7evren

büyüklüğü bencede sorun

Alıntıları Göster
    BİRAZ BÜYÜK amagüzel telefon .. dizaynı güzel sayılır..büyük olması benim için önemli değil diyorsan eğer al.. çünkü kamerası çok güzel..s60 var..
  • quote:

büyüklüğü bencede sorun

Alıntıları Göster
    bende 1 ay önce aynı şeyleri düşünüyordum, karar verdim ve 6630 aldım aldığımada memnunum iyiki almışım son söyleyeceğim alan pişman olmaz beklentilerin üzerinde bir telefon.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kahraman34

bende 1 ay önce aynı şeyleri düşünüyordum, karar verdim ve 6630 aldım aldığımada memnunum iyiki almışım son söyleyeceğim alan pişman olmaz beklentilerin üzerinde bir telefon.

Alıntıları Göster
    yaw ben bişe soracam.6680 yada 6630 almayı düşünüyom.bu telefonlardan hangisini alırsam 512 mb hafıza kartı takmayı düşünüyom.içine pek program atmıycam,tema falanda çok koymuycam,ancak bayağı bir mp3 atacam.birçok yerde 6630 un daha performanslı olduğu yazıyor.acaba benim kullanım şeklime göe de 6630 mu daha performanslı olur ,ya da 6680 çok mu kasar?

• quote:

Orijinalden alıntı: qotsa

yaw ben bişe soracam.6680 yada 6630 almayı düşünüyom.bu telefonlardan hangisini alırsam 512 mb hafıza kartı takmayı düşünüyom.içine pek program atmıycam,tema falanda çok koymuycam,ancak bayağı bir mp3 atacam.birçok yerde 6630 un daha performanslı olduğu yazıyor.acaba benim kullanım şeklime göe de 6630 mu daha performanslı olur ,ya da 6680 çok mu kasar?

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: vanquish

ikiside aynı pek farkeden bişey yok

• quote:

büyüklüğü bencede sorun

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: 7evren

büyüklüğü bencede sorun

haklısın
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadıköycehennemi

quote:

Orjinalden alıntı: 7evren

büyüklüğü bencede sorun

haklısın

Alıntıları Göster
    symbian şart değilse k750 al bence
    ama illa symbian istiyorsan 6681 al derimama k750deki fotoğraf -mp3 kalitesi ve pil ömrünü bekleme tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gren -- 18 Mart 2006; 15:37:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gren

symbian şart değilse k750 al bence
    ama illa symbian istiyorsan 6681 al derimama k750deki fotoğraf -mp3 kalitesi ve pil ömrünü bekleme tabi

Alıntıları Göster
    kardes bunun la ılgılı baya buyuk bı topic acıldı ıncele oyle karar ver. bende 6630 kullanıyorum ve gercekten cok guzle bı alet. yınede sen topic i incele.
  • quote:

Orijinalden alıntı: madboyuksel06

kardes bunun la ılgılı baya buyuk bı topic acıldı ıncele oyle karar ver. bende 6630 kullanıyorum ve gercekten cok guzle bı alet. yınede sen topic i incele.

Alıntıları Göster
    Dayaniklilik islevsellik konusunda 6630 resim cekmekte bir yere kadar.Bir sureden sonra resim cekmediginin farkina variyor insan.Sonuc bana gore resim cekmekten baska ozelligi olmayan K750 yi 6630 a tercih etmem.

• quote:

Orijinalden alıntı: direstraits

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    6630 tipten kaybedio be
  • Al kardeş hiç düşünme üstüne birde 1 GB DV RS MMC kart tak manyak oluyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: zafer3419

Al kardeş hiç düşünme üstüne birde 1 GB DV RS MMC kart tak manyak oluyor...
    yw arkdaşlar kavga etmeyin :) genelde 6630 kullananlar memnun fakat k750 den şikayet eden çok duydum.....
    @madboyuksel06 bu konuda açilmiş bütün topic leri inceledim desem yalan olmas
    ama yinede karar veremiyorum :( o yüzden kullanan arkdaşlardan duymak istedim.....
    önceki tel. imle çok sorun yaşadığım için bu da öyle olsun istemiyorum
    telefonlar dışardan bakınca güzel duruyo fakat insan kullandıkça farkediyo + larını - lerini
    vakit ayırıp cevap yazan herkeze teşekkürler..... gerçi bn hala karar veremedim :):):):)

• quote:

Orijinalden alıntı: m@D_Dræm

yw arkdaşlar kavga etmeyin :) genelde 6630 kullananlar memnun fakat k750 den şikayet eden çok duydum.....
    @madboyuksel06 bu konuda açilmiş bütün topic leri inceledim desem yalan olmas
    ama yinede karar veremiyorum :( o yüzden kullanan arkdaşlardan duymak istedim.....
    önceki tel. imle çok sorun yaşadığım için bu da öyle olsun istemiyorum
    telefonlar dışardan bakınca güzel duruyo fakat insan kullandıkça farkediyo + larını - lerini
    vakit ayırıp cevap yazan herkeze teşekkürler..... gerçi bn hala karar veremedim :):):):)

Alıntıları Göster
    6630 sorunsuz bir telefon seklindeki mesele ise sorun değil sadece estetik...Sen ozelliklere bak cok hızlı ve işlevsel bir telefon..

• quote:

Orijinalden alıntı: baysafran

6630 sorunsuz bir telefon seklindeki mesele ise sorun değil sadece estetik...Sen ozelliklere bak cok hızlı ve işlevsel bir telefon..

Alıntıları Göster
    Ozellik olarak 6630a bakma bile gercekten muthis git canli bi gor seklini begendiysen dusunme al

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buroz -- 18 Mart 2006; 22:00:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: buroz

Ozellik olarak 6630a bakma bile gercekten muthis git canli bi gor seklini begendiysen dusunme al

Alıntıları Göster
    Ayrica o kdr sekil dusunuosan motorola al ben hic bi zmn sony ericsson tel almayı dusunmedim cunke tel bellidir ozellik istiosn nokia sekil istiosan motorola
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.