Şimdi Ara

6630 Almak istiyorum ama :-/ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
1.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: B_O_S_S

Arkadaşlar 6630'un ikinci el fiyatı ne kadar yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

slm 2. ellerin temiz ve garantili olanları 380ytl filndı.........
  • quote:

Orjinalden alıntı: m@D_Dræm
    arkadaşlar az önce 6630 music pack aldim
    umarım pişman olmam :):)

arkdaşlar tavsiyelerinis için teşekkürler ama teli aldım 2 gün oldu :):)
    müzik paketinden çıkan kulaklıkla müzik dinlemekte oldukça zevkli.....
    herkese tavsiye ederim......................
  • peki 6630'un ses kalitesi ve sesi dışarı verince sesin yüksekliği nasıl ?? mesela 6230'la kıyaslayınca ses daha mı çok yoqsa az mı?
  • Daha az
    quote:

Orjinalden alıntı: mc_dev

peki 6630'un ses kalitesi ve sesi dışarı verince sesin yüksekliği nasıl ?? mesela 6230'la kıyaslayınca ses daha mı çok yoqsa az mı?
  • quote:

quote:

Arkadaşlar 6630'un ikinci el fiyatı ne kadar yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

slm 2. ellerin temiz ve garantili olanları 380ytl filndı.........

Kardeş cevap için teşekkürler...

Dedigin gibi bişey bulursam bende alacagım bir tane umarım sen telefonundan memnunsundur.

Dışarı ses çıkışı nasıl sence yani mp3 çıkışı nasıl begendin mi ?

• quote:

Kardeş cevap için teşekkürler...

Dedigin gibi bişey bulursam bende alacagım bir tane umarım sen telefonundan memnunsundur.

Dışarı ses çıkışı nasıl sence yani mp3 çıkışı nasıl begendin mi ?

dostum bu ses çıkışı olarak ne beklediğine bağlı bi tel için normal ama....
    ses çıkışı beni tatmin etmedi :( tabi bu durum diğer nokialarda da bööle....
    se ler bu konuda daha iii.....

ama müzik paketinden çıkan sennheiser kulaklık olayı tamamen değiştirio
    o zaman müzik dinlemenin zevkine varıyosun......

eğer symbian bi tel istiosan bnce çok iyi.... gayet hızlı çalişio.......
    program, oyun vs.. kurdukça iiki bu teli almışım diosun

• yoo n70 dışarıya çok ve kaliteli ses veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nike -- 23 Mart 2006; 9:07:43 >
  • bence alma.O telefon cebe sığmaz herkesin de dediği gibi.ama tabi illa alacam diyosan o başka.
  • adam telefonu alalı 1 hafta olmuş zaten
    quote:

Orjinalden alıntı: Bindalmg

bence alma.O telefon cebe sığmaz herkesin de dediği gibi.ama tabi illa alacam diyosan o başka.
  • quote:

Orjinalden alıntı: esik1

adam telefonu alalı 1 hafta olmuş zaten
    quote:

Orjinalden alıntı: Bindalmg

bence alma.O telefon cebe sığmaz herkesin de dediği gibi.ama tabi illa alacam diyosan o başka.

• 6630 ÇOK İYİ Bİ TELFON GERÇEKTEN ALAN PİŞMAN OLMUYOR.BÜYÜKLÜĞÜ FENA DEĞİL CEBE SIĞIYOR.AŞIRI SIKI KOT PANTOLON GİYCEKSEN O ZAMAN SORUN DOĞURUR6630 VEYA 6680 CEBİMDE RAHAT TAŞIYORUM SANIRIM BAGGY CLOTHS TARZI GİYİNDİĞİMDEN OLABİLİR.
    SONUÇ OLARAK SYMBIAN BENİM İÇİN ÖNEMLİ DERSEN KESİNLİKLE 6630 DERİM.BİRAZ DAHA KOYABİLRSEN ÜZERİNE 6680 DERİM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KOBE-DJ. aka GRYPHON -- 24 Mart 2006; 18:13:34 >

• 6600 verip üzerine 110 YTL verdim orjinal kapak ve bataryalı 6630 aldım sizce fiyat nasıl iyi almışmıyım.
  • quote:

6600 verip üzerine 110 YTL verdim orjinal kapak ve bataryalı 6630 aldım sizce fiyat nasıl iyi almışmıyım.

hayırlı olsun kardeş.... sıfırları arasındada okdar fark var zaten iii almışsın sanırım

nası beğendin mi 6630 u
  • quote:

Orjinalden alıntı: KOBE-DJ. aka GRYPHON

6630 ÇOK İYİ Bİ TELFON GERÇEKTEN ALAN PİŞMAN OLMUYOR.BÜYÜKLÜĞÜ FENA DEĞİL CEBE SIĞIYOR.AŞIRI SIKI KOT PANTOLON GİYCEKSEN O ZAMAN SORUN DOĞURUR6630 VEYA 6680 CEBİMDE RAHAT TAŞIYORUM SANIRIM BAGGY CLOTHS TARZI GİYİNDİĞİMDEN OLABİLİR.
    SONUÇ OLARAK SYMBIAN BENİM İÇİN ÖNEMLİ DERSEN KESİNLİKLE 6630 DERİM.BİRAZ DAHA KOYABİLRSEN ÜZERİNE 6680 DERİM

dostum bu "BAGGY CLOTHS TARZI" nası oluyo söölede bisde ondan yapalım.... teli benim kotun cebinde taşımak zor oluyo

• quote:

quote:

6600 verip üzerine 110 YTL verdim orjinal kapak ve bataryalı 6630 aldım sizce fiyat nasıl iyi almışmıyım.

hayırlı olsun kardeş.... sıfırları arasındada okdar fark var zaten iii almışsın sanırım

nası beğendin mi 6630 u

Fena sayılmaz bu fiyata bu tarz bir tel. ancak bu kadar olur foto çekimide idare eder zaten daha Profesyonel çekim isteyen tel. üzerine verecegi farkla gidip gayet kaliteli 5 mp veya üzeri bir fotograf mak. alabilir.
    Yani diyecegim şu ki sırf daha iyi foto için N70 veya daha üzeri tel. almaktansa bunu alıp artan parayla gayet kaliteli bir dijital fotograf mak. alırım daha mantıklı olur zaten oyle de yaptım.
    6680,N70 bu iki telefonuda piyasada görüp ve inceleme şansım oldu 6680 bilmem ama N70 biraz ağır çalışıyor.

• Selam bendede 6630 var çok güzel alet 6680 nin çift kamerasının ve flashının olması avantaj gibi görünsede fiyat farkına değermi bilmiyorum eğer güzel fotoğraflar çekmek istiyosan makul fiyata digital makineler var hemde baya ufaklar.6680 e bi arkadaşım 512mb kingston taktı telefon abartmıyorum 300 resmin olduğu klasörü 7-8 dakikada açıyodu ve hafıza kartının anca yarısı doluydu ama mp3 ler daha hzıla açılıyo.Ben denemedim mmc takmayı.o yüzden bişey diyemiycem denersem yazarım hadi iyi günler
  • Selam bendede 6630 var çok güzel alet 6680 nin çift kamerasının ve flashının olması avantaj gibi görünsede fiyat farkına değermi bilmiyorum eğer güzel fotoğraflar çekmek istiyosan makul fiyata digital makineler var hemde baya ufaklar.6680 e bi arkadaşım 512mb kingston taktı telefon abartmıyorum 300 resmin olduğu klasörü 7-8 dakikada açıyodu ve hafıza kartının anca yarısı doluydu ama mp3 ler daha hzıla açılıyo.Ben denemedim mmc takmayı.o yüzden bişey diyemiycem denersem yazarım hadi iyi günler
  • Bende Bu Akşam Almayı Düşünüyorum 6630

tek sorun sesi az çıkıyormuş doğrumu
  • quote:

Orjinalden alıntı: FB-DeViL

Bende Bu Akşam Almayı Düşünüyorum 6630

yoo sesi gayet iyi bence,şahsen kendim gördüm
  • quote:

Orjinalden alıntı: FB-DeViL

Bende Bu Akşam Almayı Düşünüyorum 6630

onu sana kim dediyse yalan söylemiş sesi hoparlörde az çıkıyor ama öyle az değil yani o sesi duymayan bence sağırdır. aynı zamanda hoparlördeki ses çok kaliteli çıkıyor..

kulaklıtan zaten sorma müthiş dostum. hiç çekinme ve git 6630 al bugün bana dua et paran en hakeden telefona gidecek emin olabilirsin.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.