Şimdi Ara

6630 İÇİN LÜTFEN YARDIMMMM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR 6630'U BİLGİSAYARA KABLO BAĞLANTISI İLE BAĞLANMAK İSTİYORUM FAKAT BİLGİSAYARDA 4-5 TANE SOKET GİRİŞİ VAR HANGİSİNE TAKACAM VE NE YAPMAM GEREKİYOR LÜTFEN YARDIMCI OLUN...
    (AYRICA MÜZİK,TEMA,PROGRAM VS. VS. İŞLEM YAPABİLİRMİYİM KABLO BAĞLANTISI İLE ) ŞİMDİDEN YARDIMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER...

• bluetooth yada usb ile bağlayacaksın
    herhangi bir bluetooth yada telefonuna özel usb kablosu ile olabilir.
  • AMA BİLGİSAYAR KASASINDA 3-4 TANE SOKET GİRİŞİ VAR HERHANGİ BİRİNE TAKSAM OLURMU ACABA TEŞEKKÜRLER
  • 3-4 tane soket girişinden kastın usb portlarıysa herhangi birine taksan olur.
  • valla kardeş kimi mause için kimi klavye için 1-2 tane boş soket yeri var yanlış yapıpta telefona zarar vermekten korkuyorum sen ne diyorsun bu konuda teşekkürler cevap için
  • Bilgisayar ve birçok ileri teknoloji elektronik cihazlarda, bellir bir kabloyu (mesela senin elindeki data kablosunu) ait olduğu yerden başka bi yere takabilme ihtimalin zaten yok! Yani o kablu, yerinden başka bi yere oturmaz uymaz zaten. Senin elindeki, 6630 a ait Data kablosuda, bilgisayarın genellikle arkasında ve ön kısmında bulunan USB girişine takılır. Bu yerden bi başka yere, çekiçle çaksanda girmez zaten. sen korkma, kablnun ucuna bak, ve onun girebilce yeri bul, tak Taktıktan sonra bilgisayarın, yeni donanım bulundu diyecek, bu arada 6630 cd si takılı olsun bilgisayarında. Senden yüklemeler yapman istendiğindede, gerekli yüklemeleri yap. sonrada istediğin müzik tema vs. yükle, sil, naparsan yap..
  • TEŞEKKÜRLER KARDEŞ TELEFONU ALALI BİRKAÇ HAFTA ALDU DAHA YENİ YENİ ÇÖZÜYORUM TELEFONU
  • quote:

Orjinalden alıntı: matrix_82

TEŞEKKÜRLER KARDEŞ TELEFONU ALALI BİRKAÇ HAFTA ALDU DAHA YENİ YENİ ÇÖZÜYORUM TELEFONU

Hayırlı olsun...

Diğer sorunların için 66xx serisi ne sorarsan iyi olur...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.