Şimdi Ara

6800 TL 7700k+gtx1070 sistem için öneriler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Aralarındaki fiyat farkı 56,13 TL. i7 7700K 56,13 TL. daha pahalı sadece.

i7 77000K - 1.584,97 TL. :
    inventus
    INTEL Core i7-7700K Kaby lake 4.20GHz, 8MB, çift kanal DDR4, 14nm, LGA1151, soğutucu yok İşlemci - inventus
    http://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?pid=8194

Ryzen 1700 - 1.528,84 TL.:
    inventus
    AMD Ryzen 7 1700 YD1700BBAEBOX, 3.0GHz-3.7GHz, 20MB, 65W, 8/16, AM4, Wraith Spire LED soğutucu İşlemci - inventus
    http://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?pid=8388

Parayı verecek olan sizsiniz hocam biri bunu al der biri de yok o olmaz, bunu al der. Eğer çok kararsız iseniz 1-2 ay daha bekler. İyice yerleşmiş olan gerçek kullanıcı test ve deneyimlerini görür o şekilde karar verirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Guilty Crown kullanıcısına yanıt
    Linustech gibi guvenilir youtuberlar da ustunluk oldugunu teyit ediyor. Kullanim amaci agirlikli oyunsa 7700k daha mantikli oluyor sanirim, hatta 7600k, ancak droplar daha fazla i5 de ve pek ileriye donuk degil gibi. Bir tek su indirim konusundan umidim var biraz, olursa intel hala mantikli tercih olabilir bu durumda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hem mATX hem oyun diyorsun. 7700k almalısın o zaman. MSI'ın kampanyaları duruyorsa kap oradan bir tane anakart hem para iadesi hem oyun gibi kampanyalar olması lazım.

Not: İntel'de bir indirim durumu var TL bazında 200 civarı bir indirim olması lazım. Ama bu indirimler Amazon'a ve TR'ye ne zaman yansıyacak bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kurt Knispel -- 4 Mart 2017; 14:49:3 >
  • Kurt Knispel kullanıcısına yanıt
    Hocam aklımdaki son sistem ilk mesajdaki inventus gibidir, kısmetse bu hafta içerisinde siparişini geçmeyi planlıyorum.
  • Mortar serisinde para iadesi 60 Liraymış ama 1 Mart'da bittimiş galiba. mATX içinde Gaming Pro For Honor hediyeli(buda zamanında 100 lira para iadeliymiş) ama maliyet durumuna bakmadım.
    GTX 10 serisi alındığında da Mart sonuna kadar 2 oyundan birini seçme hakkınız oluyor For Honor da var.
    Anakart ile For Honor, GPU ile de Ghost Recon: Wildlands alınabilirdi belki aralarındaki fiyat farkı 230 küsur TL olmasaydı .
    Para iade kampanyası 1 ay uzatıldı.
  • Hocam beni değil arkadaşı ekleyelim Para iadesine göre mATX kartların maliyetini hesaplayın. Gaming Pro hem 100 lira iade hemde 100 lira değerinde oyun ile güzel bir fırsat yaratmış olabilir. Tabi iş görecekse Mortar'da 60 TL iadeli olmalı kontrol edin.
  • Al 7700k al i5 6400 al bol bol gta citi oyna ben senin yerinde olsam bide duvara asmalık i3 alırım :)

elaman hem hangini alayım diye soru soruyor hemde 7700k yı ölümsüz ilan ediyor aklım bu yaz gtx 1060 rx 480 konularını getirdi fake konu fake olaylar amaç reklam reklamın iyisi kötüsü yoktur kirli olanı vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MogoLKhan -- 5 Mart 2017; 3:42:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.