Şimdi Ara

69 base car silah seçimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 69 lvl çarıma +9 gleaver aldım bunun yanına +9 gleavermı alsam daha çok atak verir +7 darkvanemi alsam daha iyi olur uzmanlardan bir yardım bekliyorum.

• +8 sart lazım sana
  • quote:

Orijinalden alıntı: AşkKocamanBirYalan

+8 sart lazım sana

bize aşk laazım bize aşk laazım ayrılık değiiil.
    dw reb +3 felan yapabilirsen +9 cleaverdan daha iyi olur diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AşkKocamanBirYalan

+8 sart lazım sana

o kadar param yoq 1 tane +8 shard yaklasık 2 tane +9 gleaver parasına denk
  • Gıleyvır süper bi silah (şaka yapıyorum kızma bu arada ^^) dual cleaver +9 shard +8 dden daha iyi sadece sekil icin bence verilmez o kadar gb ona
  • kanka sana tavsiyem cleverı boşver çünkü çok sekiyor.Allah korusun vs de iken spike vurduğunda sektiğini düşünsene xD
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4K0LPA

Gıleyvır süper bi silah (şaka yapıyorum kızma bu arada ^^) dual cleaver +9 shard +8 dden daha iyi sadece sekil icin bence verilmez o kadar gb ona

Aralarında 1 atack fark var fakat +8 shard +9 cleaverdan cok daha az seker bu yuzden shard tercih edilebilir ama seninde dedigin gibi acık sekme icin iki katı para vermek sacma olablr haa bide ben sahsen cleaverın goruntusunu daha cok seviyorum sharddan shard poisounsuz olsa cok daha sık duruyor fakat etrafına hayvani bi poison bulutu gibi şey gelince goruntu cidden bozuluyor bence
  • Bence Cleaver al +8 Shard dan bile iyi bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: manyaqmısın

Bence Cleaver al +8 Shard dan bile iyi bence.

sol ele +7 dw alman daha iyi.sol el atagı fazla etkilemez.ama dw alırsan vercegı dex baya faydalı olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sylar.

quote:

sol ele +7 dw alman daha iyi.sol el atagı fazla etkilemez.ama dw alırsan vercegı dex baya faydalı olur

• quote:

quote:

Götüreceği health de cabası =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slauter

quote:

quote:

Bildigim kadarıyla 200 hp fln goturuyo yanlıs biliyo olablrm eger 200 hp goturuyosa bence alınablr cunku verdigi atack cidden iyi ayrıca cok da sekil duruyo fakat cleaverla dw gitmiyo tip olarak Bence yinede +9 dual cleaver alsın hem 1 tane varmıs hemde atack daha cok olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Validat3

quote:

Gıleyvır süper bi silah (şaka yapıyorum kızma bu arada ^^) dual cleaver +9 shard +8 dden daha iyi sadece sekil icin bence verilmez o kadar gb ona

Aralarında 1 atack fark var fakat +8 shard +9 cleaverdan cok daha az seker bu yuzden shard tercih edilebilir ama seninde dedigin gibi acık sekme icin iki katı para vermek sacma olablr haa bide ben sahsen cleaverın goruntusunu daha cok seviyorum sharddan shard poisounsuz olsa cok daha sık duruyor fakat etrafına hayvani bi poison bulutu gibi şey gelince goruntu cidden bozuluyor bence

1.5 sene önce bıraktım oyunu bu şehir efsanesi hala devam ediyor.Yok arkadaşım cleaver la shardın arasında sekme farkı felan

• yoq beaaa knk gleaver akar vLLaHiçmi ismine bakmadın oyundayken
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaRR0W

quote:

Orijinalden alıntı: Validat3

quote:

1.5 sene önce bıraktım oyunu bu şehir efsanesi hala devam ediyor.Yok arkadaşım cleaver la shardın arasında sekme farkı felan

aynen

• quote:

Orijinalden alıntı: Slauter

quote:

quote:

onu da takılarla halletmen gerek wp ve eme alablrsen al . old almanı tavsiye ederim ilerde satıp iyisini alcam demiyosan!!1

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.