Şimdi Ara

7' horizon navigasyona eski favorilerimi yükleme.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • eskiden 5" piranha navigasyonum wardı ve elimde yedeğim war cihazım bozuldugu için 7" horizon navigasyon aldım ve içinde birsürü ziyaret etttiğim müşterimin bilgileri kayıtlıydı yeni cihazıma bu bilgileri nasıl yüklerim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: heartybroken

eskiden 5" piranha navigasyonum wardı ve elimde yedeğim war cihazım bozuldugu için 7" horizon navigasyon aldım ve içinde birsürü ziyaret etttiğim müşterimin bilgileri kayıtlıydı yeni cihazıma bu bilgileri nasıl yüklerim ?

İgo 8 mi primo mu yazılım bilgisini verin ona göre yardımcı olalım? hangi yazılımdan hangi yazılıma favoriler atılacak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertanx -- 8 Mayıs 2012; 15:57:24 >
  • Bir önceki cihazdaki yazılım nedir?IGO8 mi primo mu?IGO 8 ise Save klasörü içinde favorites dosyasıdır primo ise yine save klasöründe user.upoi dir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İmkansız

Bir önceki cihazdaki yazılım nedir?IGO8 mi primo mu?IGO 8 ise Save klasörü içinde favorites dosyasıdır primo ise yine save klasöründe user.upoi dir.

user.upoi dosyasını yeni aldıgım navigasyonun save klasörüne attım fakat yine görünmedi favorilerim.

yeni navigasyonum 7" horizon sistemi yeni igo 8 eskisini bilmiyorum çünkü cihaz yok oda 5" içinde igo war yine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heartybroken -- 8 Mayıs 2012; 16:13:11 >
  • Sorular sorulmuş ama cevap vermemişsiniz ki? Piranhadaki yazılım nedir? İgo8 mi? Primo mu? amigo mu?
    Yeni cihazınızdaki yazılım nedir? İgo8 mi Primo mu amigo mu? yada başka bir navigasyon yazılımımı ?

Ekleme yapmışsınız ben mesajımı yazarken. İgo8 lerde favoriler SAVE içerisinde FAVORİTES.DAT isimli dosyada kayıt olunur, bunu İGO8 yazılımda kullanabilirsiniz ama primo yazılım kullanan bir cihazda convert etmeniz gerekir.Favorites.dat ı user.upoi ye çevirmeniz lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x-calibur -- 8 Mayıs 2012; 16:16:00 >
  • arkadaşım sonradan gördüm aradaki mesajı cvb ı değiştirdim kızma hemen =)...

7' horizon navigasyona eski favorilerimi yükleme.

arkadaşlar sol taraftaki save dosyası eski navigasyonun yedeği sağ taraftakide yeni navigasyonun dosyaları burdan anlaşılır mı sistemi bilmiyorum yeni navigasyonun sistemi yeni igo 8 diye geçiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heartybroken -- 8 Mayıs 2012; 16:26:29 >
  • resimlere göre primo favoriler dosyanızı (User.upoi) igo 8 favori dosyanıza çevirmeniz gerekecek(favorites.dat)
    Şöyle bir durum var (User.upoi) dosyasının kapasitesi sınırsız, igo8 favori sayısı sınırlı (sys.txt bir değişiklik yapmadığınız sürece). Yeni yazılımdan eski yazılıma doğru gidiş, tam tersi olsaydı kolaydı. Uğraşmak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertanx -- 8 Mayıs 2012; 16:38:35 >
  • nasıl çevireceğime dair bir bilgi warmı arkadaşım kolay bir yolu var mı diye soruyorum yoksa ben araştırayım.
  • quote:

nasıl çevireceğime dair bir bilgi warmı arkadaşım kolay bir yolu var mı diye soruyorum yoksa ben araştırayım.

http://kisalink.tk/95f var anlatım fakat sizin istediğinizin tam tersi yönünde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertanx -- 8 Mayıs 2012; 16:41:21 >
  • http://forum.donanimhaber.com/m_48014371/tm.htm

Bu konuya bakın isterseniz. buradaki programla çevirebilirsiniz
  • quote:

arkadaşım sonradan gördüm aradaki mesajı cvb ı değiştirdim kızma hemen =)...

Yok yok kızmadım :) Kolay kolay kızmam 44 tane güle güle kullanın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: x-calibur

quote:

arkadaşım sonradan gördüm aradaki mesajı cvb ı değiştirdim kızma hemen =)...

Yok yok kızmadım :) Kolay kolay kızmam 44 tane güle güle kullanın :)

eline koluna sağlık hocam tşkler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.