Şimdi Ara

70 lvl Paladinin vurduğu damageye bakın :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 70 lvl paladin bayrak kapma yarışındaki birine 10000 damage vurdu. aynı anda 3 damage

70 lvl Paladinin vurduğu damageye bakın :)

• 70 lvl için olabilecek normal bi dmg bence, ben 64 lvlım yaklaşık 2800 dmg vurabiliyorum bu şekilde buffsız olarak ve gearım 1-2 parça mavi gerisi yeşil toplamda 1100 ap civarı var. 488-589 du galiba weapon dmg var tam hatırlayamadım ama aşağı yukarı böyle.

Ben 64 lvlda bunu vuruyorsam, 70 lvl bi pala epiclerle rahatlıkla görebilir bu dmgleri. Ha tabi, her vuruşta böyle olmaz ki critlerse daha üstünüde görebilir bence.
  • videodan ss vericeğine linki verseydin ya
  • http://video.google.com/videosearch?q=70+lvl+paladin&sitesearch=

ismi Paladin Retribution WoW Video Level 70.avi bu .. bunu tıkla.
    videoyuda cok güzel cekmiş
  • Bende bunu görünce Griffin sanmıştım. Bir de onu izle istersen
  • az önce 7k gördüm silahım hariç diğer itemlarım berbat paladin için gayet normal bir dmg
  • Videomu izleyin 16k Damage Player'a verdiğim DMG.

www.warcraftmovies.com

DeVil_BoZZo diye arattırın. 9-10dk ları arasında.
  • ama fırlatma skili... onla bu adam 9k vuruyor o vurustan sayılmaz
  • Neyi Fırlatma skill'i ne diyorsun abicim sen?

http://www.warcraftmovies.com/movieview.php?id=73523
  • güzel vurmuş şansına hepsi critlemiş ama rakibin resilence durumu hepsinden önemli.
  • adam kılıç kalkan vallah çok güzel dmg cıkartıyor helal olsun
  • Retri paladin bole bisi ya Resto shamanimla birlikte arkla bg yaparken +wf ile pat diye adamlarin oldugunu gormusumdur :D
  • palayla 7 k hp si olan adamı tekle alabiliyosun command crit crusader crit melee crit 3 ü üst üste denk geliyor
  • palalar cok iyi burst dmg verio valla. ptr nin birinde retry pala acmıstım olesine ama ben pek dmg yapamadım . oynamayı bilmiyorum palayla ondandır heralde
  • paladin vurur acimaz :D
  • $ansa damage vurduktan sonra ne yapayım ben bu kadar damage'i?veyahut garanti dps varken neden $ansa bırakayım i$imi?Retri Paladin güzel damage görür fakat $ansın yaver giderse.Yeri gelir vuru$un adamı tırmalaz bileki genelde böyledir,$ansın yaver giderse oha dediğin anlar olur fakat enhancement $haman veya arms warrior aynı damage'i garanti verebiliyorken nie pala ile uğra$ayım?Reckoning nerflenmeden önce Retri Paladin burst damage kralıydı en azından elinde garanti damage vardı...Ne zaman Recko Bomb kaldırıldı burst damage tamamen $ansa kaldı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dragon_Rider -- 9 Mayıs 2008; 22:59:31 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dragon_Rider

$ansa damage vurduktan sonra ne yapayım ben bu kadar damage'i?veyahut garanti dps varken neden $ansa bırakayım i$imi?Retri Paladin güzel damage görür fakat $ansın yaver giderse.Yeri gelir vuru$un adamı tırmalaz bileki genelde böyledir,$ansın yaver giderse oha dediğin anlar olur fakat enhancement $haman veya arms warrior aynı damage'i garanti verebiliyorken nie pala ile uğra$ayım?Reckoning nerflenmeden önce Retri Paladin burst damage kralıydı en azından elinde garanti damage vardı...Ne zaman Recko Bomb kaldırıldı burst damage tamamen $ansa kaldı...

Katılıyorum! Hiç bi zaman palayı pvp de başarılı bir dps clas olarak görmedim. Aslına bakarsan hybrid clasların hiç birisi saf dps gibi iş görmüyor, pala, drood, şaman, priest...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HowlingHero -- 9 Mayıs 2008; 23:25:31 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: DeVil_BoZZo

Neyi Fırlatma skill'i ne diyorsun abicim sen?

http://www.warcraftmovies.com/movieview.php?id=73523

bozzo nickelback pvp'ye gitmemiş hiç :D ama video güsel.
  • devil_bozzo videonu izledim güzemiş gerçektende.. özellikle son kısımda ogrimarın içindeki ahhın orda dansını beğendim :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.