Şimdi Ara

70 lvl Rogue mi 70 lvl Varriormu ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
1.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: pwner

pardon warriorla adam ksemek kolay assasla zor diyenlere bi sözüm var.

warriorda hp-mana potu dengesini ayarlamak ne kadar zor haberiniz var mı ? Çoğu vs de mana veya hp potunu kullandıktan sonra diğerini kullanamayıp yatarız.

assasinler vs'den önce kendilerine 600-800 ac verir. bide wolf basar.

biz warriorlar kendimize ne ac ne wolf basamıyoruz. haa bu hem iyi hem kötü. Cz veya lunar wardaki o patırtıda kendine wolf basmayan veya ac veremeyen bi assası çiğneriz

ama cz de solo gezerken bizi avlamak için görünmez olarak bizi takip eden bi assasin varsa 3-4 level altımız olsa bile bizi keser.

warrior ve assasin rasındaki fark budur. tek tabanca gezmeyi seviyosan assasini seç.
    ekip hazır ben arkadaşlarımla takılıcam dersen ozaman warrior

pot ayarlayamama düşük lvlda olur.benim 67 warriorumda bile 3800 mana var.çoğu vsde mana pota basmıyorum bile

• Asasian oynamak bir yetenek işidir ama warior fazla yetenek gerektirmez.Tamam warior oynamakda zor ama çoğu kişiye göre warior çok daha kolay.Wariorda tek skill vuruyosun ama asasianda çok skill var.Warior boss kesmede iyi bir job gibi gözüksede asasianda % atarak çok rahat bir bo$$ kesebilir.Solo pk ya gelince asas çok rahat solo yapar.Warior priestsiz bir hiçtir.(75+ charlar hariç)

YANLIŞ BİR BİLGİ VERDİYSEM ÖZÜR DİLERİM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Th3Baktery -- 6 Kasım 2007; 15:01:49 >
  • 70 lik wariora mana potumu dayanır ya

asasla keyfine bak
  • quote:

Orjinalden alıntı: MrYzC

quote:

warriorda hp-mana potu dengesini ayarlamak ne kadar zor haberiniz var mı ? Çoğu vs de mana veya hp potunu kullandıktan sonra diğerini kullanamayıp yatarız.

biz warriorlar kendimize ne ac ne wolf basamıyoruz. haa bu hem iyi hem kötü. Cz veya lunar wardaki o patırtıda kendine wolf basmayan veya ac veremeyen bi assası çiğneriz

ama cz de solo gezerken bizi avlamak için görünmez olarak bizi takip eden bi assasin varsa 3-4 level altımız olsa bile bizi keser.

warrior ve assasin rasındaki fark budur. tek tabanca gezmeyi seviyosan assasini seç.

pot ayarlayamama düşük lvlda olur.benim 67 warriorumda bile 3800 mana var.çoğu vsde mana pota basmıyorum bile

Karşındaki sağlam çıkarda manan bitene kadar dayanırsa napıyon pot kaçtımı hık der girdesin walla

• Zevke göre değişir ama bende rogueyi tercih ederim.
  • 70 lwl rouge mınor combocu ıse keser ama potcuysa ısı zor ama genede rogue:D:D:d
  • warrıor bence
  • quote:

Orjinalden alıntı: vezir2

quote:

Orjinalden alıntı: MrYzC

quote:

Karşındaki sağlam çıkarda manan bitene kadar dayanırsa napıyon pot kaçtımı hık der girdesin walla

bir kere pot basarsın zaten hp 5500.arada bir tane hp pot kaçabilir.oda zamanla düzelir

• asas ise rogue..
  • roq asas ise asas herzmaan alır o minor varya nelere kadir
  • warrıor. asasla oynamayı beceremıyosan.minör combo olayıda manaya bakıyor.Düşün saatlerce bir sürü skıl bir f1 kısmına gecıyosun bir f2 kısmına uzun suren wslerde minör comboda ellerin sürekli aktif durumda.Bir arkadasım vardı.Gecırdıgı kaza sonucu elini ve parmaklarını cok fazla zorlarsa eli kasılıyor kasılıncada bırakıyor.ama inatla asas oynamaya devam edıyor.tamam warrıorda hp mana ayarlaması var ama asasta minör combo yaparken bir mana kacırdın mı karsındakı hata yapmazsa durum karsındakı adamın lehıne dönuyor
  • warrior
  • YA NE ADAMLAR VAR WARİOR OLCAKMISSIN SCLERİ BASICAKMISSIN ALICAKMISSIN ARKANA İNT PRİESTİ TAMAM AYNINI ASASTA YAP O WARİORLARI 4 E KATLAMAZSA BEN BU OYUNU BİLMİYORUM.WARİOR Bİ MALİCE Bİ İCE YEDİKTEN SONRA GÖRÜNÜŞÜ İTİBARİYLE AYIDAN BASKA BİŞEY OLMUYOR.ASASTA CURE VAR LİF VAR MİNOR VAR.Bİ MALİCE ATSINLAR LİF BAS TOPUK CUREYE ASIL DEFANSI BAS ADAMA DAL BAK BAKALIM NELER OLUYOR.WAİORLAR BOS KESMEK İÇİN İDEALA AMA ASAS ONDAN ÇOK AVANTAJLI PKDA.

4EVERROGUE DİYORUM ÇÜNKÜ BEN OKCU OYNUYORUM

BU ARADA SİRİN LOGOSLUMUSUN???
  • Abi yapmayın ya siz hala bu konularımı tartışıyorsunuz
    Klasik olcak ama her karakterin kendine göre özelliği var. İkisi birbirinden farklı. Birinde yaptıgını birinde yapamayabilirsin. Kişinin fantezilerine göre değişen bişey bu.
  • 4ever warrior.. border sava$larindan beni bilen bilir.. manesteyim bende.. mana ayarlamasi zor demi$ bir arkada$ bir arkada$imda mana pot basmiyorum bile demi$ egerki soz konusu assasin ile bir vs ise emin olun 4. skill'i vurmaya gerek bile kalmiyor.. nereye kadar safety basicak ? assasinin yaptigi minor ancak 350 400 damage atan bir warriora kar$i olur 700 700 damage yedigi bir warrior kar$isinda isterse 20 tane minor yapsin.. ve $uda varki..
    assasin vardir.. scream seker once % atar arkasindan spike atar sonra basar gider kendimden biliyorum ve borderda cok ba$ima geldi..
    assasin vardir.. scream sekmez 3. skill'u vurduktan sonra bir r vurursunuz oldugu yere oturur..
    $oyle bir soru olu$uyor kafamda..
    500 defans 1500 hp'li attacker bir char ve,
    1k defans 7k hp'li bir dev defansive / attacker bir char
    yorum yok..
  • valla warrior diyecem ama soyle yani czyi kastediyorsak asas derim ben gecen bi asasla kapıstım 750 cakıyorum cat doluyor hp kactı kactı bastı ac yi adama vuruyorum canı fulleniyor kızardım sonunda dedim işin sonuna geldik bu asas alır beni yandan bi priest malice attı yedim adamı

minor olayı var, cure olayı var, light feet var ben her türlü asas diyorum hele oynamayı bilen asas cidden süper, ha warrior daha saglam ama cz de 960 960 nereye kadar dayanacaksın 2 asas girdimi ya 70 kalkanı takıp town cekiosun yada yatıosun, benim taktigim ki warriorum scroll basar arkama intci debuff alırım sonrada seyreyleyin senligi

tek tabanca - asas
    ekip - warrior

derim ben

• quote:

Orjinalden alıntı: NON_PREMİUM3

bi wariorda def. önemlidir def. war cz yaparım der iş biter bide ac we wolf basıyo demişsin wariorda da def. skill i we gain atack yani wolf gibi bişi açılıyo dikkatini bu yönde çekmek isterim

mana we hp yi ayarlamak zor diyosun ben şuan lwl 69 warior kullanıyorum we hp-mana yı gayayet bir tutabiliyorum playerlik önemli charter degil!! adam combo we playerligi iyidir lwl 30 da bile bi assası yada warioru çok rahat alabilir tekrar sölim playerlik önemli charekter degill
    70 skili kullanan kişilerde ve mejburi mastere verdikten sonra gain açıllmaz. defanstan kesmeen gerekir açman için o daha kötü..
  • quote:

Orjinalden alıntı: King Edward VII

warrior iyi bence tek skill olması çok büyük rahatlık combo sıraında çok büyük serilik ama asas gerçekten yetenek istiyo

Warrior kolay tabi size iyi gibi geliyo ula nerde beramusun eski combocu asassainLeri
  • quote:

Orjinalden alıntı: silentcry

4ever warrior.. border sava$larindan beni bilen bilir.. manesteyim bende.. mana ayarlamasi zor demi$ bir arkada$ bir arkada$imda mana pot basmiyorum bile demi$ egerki soz konusu assasin ile bir vs ise emin olun 4. skill'i vurmaya gerek bile kalmiyor.. nereye kadar safety basicak ? assasinin yaptigi minor ancak 350 400 damage atan bir warriora kar$i olur 700 700 damage yedigi bir warrior kar$isinda isterse 20 tane minor yapsin.. ve $uda varki..
    assasin vardir.. scream seker once % atar arkasindan spike atar sonra basar gider kendimden biliyorum ve borderda cok ba$ima geldi..
    assasin vardir.. scream sekmez 3. skill'u vurduktan sonra bir r vurursunuz oldugu yere oturur..
    $oyle bir soru olu$uyor kafamda..
    500 defans 1500 hp'li attacker bir char ve,
    1k defans 7k hp'li bir dev defansive / attacker bir char
    yorum yok..

Söyledigine Ancak Gülerim Dostum bence sen Kopmuş Gitmişsin seni Durdurana Aşk olsun yani 1500 hp li bi asassain öle mi?Benim banlanan charımda bile 68 levelde. 4200 hp vardı.Sen neden bahsediorsun.hah warriorun ve asassain Uniqleri Aynı olsun verin asası bana Al warrioru bakalım napabiliosun xD

• quote:

Orjinalden alıntı: dj_star

4ever asas, wariorları hiç sevmiyorum işin açıkçası istekleri bitmiyor. wolf sw wolf sw
    wariorun mu var derdin var.

warrior dediğin bir kutu sw bir kutu wolf scrollsuz gezmez :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T@@Zz -- 9 Kasım 2007; 4:03:20 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.