Şimdi Ara

70 lvl Rogue mi 70 lvl Varriormu ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
1.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4ever asas, wariorları hiç sevmiyorum işin açıkçası istekleri bitmiyor. wolf sw wolf sw
    wariorun mu var derdin var.
  • warrior yakışır :)

• sen öle dıonda doğru playerlıkta önemli ama
    eminm int priestin buyuk belaları bana gore warıor we bp dir
    sahsen ben manes cz de asaslarda alay edıom
    3 4 asası peşime takıomm
    ama tek warıor basen alabılıoo

Maneste humanmısn karusmu 3 4 asası pesine takıyon alay ediyon bi ismini verde kimsin nesin nasıl yapıyon bilelim bende manesteyimde 70 lvl asasın kesemeyeceiği bos yok oynamasını bilele 1920 +minörle talos bile kesiler tek basına kendimdn biliyourm
  • hala bu tur karşılaştırmaların yapılıyor olmasıı garıp amaç sadece post kasmak bence
  • warior derim
  • yıllarca rogue oynadım warriorda ama oyunculukta onemli playerlıkta eğer warriorda pot kombinasyonunu ayarlıyabılıryosan warrior derim hem def bakımından hem %300 skil i baya etkili
    asası da unutmamak lazım kim ne derse desin solo takılacaksan asas ama warriorada çekersin sc leri alırsın arkana bir int priest ozaman gelsin alayı
  • MAGE
  • asas iyi combo yapıyorsa alır
  • tabiiki warrior
  • Ben warrior derim..Ama senin kendi tercihin.
  • Wrrior Tabikide ama oynamayı bilene
  • KİMİN İTEMİ SAĞLAMSA O ALIR HE İTEMLER İKİSİNİNDE SAĞLAMSA WARRİOR AKAR
  • quote:

Orjinalden alıntı: pwner

pardon warriorla adam ksemek kolay assasla zor diyenlere bi sözüm var.

warriorda hp-mana potu dengesini ayarlamak ne kadar zor haberiniz var mı ? Çoğu vs de mana veya hp potunu kullandıktan sonra diğerini kullanamayıp yatarız.

assasinler vs'den önce kendilerine 600-800 ac verir. bide wolf basar.

biz warriorlar kendimize ne ac ne wolf basamıyoruz. haa bu hem iyi hem kötü. Cz veya lunar wardaki o patırtıda kendine wolf basmayan veya ac veremeyen bi assası çiğneriz

ama cz de solo gezerken bizi avlamak için görünmez olarak bizi takip eden bi assasin varsa 3-4 level altımız olsa bile bizi keser.

warrior ve assasin rasındaki fark budur. tek tabanca gezmeyi seviyosan assasini seç.
    ekip hazır ben arkadaşlarımla takılıcam dersen ozaman warrior

bi wariorda def. önemlidir def. war cz yaparım der iş biter bide ac we wolf basıyo demişsin wariorda da def. skill i we gain atack yani wolf gibi bişi açılıyo dikkatini bu yönde çekmek isterim

mana we hp yi ayarlamak zor diyosun ben şuan lwl 69 warior kullanıyorum we hp-mana yı gayayet bir tutabiliyorum playerlik önemli charter degil!! adam combo we playerligi iyidir lwl 30 da bile bi assası yada warioru çok rahat alabilir tekrar sölim playerlik önemli charekter degill

• asasin tabikide oynamayı biliyorsan
  • itemine bağlı
  • WArrior hem hp bakımından hemse skill
  • Orjinalden alıntı: KIRIKKILIC@

Maneste humanmısn karusmu 3 4 asası pesine takıyon alay ediyon bi ismini verde kimsin nesin nasıl yapıyon bilelim bende manesteyimde 70 lvl asasın kesemeyeceiği bos yok oynamasını bilele 1920 +minörle talos bile kesiler tek basına kendimdn biliyourm

o iş birazz yaşş işte nerde 70 lwl asassla tek 1920 healle talos kesiyosun keste bi görüym defance yok bişe yok dayanabileceğin en fazla 1 dkka sora topuklarsin ya da yatarsin... hee ama dersenki 2 tane heall alirim 1920 arkama o zaman cok rahat kesersin talosu 70 lwlde hatta warriordan bile rahat ve seri kesersin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mic-ron -- 6 Kasım 2007; 12:27:05 >
  • Lvl 70 Asasin Çarım Var Ama Warıor Olsaydı Daha iyidi.
    Gerçekten Warıor Dehşet ßir Çar.
    Tamam pot sorunu var ama Her Türlü...
    Drop Alır :)
  • Mana Pot Sorunu var diyorsunuzda aş bakalım bi eline lycoan hammer +8 diğer elinede güzel bi +8 silah bakalım mana hiç bitiyor mu sadece can potu basman yetiyo ozman
  • quote:

Orjinalden alıntı: alonecaner

Mana Pot Sorunu var diyorsunuzda aş bakalım bi eline lycoan hammer +8 diğer elinede güzel bi +8 silah bakalım mana hiç bitiyor mu sadece can potu basman yetiyo ozman

lycaon hammer aslında çok iyi hem atağı çok düşük deil hemde 19 str bonus ve 55er resist 8hp bonus veriyor en önemlisi de tabi mp recovery olması ama 1k hp düşük oluyor (48hp bonus) undyingle 1.6k. Böyle bir warrioru kullanmak çok zevkli olur sadece combo + hp pot
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.