Şimdi Ara

70 lvl Rogue mi 70 lvl Varriormu ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
1.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • warior kasacaksan cok pot yakıyor para yetıstırmek zor
    bende kasıcam warior yeni serverde
    cok yakıyor onun ıcın tüp taktırmayı dusunuyom
  • warrior bi kere çok hantal char dayanıklı ama asas akar be kardeşim yani neyin tartışmasını tapıonuz asasta cure var minor var defans var en önemlisi charın zevkini alıyosun seri char

warrior ne yapıo peki sw -buf-ac-wolf bide neymiş dalarken heal yapıcan malıce -parazit atıcan diyenlerde oluo yanımda gel filan
    iyide sen mi kesiyon adamları partydekiler mi kesiyo anlmadım ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mc_DeJaVu -- 9 Şubat 2008; 18:55:18 >
  • bence warrior 70 den sonra cok saglam olur yatmaz ama yatırır..
  • Rogue
  • Şimdi Assassin Hakkında ßahsedeceğim ßiraz

Assassin çoğu zaman tek pk yapar, çünkü sc kullanırsa curesi var mage ve warrior gibi arkasında ßi priest'e ihtiyaç duymaz. Kendine ait ßir heal skilli vardır minor combo yaparak yatmaz vede ayrıca %600,%400,%200 damageler veren Criticalda tuttumu 3k+ damage veren ßir chardır.Fakat Warrior Gibi 1k+ def zordur Rogue'de Resistleride az olduğundan ßir scream veya glacier yediğinde kilitlenir veya yavaşlar. Onun için dd 25 + Glass(ib ßiraz pahalı olduğundan) + İn(ßaşka güzel neck yok dd weren) sarttır. İtemleri sağlam olduğunda aynı düzeydeki itemli ßir warrior'u yarar.

(+70 Rogue için konuşuyorum )
  • tabiki warrior
  • merhaba.
    warrıoru fazla basite aliyorsunuz..ayni level ayni itemlerle warrıor her zaman icin alir..defans hp ve attack normlari daha yuksetir..rogue icin onemli skiller spike vs icin 1 dk beklemez..
    warrıor icin 2 onemli sey vardir combo ve hp mp potunu ayarlayabilmek..warrıor oynayan biraz rahat oynar cunki hp ve defans yuksektir..rogue oynayansa daha cin daha akilli oynamak zorunda hp defansi az..onun icin karakter secerken rogu oynayanalar ister istemez daha fazla oyuna konsatre olup daha dikkatli olmak zorundadir:) + eklim rogue alamaz diye bisi yok..alir ama nasil cok iyi combo minor olayini cok iyi yapmasi lazim..bunun icinde cok zaman calismasi lazim..
    Aslina bakarsaniz..bana direk 2 carinda 80 uzun zaman oynadim hangisi deseler..diek dicem warrıor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Larry -- 9 Şubat 2008; 21:19:06 >
  • warior daha iyi ama bileği sağlam asası kesemez hiç bir zaman xD
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.