Şimdi Ara

70 Olmaya 3 m EX kaldi..Son halim.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
272
Cevap
0
Favori
11.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

avas2 mi?

eğer doğruysa pm den cevap yaz okii.eğer avassan senle cokk takıldık genelde DTS lerdeydik.

bende ismimi vermiyeyim.

aynı serverı kullanıyoruz.msn den ulasırsan sevinirim

batle priestim var 54lvl %65(buff+heal+malike açık)

tarik_yucel4@hotmail.com beraber takılırız çevrem geniştir genelde partylerimiz 60+ oluyor
  • usta iide senin itemler ezik yaa.. daaha elinde +8 mirage bile yok nası 70 olcan 60 olcakmış gibi duruosun... nese ama o lvl ide kasmak bişi dir sana kolay gelsin birazda item kas
  • ..................... soruma cevap verilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Albatros100 -- 26 Nisan 2006; 12:54:59 >
  • bilirsin 0000000 namı diğer zero yu izlemişindir mutlaka bak onun atackını söylüymmü sana 1650 civarı ama adamda def. çokkkk sağlam kimse yatıramıyo kolay kolay cz de önemli olan ölmemek senin atackın ne kadar fazla olursa olsun karşıdakinin def. sağlamsa sen gene az vurursun yada adamda dd+6 falan varsa gene az vurursun ve gene seni alır önemli olan 1650 civarı atack ve çok sağlam bi def. çünkü assasinler yakın dövüşüyolar sen bilirsin benden sölemesi
  • Itemler o kdrda ezik deil..Dedigim gibi 2 defa hacklenmiş biri için çok iyi..Rogue earring,dex+9, amulet of dex,kekuri +2,Rol,shard +7 dual,Chitin pauldron ve helmet +8 digerleri +7..Burdan upgradein mannerla alakasi olanlara bi cevap göndereim..Bu mannerle +5 e geçerken bile itemleri yakabiliorum hemde çoook oluyo..
  • SENİ TANIYORUM SEN BERAMUSTASIN HATTA BERAMUSUN ESKI KRALINI HACK LEMISSIN DİOLAR
  • MANYAQ OLMUSUN ACABA BEN DE 60 I GORE BİLECEKMİYİM
  • Kim diyor bunu?Sakın sen diyorsun olmasin?Beramusta 2 kere hacklendim ben eski krallardan Snow da hacklendi hatta aynı clandaydik biz o zamanlar.Şuanda oyunu birakti..Lvl 61-62 fln bi rogue açtı sonra birakti oyunu..
  • bilirsin 0000000 namı diğer zero yu izlemişindir mutlaka bak onun atackını söylüymmü sana 1650 civarı ama adamda def. çokkkk sağlam kimse yatıramıyo kolay kolay cz de önemli olan ölmemek senin atackın ne kadar fazla olursa olsun karşıdakinin def. sağlamsa sen gene az vurursun yada adamda dd+6 falan varsa gene az vurursun ve gene seni alır önemli olan 1650 civarı atack ve çok sağlam bi def. çünkü assasinler yakın dövüşüyolar sen bilirsin benden sölemesi
  • lvl 70 yapmis
    kıskandım yawww
    aga sen czde milleti kovaliyorsundur
    beni korkutamazsin ama
  • ex bölümü ne dikkat edin
  • Zero ile kıyaslanmaz tabi şuan bendeki itemler..Ama dupenin sınırsız hackin sınırsız oldugu serverda o kdr itemi bi araya getirmek gerçekten zor..Sonuç olarak bu lvldan sonra herşey iteme kalior..El becerim gayet iyi comboda olsun vur kaçlarda olsun..Daha az önce servera reset atildi dikkat ederseniz..Dragon tooth kestim boş çıktı..Hq kestik boş çıktı birazda şanslı olmak lazım..
  • hadi yarlisi
  • bu beta mı??
  • İsmini Nie Kapattın Kardeş
  • Yukarda açıklamasi var kardes..Hacklenmemek ve friende eklenmemek için:)
  • 1de Shardlar +kaç Merak Ettim Şimdi
  • Pardon Sölemişsin Orda
  • 1de Baba Sen 1 Clanda Diilmisin Yoksa Sende Benim Gibi Öle Clanla Felan İşin Olmaz mı?
  • hayırlı olsun kardeş
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.