Şimdi Ara

70 Olmaya 3 m EX kaldi..Son halim.. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
272
Cevap
0
Favori
11.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bu arkadasımıız ilk 10 msajında yine forumdaki aynı nicki ile elinde +8 raptor olan bi adamı kendi charım diye tanıttı
    bu 1

ikincisi 69 lwl den 70 e geçerken we bi de %99 ken 3, mil. ex istemes daha fazla ister

bişi daha diyeyim ismini kapatmasının sebebi sadece hack yeme we msj lardan kaçmak olmamalı bence

eger yanlışsam düzeltin ltf
  • Cok güzel Önüme cıkma cz de sakın. Cıkarsan /town cekerim.
  • Ya bu kdr noob olmani anlamiyorum..SS e bak 99.00 ve istedigi ex yaklaşık 3 milyon..Raptor +8 dedigin item 1.5 yıldır oynayan biri için nedir ki?Sana aresteki mage ile Czde yaptigim showlari bile gösteririm raptorlu ve darkvaneli..O magede hacklendi..Şuan lvl 64 ve üzeri fena deil..istersen onunda SS lerini çekeim.Ve areste ::FracturedMind::,Cengiz_Nazar_Cafe,Masters_Healler,HURR1CANE,Longyan,gibi çoğu lvl 70 daha sayabilceğim bi sürü insana sor Brutai Kimdir die sana anlatsinlar..Crimson partilerinin..Nova townlarin vazgecilmez adamiydim ben..Hatta satiyorum hala ilan duruo sitede..Biraz ettigin laflara dikkat et.
  • helal olsun
  • şunu kesinlikle solyluyorum %99 ken 3, mil. ex istemes daha fazla isterr

we şimdi de diyosun ki ilk defa lwl 70 adam yapacagım

peki elinde +8 raptor olan we ismi michealengelo olan birini bize 70 lwl olarak tanıttım bunu anlayamadım

ismini saklamanın nedeni de hack flaan da olams cunku isminde ID weya şifren yazcak degil wede gelen PM lerden de sıkılırsan blocke de edebilirsin

we bana noob seklinde konuşamssın daha yasın kaç basın kaç

o yuzden biras daha dikkatli ol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBADFA1C8 -- 26 Nisan 2006; 16:42:50 >
  • Kardeşim noobsun işte..Orda SS te görmüyomusun istedigi Ex'i? Git kimse sorarsan sor.İstersen hesapla yüzde 1,2.8 milyon ex eder..70 oldugunda 311 m ex ister..Kaç defa 70 oldunda bunlari söleyebiliosun?Sana şimdi gönderceğim SS e bak..10 dakka önce 70 oldum.. al sana SS

http://img279.imageshack.us/my.php?image=xt54bd.jpg
  • Hadi hayırlı olsun. Video bekliyoruz ona göre, 70 oldum deyip kaçma combo izleyelim biraz
  • Bravo dostum harika kasmşsn.Lvl 70, NP fena değil (belki 70e göre az gelir) , sadece itemleri biraz daha düzeltiinde gerçekten korkulu rüya olursun
  • 70 görevide tamam..
    70 görevinden sonra attagin bayagi artmasini bekliyodum ama 35-40 civari bi artış oldu..Şuanda 1820
    Ama belt'i değiştirip diger chitinleride +8 yaparsaam sanirim 1900 olur..
  • ya tmm belki 3, m ex konsuunda yanılmış olabiirim ama sunu acıklamadın

foruma ilk geldiginde neden lwl 70 bi warriorrum war deyip de ss gonderdin

we şimdi de diyosun ki ilk 70 lwl charım
  • kardeş eminsin dimi 70 olcan üstüne chitin shell ve shard +8 leri alp bide öle çek hee nedersin biraz şüpheli baktık fotolara ????

yeni fotorafını beklioruz
  • Legal shell +8 bulmak kolaymı ya
  • Sen başkasıyla karıştırıyosun..Ben hiçbirzaman LVL 70 wariorum var demedim.Warioru sevmem 1 kere..Mage yada rogue.Başka bişe oynamam.Ayrica lütfen gönderebilir misin varsa öyle 1 yazi?Emin ol başkasıyla karıştırıyorsun.Ben bu niki 15-20 gündür kullaniyorum çünki diger nikime gelen uyelik yenileme bilgilerini kaybettiğim için güncelleyemediğimden..Biraz daha dikkatli olmani tavsiye ederim..
  • ya bilmiyorum ama biri bu foruma gelip ss yolladı

forumdaki adı da Michaelangelo idi werdigi ss deki 70 lwl warirorun adı da

eger o sen degilsen kusura bakma
  • Ne diyelimallah sahibine bağışlasın hacklemeslerse iyi hayırlı olsun .....
  • Dedigim gibi tek tek gönderdiğim tüm msjlara bakabilirsin..Lvl 70 i birak lvl 1 wariorum bile yok..Priest - rogue olmadimi wwarior 1 hiçtir..Tek başına kasan warior görebilir misiniz ? Hayir..Mage kasar priest kasar rogue hayli hayli kasar ama Wariorun tek yolu var oda scroll basip kasmak..Partilerde hep,swift pls,buff pls,str pls,tp pls diye bagiran bi adam warior:)Hiç bi wariorada bugüne kdr özenmedim lvli ne olursa olsun..
  • tebrikler
  • Tşkler arkadaşlar darısı başınıza..:)
  • lvl 70 olmuş +8 shard yok. shell yok. bende 2005 in başlarından dır oynuyorum. 2005 15 tatilinden beri. ama daha 60 char çıkaramadım. ama 50+ 20 tane charım var. hemde her serverda. o zamanki aklım osla açardım bi assas veya warrior full ona kasardım server da değiştirmezdim
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.