Şimdi Ara

70 Olmaya 3 m EX kaldi..Son halim.. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
272
Cevap
0
Favori
11.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 61 e kdr kasmak kolaydir..Hele premiumun varsa çok seri kasarsin ama 61 den sonra sabir işi..61 den sonra hedefin günde yüzde 10 kasmak olmali..10 günde 1 lvl..ama 65 e kdr böle gidebilirsin..65 ten sonra yüzde 7..Günde yüzde 10 kasmak demekte nerden bakarsan 8-10 saat arasi saaglam 1 partide kasmaktir..Ben diger charlarimi kastigim günleri çıkarırsam 6.5 ayda bu chari kastim diebilirim.Ama arada hacklenmeler yüzünden bayagi aksadi..Çok saglam kasarsan 5 ayda olabilirsin..Ama 1 ayda 61 olduysan bence 70 e kasmakta çok zorlanirsin..Sabır işi tamameen
  • quote:

Orjinalden alıntı: DetonatioN

O kolluk grade 5 kollu değilmi senin np 236.347

eet abi oda benim aklıma takıldı yoksa benmi yannış görüom???
  • quote:

Orjinalden alıntı: HollowKing

quote:

Orjinalden alıntı: Michaelangelo

Abi chari açtigim günden beri..yani 2005 şubat ayindan bri 1 kere archery olmadim..Koxpla kasmak kdr saçma bişe yok..Kumar gibi bişe..61-62 olduktan sonra nasil bi koxp baglayip kasabilirsin?
    Dedigim gibi bu chari daha çok eslant 4 spot trollde kastim..
    Attack konusuna gelince..Şuanda wolflu ve scrollu atagim 1835 civarinda..70 skili açtıktan sonra attack 45 civarinda artti..Belti belt of dexterity yapmayi düşünüyorum ilk etapta sonra shardlari +8..Ve en son chitinleri +8 yapicam..O zaman attack 2000+ olur..Ben bu charla 66 da 2000 atagi görmüştüm ama hackledin tabi sonra..Şu halimle o atagi bulursam Beramusta kimseyi tanimam dogrusu bu kdr emin konuşuyorum..

öyle diyonda beramusta lvl 70 olmak büyük bişey değil artık. sana konuşmuyorum helal olsun çalışmışın yapmışın ama 3 günde 70 olanlar var. edit charlar var. zaten beramusta +8 shardı olmayana adam demiyolar. diezde +7 shardın varsa kralsın ama

3 günde level 70 mi

• Ya arkadaşlar merchannta +8 satilan zamanlari bilirim..Chestlerin 10 milyona satildigi zamanlar..Bunlar gelip geçen şeyler..Bende istesem şuan elime 2 tane +8 shard takarim..Ama 1 ay sonra silinicek..Edit charlara gelince..istersen en iyi itemlerle donatilsin charin oynamayi bilmedin mi birşeye yaramaz..Ve edit charlarin çoğu silindi banlandi..Şuan bildigim kadariyla beramusta yok..
  • quote:

Ya arkadaşlar merchannta +8 satilan zamanlari bilirim..Chestlerin 10 milyona satildigi zamanlar..Bunlar gelip geçen şeyler..Bende istesem şuan elime 2 tane +8 shard takarim..Ama 1 ay sonra silinicek..Edit charlara gelince..istersen en iyi itemlerle donatilsin charin oynamayi bilmedin mi birşeye yaramaz..Ve edit charlarin çoğu silindi banlandi..Şuan bildigim kadariyla beramusta yok..

b beramusda level 70 ler okadar çok arttıki artık çoğu alay konusu oldu inş. sende onlardan biri olmazsın
  • bence bu adam ismini sakladıgı için bu char onun deil derim :S
  • Dersin..ama ben sana bugün yeni ssleri gönderince susarsin..
  • ben senin beramusda oynadığını pm deki kişileri tanıdığımdan anladım.:)))

hayırlı olsun ne diem
  • arrıca avas2 misin demişeler senin için sanmıyorum. avas2 tanıyorum lvl i bu kadar olmaması gerekio.
  • bu 70 level fln diil adama bak 1. skill menüsünde mana pot yok can potu yok
    sallama yegen 70 fln diilsin ismini saklamada görelim kimmişsin serverınıda sölede araştıralım
  • quote:

Orjinalden alıntı: KnightmonsteR

bu 70 level fln diil adama bak 1. skill menüsünde mana pot yok can potu yok
    sallama yegen 70 fln diilsin ismini saklamada görelim kimmişsin serverınıda sölede araştıralım

komedi ya. adam skilleri sizin bildiğiniz gibi dizmedi diye yalancı oldu
  • ismini göstermiyo bu adam bi gerizekalı lvl 70felan değil bence yalancının teki
  • hayırlı olsun darısı bütün foruma
  • quote:

Orjinalden alıntı: enesbey

ismini göstermiyo bu adam bi gerizekalı lvl 70felan değil bence yalancının teki

yav üstadım işin aslımı öğrenmeden nekadar çabuk hakaret ediyosunuz?
    yalan söylüyosada öğrenmeden senin sölemenlemi yalancı olacak
  • Helal 0lsun koxp sağolsun
  • foruma yazmiycam diyorum ama yine tutamiyorum kendimi, yahu aramizda neler varmista biz bilmiyomusuz biri cikiyo diyoki %99 da 70 lvl a 3m exten fazla ister adam 3m nu 100 ile çarpip 300m elde etmekten aciz biri cikar bu sen degilsin der adamin ssleri ortada %99 ken ve 70 lvlken adam herseyi yollamis daha ne yapsin bi baskasi cikar kosp sagolsun der 1.5 yildir oynayan adam kospla sadece bi tane 70 lvl mi yapabilcek adam yazmis nasil kastigini bazen bu forumda bu sekilde herkesi suclayanlara o kadar kiziyorumki,
    arkadasim senide tebrik ederim charin cok guzel sen kimseye kafani takma boyleleri bu forumda ne 70lik adamlari biktirip yolladi
  • XGENONDA BUFFER DEGİSİYORUM BERAMUSTA WARİORA
  • şşt Michaelangelo senin knightaki adında Michaelangelo ise seni tanıyom geçen gün ash yapmıstık
  • quote:

Level kasmak kdr mide bulandirici birşey yok buu oyunda..Hele 62-65 arasi ve 66-69 arasi
    Tam 1 işkence..En güzel Ex kasma yöntemi ne derseniz tek tavsiyem var..3 saglam asas yada warior ve 1 buffer + 1 healler eslannta troll spotlarini bi baştan diğer başa dolanmaktır..Yaklaşık 18-20 civari troll var orda..Ashlerin ordaki trollerden başlayip taa uruklara kdr gidiorsunuz sonra tekrar geri dönüyorsunuz.Başıma agrilar girene kdr dönerdim..Cz de kasmakta güzel ama spot basmalar fln derken zaman kaybi oluyo ve aranizda acemiler varsa repot repairlerde sorunlar yaşıyorsunuz..

i love troll party :D çok zevkli olluyo bence off oyunu mecburen bırakmak zorunda olmasaydım baya kasmıştım şimdi ama oynayamıyorum artık

czde 3spot golemde fena olmuyo hem item yağmuru oluyo hemde exp :D ama 70 lv çok zor olmalı gozumde buyuyo şuan bi buffer olarak 70e kasmak çok sıkıcı oluyo heralde 2 sene içi.nde 70 yapat,rım kendi charımı :D

• Cosmo öncelikle sana teşekkürler..Gerçekten insanlar kırılır die sölemediğim şeyleri sölemişsin..
    Golem partileri tehlikelidir özellikle eslannta..Czde humanlarin gelip bozma ihtimali var..O yüzden golem kesceğimiz zaman eslanta gider Transformation Scroll basardik ve çok seri ddönerdik..
    Bugün henüz oyuna girmedim ama duydugum kadariyla aşiri derecede dupe item varmiş piyasada..Sanirim KO punkbusterdan sonra 1 dupe wipe çekip buglari düzeltmeye gitmeli..Koxpsuz ve dupesiz bi oyunu o kdr özledikki:)
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.