Şimdi Ara

70 Olmaya 3 m EX kaldi..Son halim.. (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
272
Cevap
0
Favori
11.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Michaelangelo kardesım aklın bıraz yerındeyse soyleme !!!!!!!!!! arkadas tavsıyesı
  • quote:

Orjinalden alıntı: barista

Michaelangelo kardesım aklın bıraz yerındeyse soyleme !!!!!!!!!! arkadas tavsıyesı

amacın ne anlamış diilim adını merak etim sadece ben bunun gibi bi sürü 70 lvl adam biliyorum beramusta kusura bakma +6 shard mirage la dolaşanı bile var
  • Adım emiceee deil..Yakında Nickimi görebilceğiniz SSler göndercem ama şu clan işini halletmem lazim..Yarin büyük ihtimal hallolcak..Bugün Czde birraz takıldım uzun zaamandir kastigim için biraz telaş oldu elim ayagima dolaşti..Ama fena deildi..Humanlardan Sweep'i bilirsiniz onu 3 defa üst üste bowlda aldim..Adam sonra tüm parti gelip baana daldi..Hitmachine biraz daha saglamlasmis..çünki 65 de vurdugum damageleri ancakk vurabiliyorum şuan..Biraz arena practice yaptiktan sonra daha zevkli olcak..
  • ufff koxp char işte 7821 mannner dtsde koxple patlatmadıgı cıvcıv kalmamış

sonra burda resım gosterıor bıde...yıyosa koxpsız 70 olun..

cz e gelıp biz magelerın basına bela oluolar koxp sayesınde cz full asas oldu
  • quote:

Orjinalden alıntı: DetonatioN

O kolluk grade 5 kollu değilmi senin np 236.347

g5 kolu o ewt neden acaba
  • quote:

Orjinalden alıntı: Michaelangelo

Adım emiceee deil..Yakında Nickimi görebilceğiniz SSler göndercem ama şu clan işini halletmem lazim..Yarin büyük ihtimal hallolcak..Bugün Czde birraz takıldım uzun zaamandir kastigim için biraz telaş oldu elim ayagima dolaşti..Ama fena deildi..Humanlardan Sweep'i bilirsiniz onu 3 defa üst üste bowlda aldim..Adam sonra tüm parti gelip baana daldi..Hitmachine biraz daha saglamlasmis..çünki 65 de vurdugum damageleri ancakk vurabiliyorum şuan..Biraz arena practice yaptiktan sonra daha zevkli olcak..

arena plzzzzzz
    nick ini açıkladıktan sonra bi ara 1v1 yapalım hp in çok az bayaa çok az charın hacklenmeden önce nasıldı bilmiyorum ama def te çok az. inş en kısa sürede kendine iron neck ve glass belt bulursun sana gelen damage ler azalır bari.

• YAA ARKADAŞIM HERŞEYİN İYİDE NEDEN İSMİN KAPATTIN BU Bİ KURALSA EZİQLİĞİME VERİN
    İMZA=KURALSIZ
  • tebreik ederim dostum baya emek ve çaba hacamışsın artık dikkat et trade ve pm blocklu gez sana tavsiyem oyunda kimseye msnini verme msnden gelen resim video v.b gibi şeyleri kabul etme içlerinde trojen olabilir bu arada lvl 70 görevi ne ve karşılığında ne veriyor_?
  • quote:

Dedigim gibi tek tek gönderdiğim tüm msjlara bakabilirsin..Lvl 70 i birak lvl 1 wariorum bile yok..Priest - rogue olmadimi wwarior 1 hiçtir..Tek başına kasan warior görebilir misiniz ? Hayir..Mage kasar priest kasar rogue hayli hayli kasar ama Wariorun tek yolu var oda scroll basip kasmak..Partilerde hep,swift pls,buff pls,str pls,tp pls diye bagiran bi adam warior:)Hiç bi wariorada bugüne kdr özenmedim lvli ne olursa olsun..

lvl i 70 olan arkadaşı takip ettim açıklamalarını güzel buluyordum, ayrıca tebrik ederim o lvl e kadar sıkılmayıp kastıgı için fakat..

Warriorlar hakkında yazdığı artis artis yazıları gördükten sonra içimden cevap veresim geldi.
    Eee oyunda karşılık veriyoruz burada neden vermeyelim.

1- arkadaş demiş ki : warriorlar tek başına kasamaz - YANLIŞ (warriorlar defansları sağlam olduğu için tek başlarına golem, troll vs keserek kasabilirler buffsuz, sen ise onların yanından buffsuz geçerken uzaktan light feet atarak geçersin)
    2- arkadaş demiş ki : warriorlar swift ister tp ister - YANLIŞ (warriorların da pek tabiki kullabildikleri kendilerine özgü sprintleri vardır bu dediğin söz priest ve mageler için geçerlidir, tp olayına gelince onu mage de dahil bütün karakterler ister, ayrıca sen ne kadar bilmesen de warriorların gate skilli vardır partyde arkadaşının yanına tp'lenebilir.)
    3- arkadaşım, sen 70 olmuşsun ss ne baktım ne defansın iyi ne de atagın ?? git talosun veya troll kingin altına yat da görelim? ama beğenmediğin warrior çatır çatır kesiyor...(bana itemden bahsetme sendeki itemler ile 70 e gerek yok 65 warrior rahat keser bu bahsettiğim bossları)
    4- sen warrior görmemişsin ne warriorlar var ki, asas ın spike'ı gibi damage alır, yatmak da bilmez..Sağlam bir warrior koskoca 5-6 kişilik hatta 8 kişilik party'i tek başına dağıtabilir, rogue ne kadar sağlam olursa olsun defansından kaybettiği ve skill gecikmesi olduğu için bunu yapamaz.
    5- warrior HP olarak senden avantajlıdır, defans oalrak avantajlıdır, bi kere karizmadır, şekli vardır, senin gibi 70 olup da tarla faresi gibi ortalarda dolaşmaz asaleti yeter warriorun.
    6- warriorlar priest olmadan 1 hiçtir demişsin bu söz sizin için geçerli ortalama bir user'in 3000-3500 canı vardır, sen kazandığın np'leri ya mageye ya da warriora ks yaparak alabilirsin, öldürücü skillin sağlamdır, fakat çok büyük bir dez avantajdır ki geç dolar. sen yarım olan healtleri kontrol edeceksin spike'ı vurup tüyeceksin, warriorlardan uzak geçeceksin senin oyun mantığın bu (üzgünüm karakterinin özelliği)
    7- son olarak sana şunu söyleyim, sen warioru kıskandığın için sevmiyorsun 70 oldugun halde seni kestikleri için :) (Doğaldır o defans ile karşıma çıksan sana raptorum ile bi ters bi düz yaparım)
    8- bir daha bi karakteri eleştirirken doğruları göz ardı etme lvl 70 noob kardeşim.

Not: Diğer rogue arkadaşlardan özür dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hortlak20000 -- 28 Nisan 2006; 2:32:53 >

• warrior oynamak zordur oyun bilen oynar mesela ben alıyorum buff ac sw attack scroll gidiyorum priestimle 3 saat dm dönüyorum 3 set sc alacak parayı çıkartıyorum kimseden swift bff istemiyorum sc bitmeye yakın yine gidiyorum 3 saat dönüyorum gene sc lerimi alıyorum arada kestiğim bosslardan çıkan uniq leride kullanıyorum eğer sen 70 warrior olsaydın en azında bir glass belt veya iron neck in olurdu ben hiç itemsiz 70 warrior görmedim ama itemsiz 70 rogue çok gördüm .
  • tebrikler ark'ım:)))
  • Kardes Hayırlı OLsun dıelım.. Ama aresde olsan daha ıyı olurdu
  • Warior saglamlaştıktan sonra bu dediklerin gecerlidir..Ve 3-4 defa yazmama ragmen hala itemler hakkında yorumlar gelio..2 defa hacklendim arkadaşlar..Siz 2 defa hacklendikten sonra bu itemleri bir araya getirin gtirebiliyorsanız..Attagim az demişsin..70 levelliler arasında attagi 1800 üstünde olan 3 kişi say bana?0000000 in bile 1700 küsür..Healt ve defans konusunda haklısın.ama açıklamasını yapmıştım..Ayrica dün Cz de aldigim wariorun haddi hesabi yok..shelli olsun olmasin..Eğer warior karizma dersen bu senin tercihindir..Scrollsuz başkalarına muhtaç birinin karizmasi olamaz bence..
    Wariorun boss kesmedeki avantajına gelince..Bırakta bir iki avantajı olsun dimi?Zaten arkadaşlarımdan duydugum hep bu..warior açık boss kasicam..Warior arkasında priest yoksa czde bir hiçtir..
    Sadece pod basarak czde iş yapamazsın..Light feet yok sıkıştıgında kaçabilesin..Ve stealthde yok..Czde tek gezen warior gördün mü?Ben tek gezenleri hemen indiriyorum hiç zorlanmadan..
    Warior yardim aldiginda muthiş bi güç haline gelio.benim fikrim bu..

• Ben 1 hafta sonra seni arenaya davet ettigimde Noobu görürsün arkadaşim..Lütfen bana hatirlat..
  • bende bir rogue human olarak tebrik ediyorum ve en sinir olduğum tırnaklarımı kemirdiğim yer ise 69 lvl %1 in 2,8 m edeceğini hesaplama gereği bile duymayan o hasata arkadşın cvabıydı....
    Onu Bırak Bu foruma Çok Kişi Geldi ben 70 im veya arkadaşımın 70 lvl charı var die adam 1 ss bile koyamazken sen 4 tane ss koymuşsun hala ısrarla yalancı olduğun söylenior ..
    Bu Forum
    Alkoc( çok hack yedi ama en son topiğinden bu yana 70 olmuştur herhalde 68 di 1 ay önce)
    Lord_Tyrannus
    Ve Sen 3. 70 lvlimiz oluosun

Ve şunu Söyliyeyim Bende Warrior aldım ama Ezik olduğunu Gidişinden anladım master dı en az 60 lvl belki farketseydi benim orda olduğumu beni keserdi ama adam pot bile basamadı kötü yakaldım ...
    ayrıca dupe siz zengin olmak isteyen bence 63 lvl e kadar bi warrior kassın bizim burda herifte lvl yok 100GB lik total İtem para vs var

kasa amaçlı 4 ID 12 Charı var siz hesaplayın warriorun ne demek olduğunu
    Biz Roguelerde Shaula lesath bone collector bark bakirra bishop vs tarzı dişimize göre yaratıkları keseriz :D:D

• quote:

Warior saglamlaştıktan sonra bu dediklerin gecerlidir..Ve 3-4 defa yazmama ragmen hala itemler hakkında yorumlar gelio..2 defa hacklendim arkadaşlar..Siz 2 defa hacklendikten sonra bu itemleri bir araya getirin gtirebiliyorsanız..Attagim az demişsin..70 levelliler arasında attagi 1800 üstünde olan 3 kişi say bana?0000000 in bile 1700 küsür..Healt ve defans konusunda haklısın.ama açıklamasını yapmıştım..Ayrica dün Cz de aldigim wariorun haddi hesabi yok..shelli olsun olmasin..Eğer warior karizma dersen bu senin tercihindir..Scrollsuz başkalarına muhtaç birinin karizmasi olamaz bence..
    Wariorun boss kesmedeki avantajına gelince..Bırakta bir iki avantajı olsun dimi?Zaten arkadaşlarımdan duydugum hep bu..warior açık boss kasicam..Warior arkasında priest yoksa czde bir hiçtir..
    Sadece pod basarak czde iş yapamazsın..Light feet yok sıkıştıgında kaçabilesin..Ve stealthde yok..Czde tek gezen warior gördün mü?Ben tek gezenleri hemen indiriyorum hiç zorlanmadan..
    Warior yardim aldiginda muthiş bi güç haline gelio.benim fikrim bu..

arkadaşım sende warior gibi git o zaman görürüm seni
    görünmezlik kullanmadan ilerle o zaman np kas bakalım kesebilecenmi
    2-buffu tüm charlar ister mesela ben buffsuz dolaşan bir rogue görmedim
    (ya da en azından görünmez olmadan buffsuz olarak dolaşan)
    3-bu oyunda warior kesdiğinin haddi hesabı olmayabilir ama kestiğin
    wariorlar senin lvl ine göre eziiik olabilir.Çünkü benim bildiğim
    rogueler b.prestlere ve magelere dalıp tüyer. warioru gördümü ya 3.seviye koşmaya basar
    ya da town çeker.
    4-arkasında prest olmadan boss kesemez demek istiyorsun galiba
    arkasında buff ve healcisi olmadan sadece mage boss keser o da belki.
    5-np kasmak ekip işidir myko da oynuyorum bir rogue var adı whysky (70 lvl li archery) arkasında
    healcisi olmadan arenaya bile gitmiyor bunuda bilesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzman21 -- 28 Nisan 2006; 14:42:22 >

• analı babalı buyur ınsallah

• Rogue tek başına her şeyi yapabilir arkadaşlar..Safety açıp buffsiz adam kesebilir..Ben Dts bana 1 tane vuramadan combo ile alabiliyorum..Bunu warior yapabilir mi? Şu kadarini söleyeyim..Warior czde tek başına gidio ve debuff yedi napcak?
  • vallahi helal olsun yani bide böyle itemleri nereden buluyorsunuz şaşıyom haadam 70 ama o kadar olsun
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.