Şimdi Ara

70 Olmaya 3 m EX kaldi..Son halim.. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
272
Cevap
0
Favori
11.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Shard +8 yada shell önemli deil..Ben zaten shell giymem +8 olmadıktan sonra..Onu editsiz hilesiz hurdasiz yapmak zordur..2. hacklenisimde üzerimde chitin +8 set vardi ve shard +8 mirage +8 onlara üzülüyorum..Onun dışındaki itemlerin hepsini elde etmek o kdr zor deil..B1 B2 B3 zamanını bildiginde gezersen illa hergün 1-2 boss kesersin..Şanslıysan saglam drop alırsın..Ama +8 shard yada shell düşmüo işte:)Ha satin al dersen o tamamen kumar..Özellikle beramusta..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Michaelangelo

Shard +8 yada shell önemli deil..Ben zaten shell giymem +8 olmadıktan sonra..Onu editsiz hilesiz hurdasiz yapmak zordur..2. hacklenisimde üzerimde chitin +8 set vardi ve shard +8 mirage +8 onlara üzülüyorum..Onun dışındaki itemlerin hepsini elde etmek o kdr zor deil..B1 B2 B3 zamanını bildiginde gezersen illa hergün 1-2 boss kesersin..Şanslıysan saglam drop alırsın..Ama +8 shard yada shell düşmüo işte:)Ha satin al dersen o tamamen kumar..Özellikle beramusta..

benim prensipdesin sende.+7 fp giyerim +6 chitin giymem. +7 chitin giyerim +6 shell giymem. +8 chitinim varsa shell +7 olsun yine giymem. benim kafadan sevdim seni

• Öyle çünki şuan innde 2 parça +7 shellim duruo ama giymiyorum..İşin komik yani o iki shellde +8 chitin olan parçaların türünden..+8 kafalik ve Pad..
  • ya kardeş iyi güzek kasmışsında itemler kötü baya sana tavsiyem full dex okçu ol iyice para kazandınmı asassin ol
  • Okcu hiç olmadım..Olmayida düşünmüyorum..Item kasmak için yapabilcek en güzel şey boss avcılığıdır..Zaten yeterince kastim artik gidip golem troll raven kesmek istemiorum..Belki arada bi yüzdeyi arttirmak için kasarim ama item için asla:)
  • quote:

Orjinalden alıntı: tozkoparan9198

ya kardeş iyi güzek kasmışsında itemler kötü baya sana tavsiyem full dex okçu ol iyice para kazandınmı asassin ol

ne full dexi ya. adam 70 olmuş istemese bile full dex zaten. 255 dex var görmüyomusun
  • ben ıtemlar baya kotu dıyenlere guluyorum belkı ıvı 70 ıcın kotudur ama ıkı hack yemıs anca bu kdr olmus ayrıca bu ustunlerdekı ıtemlerı sen omrunun sonuna kdr ugrassan nıye yapmazsın
  • eywllh hocam tebrikler
  • yaw senin Nickin ne Belki TanıRız Seni Çünkü BEnde BerMuSaTyım
  • koxp falanmı kullandın yoksa tamamen alın terimi ?
  • quote:

def. ve heal veren takı olmalı sende bi rouge için 1650 atack yeterli aslında senin def. ve healın az gibime geldi kusura bakma belki iyi yorum yapmıyorum ama ben lvl 62 halimle seninle aynıyım atack olarak daha iyiyim bana sorarsan def. veren takılar alman şart yoksa sıradan bi assas olursun

quote:

İlk resimde wolflu ikinci resimde wolfsuz iyi bakarsan anlarsın.
  • Yanlış yazmışım ilk resimde wolflu son resimde wolfsuz.Yani onun wolfsuz atağı ile senin wolflu atağın eşit.
  • ARTIK KASARSIN :d
  • Abi chari açtigim günden beri..yani 2005 şubat ayindan bri 1 kere archery olmadim..Koxpla kasmak kdr saçma bişe yok..Kumar gibi bişe..61-62 olduktan sonra nasil bi koxp baglayip kasabilirsin?
    Dedigim gibi bu chari daha çok eslant 4 spot trollde kastim..
    Attack konusuna gelince..Şuanda wolflu ve scrollu atagim 1835 civarinda..70 skili açtıktan sonra attack 45 civarinda artti..Belti belt of dexterity yapmayi düşünüyorum ilk etapta sonra shardlari +8..Ve en son chitinleri +8 yapicam..O zaman attack 2000+ olur..Ben bu charla 66 da 2000 atagi görmüştüm ama hackledin tabi sonra..Şu halimle o atagi bulursam Beramusta kimseyi tanimam dogrusu bu kdr emin konuşuyorum..
  • 70 lwl sin premiumsuz sun helal olsun sana
  • Arkadaşlar yaptığım hatalar için yine çok özür dilerim ilk yazımda Orjinalden Alıntı:Michaelangelo yazmışım yanlışlıkla aslında SLMVER yazıcaktım çok ama çok sorry.
  • sry yazım hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leonidas_ -- 26 Nisan 2006; 22:28:28 >
  • vay vay vay süper ama yetersiz bence
  • quote:

Abi chari açtigim günden beri..yani 2005 şubat ayindan bri 1 kere archery olmadim..Koxpla kasmak kdr saçma bişe yok..Kumar gibi bişe..61-62 olduktan sonra nasil bi koxp baglayip kasabilirsin?
    Dedigim gibi bu chari daha çok eslant 4 spot trollde kastim..
    Attack konusuna gelince..Şuanda wolflu ve scrollu atagim 1835 civarinda..70 skili açtıktan sonra attack 45 civarinda artti..Belti belt of dexterity yapmayi düşünüyorum ilk etapta sonra shardlari +8..Ve en son chitinleri +8 yapicam..O zaman attack 2000+ olur..Ben bu charla 66 da 2000 atagi görmüştüm ama hackledin tabi sonra..Şu halimle o atagi bulursam Beramusta kimseyi tanimam dogrusu bu kdr emin konuşuyorum..

öyle diyonda beramusta lvl 70 olmak büyük bişey değil artık. sana konuşmuyorum helal olsun çalışmışın yapmışın ama 3 günde 70 olanlar var. edit charlar var. zaten beramusta +8 shardı olmayana adam demiyolar. diezde +7 shardın varsa kralsın ama

• quote:

Clani yeni kurdum..yeni dedigim 3 gün oldu..Ezik gibi görünmek hoşuma gidio..Bugün apos partide biri ks yapiodu..Kendine çok güveniosun herhalde dedim..Gülerek evet dedi sonra arenaya çektim bunu:)Ne denediyse yatti sürekli sonra Küfür edip Pm i blockladi gitti..

puhahhaha helal sana beaa ilerde benimde yapacağım şeyis en yapmışın..bende şuan olympiada 61 lv im ama master açmak için bi lopus kladı bu adamı ben 1 ayda 61 yaptm acaba 61 den 70 kaç ayda yaparıms ence dostumcevap verebilirsen sevinirim
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.