Şimdi Ara

74 LVL full STr Blader Charımı SilKLE satıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar charı 74 lvl full str blader olup 1 kez dahı ınte kacırılmamıstır charımın sutu ıyıdır skıller fena deıl ss koyamıyorum cunkı Koymamyı bılmıyorum uzgunum arkadaslar Sizden istedim cıttı duunenler Meaılı eklesın ıstedıgım pek bısı deıl ıstedıgım sey 450 sılk+50M gold + 200 kredi isro bot msn anlamsizz_esintii@hotmail.com cıttı dusunen varsa anlasabılırız ama daha assagısı olamaz su 3 kosulu kabul edıcek gelsın kesınlıkle ve kesınlıkle 450 sil + 200 kredı + 50 M gold arkadaslar charı posede acacagım ıcın 50 m goldu ordan alacagım ( anlamsizz_esintii@hotmail.com )

• charın hangi serverda ???? jüpetr mars ? uranüs ?
  • Arkadaslar '' VENİCEEEE !! '' deki charı 74 lvl full str blader olup 1 kez dahı ınte kacırılmamıstır charımın sutu ıyıdır skıller fena deıl ss koyamıyorum cunkı Koymamyı bılmıyorum uzgunum arkadaslar Sizden istedim cıttı duunenler Meaılı eklesın ıstedıgım pek bısı deıl ıstedıgım sey 450 sılk+50M gold + 200 kredi isro bot msn anlamsizz_esintii@hotmail.com cıttı dusunen varsa anlasabılırız ama daha assagısı olamaz su 3 kosulu kabul edıcek gelsın kesınlıkle ve kesınlıkle 450 sil + 200 kredı + 50 M gold arkadaslar charı posede acacagım ıcın 50 m goldu ordan alacagım ( anlamsizz_esintii@hotmail.com )
  • bi kere arama yapsan ölcen mi madem bilmion ögrende konu aç kurallara göre bu böle
  • Ya ben ne bılım Arkadasım fazla bılmem bır zahmet gel Sana verıyım Sen koy ne olcak Comertlık yap.!!:D
  • ALAcak Olan yokmu ya daha ne 400Silk+100 Kredıye kadar ındı artık ınmez Alacak olan ALsın Arkadaslar ss goremıyorsanız ss merak edıyorsanız buyrun gelın hayır char kotu bır charda deıl ama artık posede oynamak ıstıyorum :) Gnede sız bılırsınız
  • resimler nerde resim koy benim takas icin poseidonda charim var resimleri gorelim gerisi kolay..
  • aege serverinde 72 lwl full str char istanbul içi olursa ii olur ayrıntılar fenerli_seco_1907@hotmail.com fiyat 90 ytl dir.
  • kardeş ben charı alacamda msn yi ekledik ya sen kabul etmedin yada hiç girmiyon olmazsa Cep: no bırakta
    konuşalım anlaşalım cvp yaz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.