Şimdi Ara

+8 ---> +9 Helppppppp

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://img161.imageshack.us/img161/7954/sro2009071701234312.jpg

Dün akşam +7 silahıma bi Astral bastım ve gittim +8 denedim geçti...

Şimdi +9 denerken yeni bir Astral mi basmalıyım yoksa şu ankinin işlevi hala sürüyor mu?

• Astral basmana gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ferfecir

Astral basmana gerek yok.
    + biraz bekle derim , yanınca pişman olma
  • quote:

Orijinalden alıntı: ElectroLUX

+ biraz bekle derim , yanınca pişman olma

Alıntıları Göster
    Bence 9 yapmana gerek yok. Şimdi o sos +5 gibi parlıcak 3-4 hafta sonra.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gD

Bence 9 yapmana gerek yok. Şimdi o sos +5 gibi parlıcak 3-4 hafta sonra.

Alıntıları Göster
    benim hayatta dötüm yemez +9 basmaya
  • quote:

Orijinalden alıntı: FinaL_İmPacT

Alıntıları Göster

quote:

Orjinalden alıntı: FinaL_İmPacT

ben +6 ya yemiyo

• quote:

Orijinalden alıntı: bygkhan

quote:

Orjinalden alıntı: FinaL_İmPacT

ben +6 ya yemiyo

Alıntıları Göster
    Bence o kadar + basmaya hırs yapacağına git bir statlarını düzenle silahının.Phy reinf %0 yani silah +0 gibi birşey isterse +10 olsun...

• quote:

Orijinalden alıntı: Xapheon

Bence o kadar + basmaya hırs yapacağına git bir statlarını düzenle silahının.Phy reinf %0 yani silah +0 gibi birşey isterse +10 olsun...

Alıntıları Göster
    Derler ya Korkanın Çocuğu Olmaz Diye Çocuğunun Olmasını İstiyosan Bas Gitsin

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Xapheon

%80phy attack ve çok iyi olmasada hatırı sayılır bir critical var. bunlar phy reinforce için riske atılmaz özellikle %80 phy attack kolay bulunan birşey değil

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

hayatında hiç reinforceun direk atağı değiştirdiğini gördün mü dene bakalım benim %100 reinforcelu staffımla %22 reinforclu staffım aynı atağa sahip reinforce'un aman aman bir görvi yok sadece 0001-0004 arasında 4 e yaklaştıyor gayet iyi bir physi var riske gerek yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FilimAdamı -- 17 Temmuz 2009; 14:30:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: FilimAdamı

quote:

hayatında hiç reinforceun direk atağı değiştirdiğini gördün mü dene bakalım benim %100 reinforcelu staffımla %22 reinforclu staffım aynı atağa sahip reinforce'un aman aman bir görvi yok sadece 0001-0004 arasında 4 e yaklaştıyor gayet iyi bir physi var riske gerek yok

Alıntıları Göster
    reinforce attağa direk etki etmez. her silahın üstünde herhangi bi attack için iki tane değer vardır. silah o değerler arasında bir dmg verir. reinforce ise o iki değer arasının daha yüksek bi seviyede olmasını sağlar
    ya bu demek oluyorki tek skill ile reinforcenin önemi anlaşılmaz en az 10-15 attak yaptığında toplam verdiğin dmgde önemli bir rol oynar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ophiafagus -- 17 Temmuz 2009; 14:29:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ophiafagus

reinforce attağa direk etki etmez. her silahın üstünde herhangi bi attack için iki tane değer vardır. silah o değerler arasında bir dmg verir. reinforce ise o iki değer arasının daha yüksek bi seviyede olmasını sağlar
    ya bu demek oluyorki tek skill ile reinforcenin önemi anlaşılmaz en az 10-15 attak yaptığında toplam verdiğin dmgde önemli bir rol oynar

Alıntıları Göster
    Bas Bas Garanti Olsun Diye 1 Astral Daha Bas

• quote:

Orijinalden alıntı: Johnnie-Walker

Bas Bas Garanti Olsun Diye 1 Astral Daha Bas

Alıntıları Göster
    Ophiafagus arkadaşımızın verdiği bilgi hem doğru hem yanlış. Attack rating tartışsaydık doğru idi yazdıkları.
    Ama phy reinforce str bir çarda direk attackı yükseltir. Denemeden ön yargıda bulunmayın. 61% phy reinforce yaklaşık +1 kadar farkeder. Silahın attackına değil çarın adının yanında açılan attacka direk etki eder.
    Tavsiyem %0 lık taşlarla deneme yapmanızdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bedlam -- 17 Temmuz 2009; 15:32:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bedlam

Ophiafagus arkadaşımızın verdiği bilgi hem doğru hem yanlış. Attack rating tartışsaydık doğru idi yazdıkları.
    Ama phy reinforce str bir çarda direk attackı yükseltir. Denemeden ön yargıda bulunmayın. 61% phy reinforce yaklaşık +1 kadar farkeder. Silahın attackına değil çarın adının yanında açılan attacka direk etki eder.
    Tavsiyem %0 lık taşlarla deneme yapmanızdır.

Alıntıları Göster
    Bende +8 bastım bow uma. Sırf roc update te yeni parlama sistemini görmek için.
    http://www.rev6.com/player/saturn/bedlam.html
    Ben astral kullanmadım ama dikkat edin astralın çalışması için immortal sayısından 1 eksik olması lazım.
    Yani 2 immortal varsa 1 astral işe yarar. 4 immortal varsa 3 astral olmalı gibi.
    1 immortal 1 astral varsa astral işe yaramaz.
    Roc update gelir gelmez +9 deneyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bedlam -- 17 Temmuz 2009; 15:46:42 >

• quote:

Bende +8 bastım bow uma. Sırf roc update te yeni parlama sistemini görmek için.
    http://www.rev6.com/player/saturn/bedlam.html
    Ben astral kullanmadım ama dikkat edin astralın çalışması için immortal sayısından 1 eksik olması lazım.
    Yani 2 immortal varsa 1 astral işe yarar. 4 immortal varsa 3 astral olmalı gibi.
    1 immortal 1 astral varsa astral işe yaramaz.
    Roc update gelir gelmez +9 deneyeceğim.

Alıntıları Göster
    Hatta hemen bir deneme yaptık forumdan Serc@n arkadaşımızla
    90+2 %22 mag olan bir harp üzerinde
    Mag reinfoce %12 iken çarın toplam magic attackı 4067-4919
    Mag reinfoce 61% iken 4145-5015 oldu magic attackı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bedlam -- 17 Temmuz 2009; 16:31:25 >

• quote:

Hatta hemen bir deneme yaptık forumdan Serc@n arkadaşımızla
    90+2 %22 mag olan bir harp üzerinde
    Mag reinfoce %12 iken çarın toplam magic attackı 4067-4919
    Mag reinfoce 61% iken 4145-5015 oldu magic attackı.

Alıntıları Göster
    1.si harpta phy reinforce olmaz 2.si yeni bi sitem gelmediyse bende denedim 2 staffıdma mag atack %22 iken birinin reinforce %22 idi diğerinin %100 atackları aynı idi
  • quote:

1.si harpta phy reinforce olmaz 2.si yeni bi sitem gelmediyse bende denedim 2 staffıdma mag atack %22 iken birinin reinforce %22 idi diğerinin %100 atackları aynı idi

Alıntıları Göster
    Alışkanlıkan olmuş hata olmuş düzeltiyorum şimdi. Mag attack benim çar str olduundan alışkanlıktan öyle yazmışım.
    Dikkatli oku silahın değil çarın mag attackı artıor. Lütfen herhangi bir silahla denemeden olmaz diyede yazmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bedlam -- 17 Temmuz 2009; 16:32:41 >
  • quote:

Alışkanlıkan olmuş hata olmuş düzeltiyorum şimdi. Mag attack benim çar str olduundan alışkanlıktan öyle yazmışım.
    Dikkatli oku silahın değil çarın mag attackı artıor. Lütfen herhangi bir silahla denemeden olmaz diyede yazmayın.

Alıntıları Göster
    bence +8de kalsın legend 4 plus roc ta +8ler müthiş parlıcak
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoonGate

bence +8de kalsın legend 4 plus roc ta +8ler müthiş parlıcak

Alıntıları Göster
    zaten anlatmak istediğimde o çok büyük bir fark oluşturmuyor onun için phy 80 i riske etmeye değermi
  • quote:

zaten anlatmak istediğimde o çok büyük bir fark oluşturmuyor onun için phy 80 i riske etmeye değermi

Alıntıları Göster
    %0 lık taşlarla deneme tavsiye ettim bende. haklısın phy ve mag attack değerleri daha zor değişiyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.