Şimdi Ara

850 tl ye kadar telefon önerisi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar şuan elimde zenfone 5 var. Ön kamerası ve şarjından hiç memnun değilim. Çerçeve sorunu ve yazılımsal sorunları nedeniyle garantiye gönderdim değişim/iade çıkmış. İade ederek parasını alacağım üzerine birazda ben ekleyip şarjı daha uzun süre giden ve ön kamerası bir tık daha iyi olan bir cihaz almayı düşünüyorum. Aklımda G3 beat var. Ön kamerası hakkında bir fikrim yok sadece bütçeme uygun olduğu için gözüme kestirdim fakat 4G olmayışı ve 1 gb ram oluşu cihazı almama engel oluyor. 2.el pazarınada pek girmek istemiyorum daha önce başım yandı aynı şey bir daha olsun istemiyorum.
    Bu fiyatı pek esnetemeyeceğim maximum 850 tl verebilirim. Bu fiyata alabileceğim mümkünse ön ve arka kamerası iyi olan, şarjı uzun süre giden bir cihaz önerisi yapabilirmisiniz ? Oyun oynamam fakat facebook, twitter sürekli açık olur.

• Huawei Ascend G7. Kampanyalar ile
    ile 850'ye alınabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir iki ay bekleyebilirseniz.4g li daha iyi telefon alabilirsiniz.
  • o bütçeye alınacak telefonun zenfone5ten çok farkı olmaz, bence biraz daha para biriktir daha üst bi model al, acilse ascend g7 alınabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrKemal17

Huawei Ascend G7. Kampanyalar ile
    ile 850'ye alınabilir.

G7 ye baktım fakat bütçeme uygun bulamadımdediğim gibi bir tl bile esnetemem ki daha çok bu fiyat aralığında önerileriniz nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lalezarorkun

bir iki ay bekleyebilirseniz.4g li daha iyi telefon alabilirsiniz.

hocam yaklaşık 2-3 aydır bekliyorum zaten zenfone 5'i aldım alalı adam gibi kullanmak nasip olmadı sürekli bi servise gönderme halindeydim yani diyeceğim bi kaç ay daha bekleyeceğimi sanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

o bütçeye alınacak telefonun zenfone5ten çok farkı olmaz, bence biraz daha para biriktir daha üst bi model al, acilse ascend g7 alınabilir

Zaten mümkünse hız konusunda farkı olmasın yalnızca ön kamerası iyi olan ve en azından şarjı günü kurtarabilen bir telefon olmasını istiyorum. Dediğim gibi 850 tl ye g7 bulamadım en ucuz 920 tl ye buldum fakat bütçemi esnetemiyorum daha fazla.
  • Samsung galaxy e5 nasıldır arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scawn

quote:

ile 850'ye alınabilir.

G7 ye baktım fakat bütçeme uygun bulamadımdediğim gibi bir tl bile esnetemem ki daha çok bu fiyat aralığında önerileriniz nedir?

İnternetten kart kampanyaları oluyor takip edersen alabilirsin belki. G7 senin isteklerini karşılar.

• quote:

quote:

quote:

ile 850'ye alınabilir.

İnternetten kart kampanyaları oluyor takip edersen alabilirsin belki. G7 senin isteklerini karşılar.

Hocam birde huawei yani bilmiyorum bi baktım bilindik köklü bir firma deniyor ama ön yargıyla yaklaşıyorum niyese. Birde sar değeri hakkında bir fikriniz var mı birşey okudum fakat doğruluğu nedir ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

ile 850'ye alınabilir.

Hocam birde huawei yani bilmiyorum bi baktım bilindik köklü bir firma deniyor ama ön yargıyla yaklaşıyorum niyese. Birde sar değeri hakkında bir fikriniz var mı birşey okudum fakat doğruluğu nedir ?

Bence butceni esnetmeye değer bir cihaz 3 gün oldu alalı çok memnunum pilini bitirmek için parlaklik full olarak kullanıyorum.on kamerasini goren herkes arka kamera ile mi Çektin diyorlar

• quote:

quote:

quote:

quote:

ile 850'ye alınabilir.

O zaman Apple alabilirsin, marka değeri yüksek.

G7'nin SAR değeri iPhone'lar gibi yüksek ama standart sınırların altında tabi ki.

• Zenfone 5 kimin tavsiyesiyle almıştınız?bu forumdakilerin önerisimiydi yoksa?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RioDeJaneiro -- 9 Mart 2015; 23:31:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RioDeJaneiro

Zenfone 5 kimin tavsiyesiyle almıştınız?bu forunimdakilerin önerisimiydi yoksa?

hadi bu forum soyledı sen ne onerıcekdın oyle bır yorum yapmısınkı cvp beklıyorum.
  • quote:

Zenfone 5 kimin tavsiyesiyle almıştınız?bu forumdakilerin önerisimiydi yoksa?

Evet buradan almıştım öneriyi fakat telefonun memnun olmadığım 2 yönü oldu zaten ön kamerası ve bataryası. Ha bir de yazılımsa sorunu vardı kendini güncellemiyordu android sürümünü yani o da fabrika çıkışlı bir hataymış.
  • quote:

quote:

Zenfone 5 kimin tavsiyesiyle almıştınız?bu forumdakilerin önerisimiydi yoksa?

Evet buradan almıştım öneriyi fakat telefonun memnun olmadığım 2 yönü oldu zaten ön kamerası ve bataryası. Ha bir de yazılımsa sorunu vardı kendini güncellemiyordu android sürümünü yani o da fabrika çıkışlı bir hataymış.

Örneğin açılan konuya atılan 15 yorumdan sadece 3 ü gerçek kullanıcı. milleti yanlış yönlendiriyorlar telefonu kullanmayan ordan burdan görende zenfone 5 yazıp geçiyor çoğuda çocuk zaten, doğal olarakda sizin gibi alıcılarda öneride bulunan telefonların iyi oldugunu zannedip inanıp alıyor.Eğer doğru öneride bulunan gerçek kullanıcı olsaydı şugün elinizdeki telefonu değiştirme ihtiyacı duymayacaktınız.Size tavsiyem alacağınız telefonun forumdaki Kullanıcılarının Anakonusuna girin bizzat onlardan tavsiye alın.

• htc one m7 aldım 850 liraya cok memnunum.

hem kaliteli telefon ses kalitesi olsun dayanıklılık olsun. tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-406E52D83 -- 11 Mart 2015; 0:52:53 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.