Şimdi Ara

86 Model Jaguar

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

86 model Jaguar X16 araba var. Fiyatı piyasasına göre cok cazip. Esasen piyasasını bilmiyorum. Sahibinden.com sitesine baktım. Bir tane ilan vardı. 22 milyar yazmışlar. Benim aracı pazarlıkla 14500 e alabileceğimi düşünüyorum.

Arabayı anlatmaya gerek yok; muhteşem duruşu dahi yeter.

Tabi bazı cekincelerim var.
    1. Öncelikle yakıt sorunu. Bunu LPG takarak aşmayı düşünüyorum. Piyasada Jaguara LPG takılıyormuş :)
    2. Beni en cok düşündüren ise yedek parcası. Bi kaza sonrası ben bu arabaya cok rahat parca bulabilirmiyim. Yada bi yerinde arıza cıksa parca tedarik etmem kolaymıdır. Yoksa ikinci adresim cıkmacılarmı olur.

Şimdiden teşekkür ederim.

• merhaba benimde binmek istedigim bir araba gecen 18 000 e vardı lpg li ama biraz zengin olmak lazım jaguar o yıllarda kac kiside vardı turkiyede o yuzden iyi dusun kesinlikle gunluk kullanacaksan aklından bile gecirme
  • full kasko yaptirirsan parcanin fiyatini biraz daha az sorun edersin sanirim, ama cidden gunluk kullanim icin cok zor bencede.
  • benım fıkrım de gunluk kullanımda jaguar koyma kapıyaa sonucta ıngılız arabası benım gorduklerım
    jaguar
    land rover
    rover
    bunlar sorunlu araba nazlı araba servıscılerle kerdes olmak istıyorsan paranda cooksa al derım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.