Şimdi Ara

8800gt amp-palit 4850 sonic'e geçmeye değermi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet arkadaşlar 8800gt amp den palit 4850 sonic e geçmeyi düşünüyorum 2.elden..performans farkı ne olur sizce değermi?

• hiç gerek yok çoğu oyunda fps farkı çok az olacağı için farkı bile anlaman güç olacaktır, biraz daha beklemenizi tavsiye ederim 1-2aya kadar 4870lerde gtx260larda çok ucuzlayacak, haliyle yeni seri kartlar geliyor eski kartların stoklarını eritmeye çalışacaklar
  • değmez.
    açamadığınız bir oyunmu oldu o kartla?
  • ama ozamanda elimdeki kartı çıkartacağım fiyatta düşmeyecekmi?
  • dostum aldığın kartı sonuna kadar kullanmaya bak, hemen satma düşüncesi içerisine girersen nerde kaldı bunun zevki, bak ben nerdeyse iki yıldır 320gts kullanıyorum, yaza doğru yeni bir kart almayı planlıyorum, parçayı değiştirirkende hep şunu düşünürüm, ''acaba değiştrmeme değre mi???'' üstelik sen bide 8800gt'den 4850'ye geçmeyi planlıyorsun ki, bu yaptığının yanlış olduğunu ancak kartı pc'ye taktığında anlarsın, emin ol ki aradaki fark 2-3fps'yle sınırlı olacağı için değişikliği farketmicen bile, ama şimdi harcayacağın parayı kenara koyup yaza doğru çok daha iyi bir karta geçebilirsin
  • 222-275$'a bile gtx260 varken 4850'ye geçmek akıl karı değil yeni kartlarda çıkıcak elde idare eder bir kart varsa sonra pişman olmamaktansa beklemek en iyisi en fazla 3-4 ay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 14 Mart 2009; 23:18:20 >
  • İlla değiştireceksen en aşağı 4870 yada gtx 260 alman gerekir. 4850 alırsan denildiği gibi çok ta performansta aman aman bir artış olmayacaktır.
  • ucuzladığında sıfır alabilecek olsam dediğiniz çok doğru..ama ben elimdekini satıp + para şeklinde upgrade etmek istiyorum..fiyatlar düştüğü zaman 180 satabileceğim bu kartı kim bilir kaça vermek zorunda kalcam
  • bence eşine dostuna hayrına ver ben ole yapıyorum :)
    ama ucuza gıttı dıe bı endısemde olmuyor tabi o arada para bırıktırıyorum mılyoner degılım ama yardım etmek guzel bısı :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: ucimentay

bence eşine dostuna hayrına ver ben ole yapıyorum :)
    ama ucuza gıttı dıe bı endısemde olmuyor tabi o arada para bırıktırıyorum mılyoner degılım ama yardım etmek guzel bısı :D

oda bi bakış açısı maddi durumum ii olsa zaten hiç uğraşmam 2.el falan..sıfır alır bunuda dediğin gibi eşe dosta veririm
  • dediğim gibi yazık edersin o karta .
    şunu unutma teknoloji geliştikçe esklerin fiyatları düşmeye mahkumdur.
    açamadığın oyun olursa o zman bakarsın.
    parana yazık.
    ben imzandaki anakart, işlemci, ram, ekran kartını daha iki ay önce aldım. bir önceki sistemim neydi biliyormusun.
    p4 3000, 1gb ram, msi anakart, asus 9550ge.
    5 sene kullandım dile kolay.
    artık ihtiyaçtan değiştirmek durumunda kaldım
  • quote:

Orjinalden alıntı: ucimentay

bence eşine dostuna hayrına ver ben ole yapıyorum :)

Ah benim böye bir arkadaşım veya akrabam olmadı
  • selamün aleyküm evvela

arkadaşım elimde iki sistem var birinde zotac 8800gt var diğerinde sapphire 4870 vaporx var. ikisininde performansına bakarak söylüyorum 8800 gt mi satıpta bilmem hangi karta geçmem. gittiği yere kadar kullan ki bak nvidia da öyle yapıyo, adını değiştiriyo 8800gt nin oluyo 9800gt bidaha değiştiriyo oluyo gtx 240 sende yaz bi kağıda gtx240 yapıştır karta al sana yep yeni gtx240 ne farkı var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhatli22 -- 15 Mart 2009; 3:51:59 >
  • Neden 4850? Az daha biriktir baride 4870 ile değiştirde değsin bu değişikliğe. Seninki mercedesden inip bmw ye binmeye benziyor, pek bir fark yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.