Şimdi Ara

9 kg çamaşır makinesi tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
3.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2011 yılından beri kullandığımız arçelik çamaşır makinesi miadını doldurmak üzere. yeni çamaşır makinesi arayışı içindeyiz. 9 kg düşünüyoruz. bütçe 3000-5000 arası, yeni teknoloji,sessiz olmalı ya da az sesli olmalı. leke çıkarma performansı iyi olmalı, menüsü kullanışlı, kaliteli malzeme,sorunsuz bir cihaz arıyorum. Hatta böyle cep telefonundan kontrol edebileceğim özellikleri olan varsa böyle bir cihaz da önerebilirsiniz. çevremde birçok kişi arçelik al diyor, bosch eski kalitede değil,samsungtan uzak dur diyor. kafam karıştı.

tavsiye alabilir miyim? ne önerirsiniz??

• Merhabalar.
    Siemens düşünürseniz; WG52A2X0TR modeline bakmanızı öneririm kesinlikle.

10kg 1200 devir A+++, Telefondan kontrol bu modelde yok fakat kesinlikle ihtiyacı karşılayacak özellikler var diyebilirim.

Ürünü buradan detaylı inceleyebilirsiniz.

Ürün hakkında fiyat ve özellik görüşmek isterseniz beni arayabilirsiniz.

Saygılar.

Serdar Çetin
    05533976676

• quote:

Orijinalden alıntı: shopsiemens

Merhabalar.
    Siemens düşünürseniz; WG52A2X0TR modeline bakmanızı öneririm kesinlikle.

10kg 1200 devir A+++, Telefondan kontrol bu modelde yok fakat kesinlikle ihtiyacı karşılayacak özellikler var diyebilirim.

Ürünü buradan detaylı inceleyebilirsiniz.

Ürün hakkında fiyat ve özellik görüşmek isterseniz beni arayabilirsiniz.

Saygılar.

Serdar Çetin
    05533976676

Ürünün özellikleri aradığım gibi. Profilo da Bosch-Siemens grubu, önerdiğiniz ürün Profilo’da da mevcut ve sitesinde fiyat daha uygun. Arada ne gibi fark var?? Sizin ürününüz neden daha pahalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: DrBilgin

Ürünün özellikleri aradığım gibi. Profilo da Bosch-Siemens grubu, önerdiğiniz ürün Profilo’da da mevcut ve sitesinde fiyat daha uygun. Arada ne gibi fark var?? Sizin ürününüz neden daha pahalı.

Alıntıları Göster
    Merhabalar.

Bosch ile Siemens birebir aynı parçalardan üretiliyor. Fakat bu durum Profilo için aynı değil, fakat bu Profilo'yu kalitesi yapmaz kesinlikle.
    Genel yargı hepsi aynı yerden çıkıyor üretiliyor dense de bizim gördüğümüz kullanılan çelik o dev ruloların bile farklı oluşu.

Profilo ve Siemens için verebileceğim fiyatlar aşağıdaki gibidir. İncelediğinizde görüşmek üzere.

Saygılar.

Serdar Çetin
    05533976676

• En az 5-6 aydır evinde aktif olarak kullandığımınız çamaşır makinelerine yönelik, birkaç kişiden de yorum alabilir miyim ???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DrBilgin -- 24 Ocak 2021; 20:11:56 >
  • shopsiemens S kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba,
    Bende bu şekilde arayış içindeyim. Sizin yeriniz nerede, internet satışıniz var mı
  • ozay O kullanıcısına yanıt
    Merhabalar. izmir'de yerimiz. Dilerseniz telefonlaşalım işleyişle alakalı bilgilendirilmek isterseniz.

Saygılar.

Serdar Çetin
    05533976676
  • quote:

Orijinalden alıntı: shopsiemens

Merhabalar. izmir'de yerimiz. Dilerseniz telefonlaşalım işleyişle alakalı bilgilendirilmek isterseniz.

Saygılar.

Serdar Çetin
    05533976676

Siemens WT45W420TR için fiyat verebilir misiniz ? İzmir için.

Ayrica lg nin kurutma makinesi hakkında bilginiz var mı ? İkisi arasında kaldım.

• bLind kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    6. Sırada WT45W420TR Modelinin fiyatlarını görebilirsiniz.
    Lg makinelere hakim değilim çok nadir kurutmasını alan kişilerle konuştum 1 kişi çokçok pişmandı. Genelde Lg kurutma tercih edilmiyor diyebilirim.
    Dilerseniz direkt telefonlaşalım uygun olduğunuzda.

Saygılar.

Serdar Çetin
    05533976676

• shopsiemens S kullanıcısına yanıt

Fiyat bilgisi için teşekkürler. Evimdeki bütün cihazlar Siemens genelde egemenden aldım, sizin firma ismi nedir gelip mağazada inceleme şansımız var mı ?

• SıvıDeterjanı otomatik alan makineden al
  • Bosch yetkili var mı acaba burada?

• hikmetim H kullanıcısına yanıt
    Linkte Üst iki çamaşır makinesinden 9kg olanın 10kg olandan daha pahalı olma sebebi nedir? Teknik bir sebep var mı? Yolsa satıcı öyle uygun gördüğü için mi acaba?
  • 229st ve 3146eb modelleri arasında çok fazla fiyat farkı olduğunu sanmıyorum bazı sitelerde aynı fiyata bile bulunabiliyor. 229 st modeli daha yeni bir ürün ayrıca su deterjan karıştırma jeti var ve ultrawash yıkama programı var. 3146eb modelinde bu özellikler yok fakat sıkma performansı daha iyi. 229st modeli ise 800 devir altına inemiyor bu da aklınızda bulunsun.

• https://www.vestel.com.tr/vestel-cmi-98242-gi-pro-wifi-9-kg-1400-devir-camasir-makinesi-p-1816

bakın derim. A sınıfı, sessiz motor, gün ışığı vs 15 program. tambur hacmi de 61 litre.

• 9 kg çamaşır makinesi tavsiyesi
    9 kg çamaşır makinesi tavsiyesiakakce.com
    Samsung WW90T4020CE/AH 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
    https://www.akakce.com/camasir-makinesi/en-ucuz-samsung-ww4000t-ww90t4020ce-ah-1200-devir-9-kg-fiyati,1149085878.html

merhaba arkadaşlar bu makineyi almayı düşünüyorum. tavsiye eder misiniz? samsung hiç denemedik. profilo vardı malzeme çok kötü.

bi de çamaşır makinesini nereye koyuyorsunuz. banyoda mahvoluyor. altına ne koyuyorsunuz bi de sallanma sıkıntısı da var.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.