Şimdi Ara

90 Lvl Bow Yapılandırması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 90 lvl in bow yapılandırmasını nerde bulabileceğimi söylermisiniz..

Kafam allak bullak ooldu

biri bow kolay keslilir snow lazım biri der bow cold acmaz light fire pacheon herkez bişey uyduruo

gerçek yapılandırma nedir merak ediyorum..

• Pek Düzgün Bişey Bulamazsın Benden Söylemesi

Herkesin Görüşü Farklıdır

Yani Sen Oyundan Nasıl Zevk Alacagını Düşünüyorsan öyle Bir Yapılandırma Yapmalısın
  • bow un kolay kesılıp kesılmemesı senın onu kullanmana baglı ama yapılandırma soruyorsan cold kesınlıkle ac derım hep phy defans hemde warlarda (pvp yada gw) da snow cok ısıne yarar... (dipnot:silahının cr si ıı olsun )
  • 90 level yapılandırmasında iyi bir bowman bana göre fire:90 pacheon:90 light,:82,cold:38 olmalı
    veya light 90 cold 30 olmalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FilimAdamı -- 6 Şubat 2008; 11:57:31 >
  • lwl 90 gelınce masterı 300 sabıtmı kalıyor?
  • quote:

Orjinalden alıntı: radicalnoise_33

lwl 90 gelınce masterı 300 sabıtmı kalıyor?

ewet
  • bence fire : 90 pacheon :90 cold : 90 ligthing : 30 olmalı niye derseniz coldda defens weren skiller var.fire zaten atak için ben böle yapıcam gelirse eğer.Zaten snow shield çok süper oluo bowman için (hemde yakışıo )
  • quote:

Orjinalden alıntı: FinaL_İmPacT

bence fire : 90 pacheon :90 cold : 90 ligthing : 30 olmalı niye derseniz coldda defens weren skiller var.fire zaten atak için ben böle yapıcam gelirse eğer.Zaten snow shield çok süper oluo bowman için (hemde yakışıo )

aynen benim yapılandırma ama imbue olarak cold kullanıyorum bakarsın hem fire hem cold imbusini fullerim
  • Bence Pacheon: 90 Fire :90 Light :90 cold : 30 olmalı çünkü fire da sadece mag defans yok phy attack veren skill ve buff ın var + mag defas fire ı açmazsan düşük vurursun benim görüşüm bu .....
  • Daha 90 ın ne zaman geleceği belirli değil siz yapılandırma derdindesiniz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: _deadmaster

Daha 90 ın ne zaman geleceği belirli değil siz yapılandırma derdindesiniz.

1lv bi char ı 80lv yapana kadar gelir heralde
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.